Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość gość

ty laska, powiedz no mi jak chodzisz po ulicach żeby przeżyć?  masz hełm i żelazne majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah dobre

nie chcecie przyjąć do wiadomości że wasza płeć jest zaburzona ?

Hitler i Stalin byli kobietami 🙂 

wojny robią kobiety

kobiety gwałcą mężczyzn 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah dobre

kobiety trzymały mężczyzn w domach żeby prali gotowali i byli na każde ich zawołanie, żeby nie mogli głosować i być darmowymi inkubatorami 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah dobre

w końcu dobry temat na kafe 😄 

mężczyźni to dno... wieczne dzieci często socjopaci i narcyzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość hahah dobre napisał:

nie chcecie przyjąć do wiadomości że wasza płeć jest zaburzona ?

Hitler i Stalin byli kobietami 🙂 

wojny robią kobiety

kobiety gwałcą mężczyzn 😄 

a słyszałaś o żonie Mao, ta to umiała rozkręcić terror i zbrodnie. Zona ceausescu też była niezła. E nie wiesz, bo to by trzeba było ksiażkę jakąś przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość hahah dobre napisał:

w końcu dobry temat na kafe 😄 

mężczyźni to dno... wieczne dzieci często socjopaci i narcyzi

współczuję tatusia, lecz dno nie mogło spłodzić nie dna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

heh zaburzone męskie płody nawet opanowały kafeterię, przecież jest tu już więcej mężczyzn niż kobiet a to forum dla kobiet

kobiety nie włażą na fora dla mężczyzn, a już na pewno nie w takich ilościach, żałosne istoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

dlaczego chorzy umysłowo mężczyźni przesiadujecie 24/7 na forum DLA KOBIET ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość niestety nie kumam napisał:

heh zaburzone męskie płody nawet opanowały kafeterię, przecież jest tu już więcej mężczyzn niż kobiet a to forum dla kobiet

kobiety nie włażą na fora dla mężczyzn, a już na pewno nie w takich ilościach, żałosne istoty 

nudne, postaraj się bardziej. Poza tym zaburzone męśkie płody pochodza  z  kobiecych macic. Zapewneiam,z ę normalne matki nie maja ani  takich synów jak opisujesz, ani  takich  córek jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość niestety nie kumam napisał:

dlaczego chorzy umysłowo mężczyźni przesiadujecie 24/7 na forum DLA KOBIET ?

pytaj mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

dlaczego jest tu tylu mężczyzn do ciężkiej cholery ? po co tu siedzicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

dlaczego jest tu tylu mężczyzn do ciężkiej cholery ? po co tu siedzicie 

pytaj mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

wszędzie gdzie jest więcej mężczyzn niż kobiet zaczyna się robić chlew tak jak z tego forum jeszcze w 2010r. był tu spokój teraz popaprańcy prawiczki, incele, chorzy psychicznie tu weszli i robią chlew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

wszędzie gdzie jest więcej mężczyzn niż kobiet zaczyna się robić chlew tak jak z tego forum jeszcze w 2010r. był tu spokój teraz popapra lat nieudacznico:Dńcy prawiczki, incele, chorzy psychicznie tu weszli i robią chlew

siedzisz tu 8 lat, to gratuluje ciekawego zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mężczyźni to tylko i wyłącznie maszynki do robienia pieniędzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

nie siedzę tu 8 lat tylko pamiętam jak to forum jeszcze było w miarę normalne ty tu siedzisz 24/7 mnie od roku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość niestety nie kumam napisał:

nie siedzę tu 8 lat tylko pamiętam jak to forum jeszcze było w miarę normalne ty tu siedzisz 24/7 mnie od roku nie było

nie, nie siedze 24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość niestety nie kumam napisał:

nie siedzę tu 8 lat tylko pamiętam jak to forum jeszcze było w miarę normalne ty tu siedzisz 24/7 mnie od roku nie było

czy uważasz ze swoim tematem i wyzywaniem facetów dokładnei tak jak to robią faceci incele w stosunku do kobiet prezentujesz wyższy od nich poziom i nie przyczyniasz sie do takiego samego zaśmiecania tego forum takim samym syfem? bo to takie przyganiał kocioł garnkowi...Nie wnosisz lepszej jakości moja droga, jesteś tak samo beznadziejna, jak ci których krytykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika

Okay 'niestety nie kumam', jesteś lesbijką która chciałaby mieć większy wybór, patałachem społecznym który nie wiedziałby jak zbudować zdrową relację z kimś normalnym nawet jakby jej anioł stróż zostawił podręcznik krok po kroku, czy tatuś Cię bił i myślisz że wszyscy mężczyźni są tacy jak ci których potrafiła przyciągnąć Twoja matka? Bo w niczym twoje zachowanie nie jest lepsze od psychoinceli na których jedziesz.

 

Nie wstydź się, powiedz nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Wiecie co?

Miałam napisać, że kobiety są z facetami, bo mimo ich czasami drażniących nas kobiet wad są kochani i potrzebni. A jak przeczytałam to wszystko, to autorka ma rację.

