Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość Olcia

Ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie napisać do autorki 🙄

To nie jest tak że ty jesteś dobra istota a faceci wokół ciebie to zwyrodniały.

Każdy człowiek ma w sobie kilka różnych osobowości, albo uczysz je wszystkie żeby się ciebie słuchały i panujesz nad nimi. Albo któraś Ci się wymyka z pod kontroli i kieruje Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety mało jest fajnych, mądrych mężczyzn i dlatego kobiety wolą być same.

Mężczyźni zmiencie się, dlaczego tylko nieliczi z was są fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Z kobietami robi się podobnie, bo nie mają już przymusu, więc korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety mało jest fajnych, mądrych mężczyzn i dlatego kobiety wolą być same.

Jest wielu, tylko wy ich olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety mało jest fajnych, mądrych mężczyzn i dlatego kobiety wolą być same.

Jest wielu, tylko wy ich olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja tez nie wiem po co kobiety sa z mezczyznami, a mam tak z tego wzgledu, ze jestem aseksualna i nie chce zadnemu glowy zawracac bo wiadomo, ze sa z nami tylko dla seksu, nie przeszkadzaloby mi gdyby facet mnie zdradzal i zalatwial swoje potrzeby seksualne z innymi, ale zaden sie na to nie zgodzil i na swoje nieszczescie jestem dosc atrakcyjna i trafiam na takich, co wola jedna kobiete dla siebie na wylacznosc do spelniania jego potrzeb a nie prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

bo wiadomo, ze sa z nami tylko dla seksu

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

faceci są z kobietami tylko dla seksu i żeby im sprzątały mężczyźni nie uważają kobiet za ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

faceci są z kobietami tylko dla seksu i żeby im sprzątały mężczyźni nie uważają kobiet za ludzi

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

wiecie że największe prawdopodobieństwo że facet was napadnie i coś wam zrobi czy molestuje to nawet nie obcy tylko rodzina?największe patologie są w domach, więc to dom i rodzina jest głównym źródłem przemocy. Jak kobieta sobie sama żyje w spokoju to przecie żaden męski śmieć jej nie napadnie czy nie zwyzywa. Nie rozumiem dlaczego kobiety mieszkają z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

faceci są z kobietami tylko dla seksu i żeby im sprzątały mężczyźni nie uważają kobiet za ludzi

Ci przystojni, których tak bardzo uwielbiacie, może faktycznie tacy są. No bo skoro mogą mieć każdą, to po co mają was szanować?

Ale jest wielu fajnych facetów, którzy nie są przystojni, dlatego ich olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

większe prawdopodobieństwo że zgwałci ktoś z rodziny niż obcy, ogarnijcie to. Wtedy sobie zdacie sprawę że mężczyźni to zwierzęta bez empatii, większość mężczyzn go gazu, Hitler mógłby zagazować mężczyzn po co żydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

wiecie że największe prawdopodobieństwo że facet was napadnie i coś wam zrobi czy molestuje to nawet nie obcy tylko rodzina?największe patologie są w domach, więc to dom i rodzina jest głównym źródłem przemocy. Jak kobieta sobie sama żyje w spokoju to przecie żaden męski śmieć jej nie napadnie czy nie zwyzywa. Nie rozumiem dlaczego kobiety mieszkają z facetami

Kolejne wcielenie mizo? Weż leki. Chociaż nie, już chyba za późno na leczenie, jesteś zbyt ciężkim przypadkiem, nie do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

Koleś nie kumasz mnie w ogóle nie interesują mężczyźni ani przystojni ani mniej przystojni, mam ich w doopie. Ale faktycznie ciekawe DLACZEGO mężczyźni są tak zaburzeni fakt coś jest nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość faceci to ścierwa napisał:

większe prawdopodobieństwo że zgwałci ktoś z rodziny niż obcy, ogarnijcie to. Wtedy sobie zdacie sprawę że mężczyźni to zwierzęta bez empatii, większość mężczyzn go gazu, Hitler mógłby zagazować mężczyzn po co żydów.

Jak widać kobiety też potrafią być yebnięte - to ty chcesz gazować wszystkich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

wiecie że największe prawdopodobieństwo że facet was napadnie i coś wam zrobi czy molestuje to nawet nie obcy tylko rodzina?największe patologie są w domach, więc to dom i rodzina jest głównym źródłem przemocy. Jak kobieta sobie sama żyje w spokoju to przecie żaden męski śmieć jej nie napadnie czy nie zwyzywa. Nie rozumiem dlaczego kobiety mieszkają z facetami

Ile razy ojciec Ciebie napadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość faceci to ścierwa napisał:

Koleś nie kumasz mnie w ogóle nie interesują mężczyźni ani przystojni ani mniej przystojni, mam ich w doopie. Ale faktycznie ciekawe DLACZEGO mężczyźni są tak zaburzeni fakt coś jest nie halo

Na razie to ty jesteś jedyną zaburzoną osobą w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

hehe dobrze że tu są takie co myślą podobnie 🙂

ale wciąż nas za mało, kobiety obudźcie się jak nie wierzycie szukajcie w statystykach jak chcecie konkretne dane to wam podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ci przystojni, których tak bardzo uwielbiacie, może faktycznie tacy są. No bo skoro mogą mieć każdą, to po co mają was szanować?

