Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No dla was nie, bo potwierdzono naukowo, że dla kobiet 80% mężczyzn jest poniżej przeciętnej.

Tu to za to powyżej przeciętnej jesteś w poziomie psychicznego sp...lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dla Ciebie bad boy to każdy mniej przegrany od Ciebie więc o czym tu mowimy

Nie. Bad boy to bad boy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tu to za to powyżej przeciętnej jesteś w poziomie psychicznego sp...lenia

Nie. Pod tym względem to akurat nie mogę się równać z niektórymi kobietami z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, VKE napisał:

A ile ty znasz żon które zostały zabite przez mężów? 

I kto zabija swoją babę codziennie,a ta się odradza żeby następnego dnia znowu ja zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I kto zabija swoją babę codziennie,a ta się odradza żeby następnego dnia znowu ja zabil

Planescape : Torment normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie. Pod tym względem to akurat nie mogę się równać z niektórymi kobietami z tego forum.

E tam, radzisz sobie świetnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

E tam, radzisz sobie świetnie,

Ty, mizo i autorka tego wątku radzicie sobie o wiele lepiej. Ja jestem całkowicie normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ty, mizo i autorka tego wątku radzicie sobie o wiele lepiej. Ja jestem całkowicie normalny.

Ale wiesz że każdy swir tak mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

Over half of the killings of American women are related to intimate partner violence, with the vast majority of the victims dying at the hands of a current or former romantic partner, according to a new report released by the Centers for Disease Control and Prevention today.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

A new CDC report suggests that domestic violence is a major cause of death for women

wkleiłam wcześniej linka ale coś mi nie zatwierdza ale jak wyguglujecie to znajdziecie, no więc w skrócie mężczyźni są w choooj niebezpieczni i zaburzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale wiesz że każdy swir tak mówi?

To nie ja wmawiam chorobę psychiczną wszystkim dookoła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ty, mizo i autorka tego wątku radzicie sobie o wiele lepiej. Ja jestem całkowicie normalny.

Poza tym ja i mi o nie będziemy tu siedzieć wiecznie,a tacy jak ty i autorka tylko to macie w życiu. Bo jesteście dwiema stronami tej samej frustracji. Może się umowcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

Over half of the killings of American women are related to intimate partner violence, with the vast majority of the victims dying at the hands of a current or former romantic partner, according to a new report released by the Centers for Disease Control and Prevention today.

Światowa w cholerę, w Ameryce mieszka. Pewnie zna wszystkie z tych kobiet i każdy pojedynczy powód dla którego zarówno wybrały do związku faceta, które je zabił, jak i powód dla którego ten facet nie był na terapii wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

Over half of the killings of American women are related to intimate partner violence, with the vast majority of the victims dying at the hands of a current or former romantic partner, according to a new report released by the Centers for Disease Control and Prevention today.

Światowa w cholerę, w Ameryce mieszka. Pewnie zna wszystkie z tych kobiet i każdy pojedynczy powód dla którego zarówno wybrały do związku faceta, które je zabił, jak i powód dla którego ten facet nie był na terapii wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

Over half of the killings of American women are related to intimate partner violence, with the vast majority of the victims dying at the hands of a current or former romantic partner, according to a new report released by the Centers for Disease Control and Prevention today.

Ake drugie half juz jakby nie. A jeszcze są inne halfy, które nikogo nie mordują itp  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

Koleś nie kumasz mnie w ogóle nie interesują mężczyźni ani przystojni ani mniej przystojni, mam ich w doopie. Ale faktycznie ciekawe DLACZEGO mężczyźni są tak zaburzeni fakt coś jest nie halo

No i czemu aż tak chcą  zniszczyc świat, to oni straszą bombami atomowymi, to oni walczą o ropę, wywołują wojny, stoją na czele organizacji gdzie obcina się głowy ludziom, oni wprowadzają dyktaturę by napawać się władzą absolutną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

VKE zaburzony ... to są fakty, są raporty, statystyki i tak teraz wszystko jest po angielsku więc musisz przygłupie nauczyć się tego języka albo zarabiać w biedronce za 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poza tym ja i mi o nie będziemy tu siedzieć wiecznie

No jakoś w to wątpię.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

a tacy jak ty i autorka tylko to macie w życiu

Nie wiem jak autorka, ale ja z pewnością mam ciekawsze rzeczy do roboty.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może się umowcie

A w życiu bym się nie umówił z taką wariatką. Jeszcze by na randkę z nożem przyszła i zabić mnie chciała za samo to, że jestem mężczyzną 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To nie ja wmawiam chorobę psychiczną wszystkim dookoła 🙂

To diagnoza ,nie wmawianie🙂. Poza tym chorobą brzmi lepiej,niż napisanie że jesteś zwyczajnie durny jeśli chcesz spędzać życie na codziennym napisaniu jak to ci nie wychodzi bo nie jesteś sliczny. Choroba by to jakoś tłumaczyła i pozwoliła na odczuwanie wobec Ciebie lekkiego współczucia. Bo nieładnie nasmiewac się z chorego.  Ale skoro upierasz się ze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i czemu aż tak chcą  zniszczyc świat, to oni straszą bombami atomowymi, to oni walczą o ropę, wywołują wojny, stoją na czele organizacji gdzie obcina się głowy ludziom, oni wprowadzają dyktaturę by napawać się władzą absolutną. 