Niestety, ale wartościowych mężczyzn jest jak na lekarstwo! Szukasz jak igły w stogu siana, nigdy nie wiesz na co trafisz. 

Z pokolenia na pokolenie mam wrażenie, że to idzie nie w tę stronę co powinno. Króluje seks i rządzą władzy, brakuje komunikacji i empatii. 

Dla facetów bardziej liczy się wygląd niż to co masz w głowie. Jak jesteś z biednej rodziny i nie wyglądasz nieziemsko, tylko tak zwyczajnie to nie masz szans u 99 % facetow. Od razu cię zakwalifikują do patologii. 

Pierwsze co facet myśli żeby mu się podobała, drugie żeby dupy dała, na trzecim miejscu żeby mowiła w miarę sensownie.

 

A my ludzie nie różnimy się niczym! Niczym innym jak tylko wychowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Matki córkę zawsze będą trzymać krótko, a synalkow rozpieszczać ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Olcia napisał:

Matki córkę zawsze będą trzymać krótko, a synalkow rozpieszczać ot co

I vice versa. To, razem z kiepskimi modelami wychowania w nowszych czasach, oraz samodzielnym ojcostwem/matkowaniem, pomaga generować osoby którym trudno jest wymusić na sobie empatię i sympatię. 

 

Te osoby krzywdzą innych w trakcie ich okresu rozwojowego również, zatruwając ich jadem zgorzknienia i przesadnego cynizmu.

7/10 osób nie zatrzyma kręgu na sobie, tylko to rozprzestrzeni. A krąg obejmuje tak mężczyzn, jak i kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddd
1 godzinę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Nie znam udanych małżeństw i nie jestem z patologii, po prostu udanych szczęśliwych małżeństw gdzie partnerzy się szanują to może 10% góra jak dla mnie mniej, większość stawia pozory. No ja jak wychodzę z domu to wszędzie są pijaczki, alkoholicy i jacyś młodzi faceci na dopalaczach co się śmieją do siebie i inne dresy a jestem z Wawy. Warszawa to patologia według Ciebie ?

Tez jestem z tego miasta ị znam wiele fajnych zwiazkow, moj jest idealny, od lat, wiec nie wiem z kim sie zadajesz, a prymitywne jednostki rzucaja sie w oczy bo sa glosni na ulicach, czy gdzie tam łażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddd
1 godzinę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Tylko że to wszystko jakieś 90% faceci co jest nie tak z płcią męską że muszą pić i rzygać w autobusach co ? albo spać na poczcie a potem człowiek chce coś wysłać i prawie sie zrzyga

Ktora to poczta taka zarzygana? Bo moja czysta, znajome mi inne tez byly niezarzygane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Ale tak naprawdę! Osoby które sobie zdają sprawę z tego co dzieje się na świecie, tylko te osoby mogą coś zmienić na lepsze i rozprzestrzeniać dalej żeby zmienić ten świat na lepszy.

Po co ta wojna między mężczyznami i kobietami? Po co to?

Jesteśmy potrzebni sobie nawzajem!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddd
1 godzinę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

co jest nie tak z męskimi płodami? o kobiet nie ma tylu patologii i kobiety nie gwałcą niemowląt ani zwierząt

Jestes przyjezdna prawda? I nie mozesz znalezc fajnego samca prawda? Nie znam nikogo stad" kto uzywa slowa kumac, skad pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Olcia napisał:

Ale tak naprawdę! Osoby które sobie zdają sprawę z tego co dzieje się na świecie, tylko te osoby mogą coś zmienić na lepsze i rozprzestrzeniać dalej żeby zmienić ten świat na lepszy.

Po co ta wojna między mężczyznami i kobietami? Po co to?

Jesteśmy potrzebni sobie nawzajem!

 

No właśnie nie wiem po co. Obie strony mają wady i zalety, ale do swoich najpiękniejszych zalet muszą dojrzeć, a obecnie coś mało osób do tego dojrzewa. Przynajmniej tam gdzie mieszkam i gdzie wchodze na neta 😄

 

Ponadto DUŻO szybciej popadaja w tą przepaść jadu i mściwości. "Mi było źle, więc teraz wszystkim po tamtej stronie będzie, albo przynajmniej będą na nich pluł/pluła". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Teraz taka moda albo inne dziwactwo na to żeby kobiety nie siedziały 24/h w domu z dziećmi, a faceci że y nie byli pantoflami.

Przecież da się to pogodzić, tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddd
1 godzinę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

wszędzie gdzie jest więcej mężczyzn niż kobiet zaczyna się robić chlew tak jak z tego forum jeszcze w 2010r. był tu spokój teraz popaprańcy prawiczki, incele, chorzy psychicznie tu weszli i robią chlew

Sama tez robisz chlew jestes mocno prymitywna istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Więc napiszę to co miałam na myśli czytając sam temat bez komentarzy 😏

Mężczyźni są niezastąpieni, kochani i cudowni i równie dobrze dają nam kobietom popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×