Ale jest wielu fajnych facetów, którzy nie są przystojni, dlatego ich olewacie.

wiekszosc mezczyzn wcale nie jest jakichs przystojnych, mam na mysli Polakow i Rosjan, brzydale dresy tez maja kobiety i je gwalca i bija to nieprawda ze glownie przystojni nie szanuja kobiet.... to ich nie szanowanie kobiet ze strony przystojniakow to glownie zdrady, a z traktowaniem kobiety to umieja je nalezycie traktowac zeby czula sie dobrze i nie puszczala i potem psioczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ci przystojni, których tak bardzo uwielbiacie, może faktycznie tacy są. No bo skoro mogą mieć każdą, to po co mają was szanować?

Ale jest wielu fajnych facetów, którzy nie są przystojni, dlatego ich olewacie.

Ta,szczególnie ty szanujesz kobiety.  Każdym wpisem. Skąd Ci się to bierze skoro jako paskudny niby powinieneś być dobry z charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
5 godzin temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Nie widzę żadnych zalet, nawet w badaniach wyszło że kobiety bez męża i dzieci są najszczęśliwsze. Faceci to jedynie problemy, większość jest nieprzyjamna, trudna w pożyciu, uważa kobiety za służące, seksualne lalki do zabawy. Poza tym masa facetów jest zaburzona: pedofile, gwałciciele, seryjni zabójcy, alkoholicy itd - przecież to wszystko w 90-100% mężczyźni. Po co kobiecie facet ??

Po pierwsze to o seryjnych zabójcach, mówi się raczej mordercy. To nie jest tożsame. 

Po drugie, to być może kobiety są tak bardzo frustrujące, że mężczyźni nie wytrzymują tego psychicznie i budzą się w nich najgorsze instynkty. Może właśnie dlatego częściej ich emocje znajdują ujście w zbrodniach i nałogach. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

codziennie masa facetów na świecie zabija żonę/dzieci powtarzam CODZIENNIE i nic wszyscy uważają to za normalne, no cóż ja nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

wiekszosc mezczyzn wcale nie jest jakichs przystojnych, mam na mysli Polakow i Rosjan, brzydale dresy tez maja kobiety i je gwalca i bija to nieprawda ze glownie przystojni nie szanuja kobiet.... to ich nie szanowanie kobiet ze strony przystojniakow to glownie zdrady, a z traktowaniem kobiety to umieja je nalezycie traktowac zeby czula sie dobrze i nie puszczala i potem psioczyla

No ale wiele kobiet leci na bad boyów, więc chyba jednak to lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ta,szczególnie ty szanujesz kobiety.  Każdym wpisem. Skąd Ci się to bierze skoro jako paskudny niby powinieneś być dobry z charakteru?

Szanuję każdego, kto szanuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

wiekszosc mezczyzn wcale nie jest jakichs przystojnych, mam na mysli Polakow i Rosjan

No, Polki to też szczególnie ładne nie są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

codziennie masa facetów na świecie zabija żonę/dzieci powtarzam CODZIENNIE i nic wszyscy uważają to za normalne, no cóż ja nie 

Ale jakoś udało ci się przeżyć i ojciec Ciebie nie wykończył,A mogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No ale wiele kobiet leci na bad boyów, więc chyba jednak to lubicie.

a co to jest bad boy bo ja nie wiem serio zły chłopiec co to jest? ja na zadnego nie lece tylko na przystojnych lewakow jak Macron albo Trudeau i moga mnie zdradzac wole to niz buraczana morda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

wiekszosc mezczyzn wcale nie jest jakichs przystojnych

No dla was nie, bo potwierdzono naukowo, że dla kobiet 80% mężczyzn jest poniżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No ale wiele kobiet leci na bad boyów, więc chyba jednak to lubicie.

Dla Ciebie bad boy to każdy mniej przegrany od Ciebie więc o czym tu mowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

codziennie masa facetów na świecie zabija żonę/dzieci powtarzam CODZIENNIE i nic wszyscy uważają to za normalne, no cóż ja nie 

A ile ty znasz żon które zostały zabite przez mężów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×