masa to urodzeni psychopaci/socjopaci szczerze nie wiem badam psychikę męską od lat i wciąż nie kumam zaburzenia muszą być już w życiu płodowym wynika z tego że testosteron to trucizna i zaburza organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

VKE zaburzony ... to są fakty, są raporty, statystyki i tak teraz wszystko jest po angielsku więc musisz przygłupie nauczyć się tego języka albo zarabiać w biedronce za 1500zł

Ty jesteś moja droga zaburzona. Wpieprzasz statystyki z kraju w którym niezyjesz, o ludziach, którzy Cię nie dotyczą, żeby nakręcać sobie karuzelę czegoś, co uczyniłaś swoją krucjatą. A angielski znam lepiej od ciebie. 

 

Nie wiem czy ojciec cie bił albo gorzej. A jak nie ojciec, to partner. Współczuję jeśli tak. Ale najprawdopodobniej jesteś po prostu niezrównoważoną paranoiczką, której raz nie wyszło i teraz ma chorą potrzebę wybielenia swoich win w tym, poprzez wyszukiwanie wszystkich danych o złych facetach, żeby udowodnić sobie i najlepiej też innym, że wszyscy faceci są źli, albo po prostu jesteś małą, żałosną dziewczynką nie zdolną nawet chwili podołać presji życia i świata i wolisz krzyczeć że życie jest nieuczciwe a ci drudzy są be, bo nie stać cię na podniesienie po porażce nawet *jeden* raz, otrząśnięcie się, i zastanowienie co było problemem, bo najbardziej przeraża Cię myśl, że chociaż jego część była z Twojej winy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No jakoś w to wątpię.

Nie wiem jak autorka, ale ja z pewnością mam ciekawsze rzeczy do roboty.

A w życiu bym się nie umówił z taką wariatką. Jeszcze by na randkę z nożem przyszła i zabić mnie chciała za samo to, że jestem mężczyzną 😄

 

Ciekawsze rzeczy to wypad na sikanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To diagnoza ,nie wmawianie🙂

Błędna, dodajmy.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poza tym chorobą brzmi lepiej,niż napisanie że jesteś zwyczajnie durny

Ani jedno, ani drugie nie jest prawdą.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

chcesz spędzać życie na codziennym napisaniu jak to ci nie wychodzi bo nie jesteś sliczny.

Taka prawda. Ale mam ciekawsze sposoby na spędzanie życia. Tu wchodzę czasami, jako odskocznia.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Choroba by to jakoś tłumaczyła i pozwoliła na odczuwanie wobec Ciebie lekkiego współczucia. Bo nieładnie nasmiewac się z chorego.  Ale skoro upierasz się ze nie....

Ty też się upierasz, że nic ci nie dolega, a mimo to cię nie wyśmiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

słuchaj zaburzony popaprańcu np.na tym forum to faceci wyzywają i dręczą kobiety non stop, to co masz ból dupy jak wam się odpłaciłyśmy WY ZACZYNACIE chore zwyrole, 50% tematów tutaj to wyzwiska w stronę kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciekawsze rzeczy to wypad na sikanie?

To, że ty masz nudne życie, nie oznacza, że każdy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

i nie s...iała małpo miałam normalne dzieciństwo ja przytaczam statystyki czego nie rozumiesz z tym swoim niedowładem umysłowym ?? jakiego angielskiego słowa nie kumasz,masz słownik to sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

słuchaj zaburzony popaprańcu np.na tym forum to faceci wyzywają i dręczą kobiety non stop, to co masz ból dupy jak wam się odpłaciłyśmy WY ZACZYNACIE chore zwyrole, 50% tematów tutaj to wyzwiska w stronę kobiet

I ponieważ jeden facet zaczął, to twoja mała dziewczęca główka już się jara, że możesz spróbować obwinić facetów wszystkich o wszystko, więc postanawiasz zabawiać się w jechanie ich praktycznie w dokładnie ten sam sposób w który paru trollów, zwyroli i przegrańców jedzie kobiety. 

 

Jednocześnie jesteś zbyt dużą hipokrytką, by zobaczyć jak sprowadzasz się do poziomu nie najgorszych, ale najbardziej *żałosnych* facetów, bo ty jesteś cacy. Ty jesteś kobietą. Tobie wolno. Przecież ty to robisz z pobudek szlachetnego, czystego kwiatka, i zdążyłaś poznać wszystkich mężczyzn ever. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Błędna, dodajmy.

Ani jedno, ani drugie nie jest prawdą.

Taka prawda. Ale mam ciekawsze sposoby na spędzanie życia. Tu wchodzę czasami, jako odskocznia.

Ty też się upierasz, że nic ci nie dolega, a mimo to cię nie wyśmiewam.

Ależ mi dolega mój mały, akurat w tym momencie grzybica pochwy🤣. Jesteś codziennie mój mały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

przecież to waszym celem życia jest dręczenie kobiet my tylko się bronimy chore męskie jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×