Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Związek z Afroafrykaninem

Polecane posty

Gość Magda

Na wakacjach byłam z koleżankami w Afryce a dokładnie to w Zambii. Podczas tamtejszego pobytu wpadł mi w oko pewien Afroafrykanin, spędziliśmy razem kilka upojnych nocy jednak, jak to w życiu bywa, wszystko co dobre szybko się kończy. Wymieniliśmy się danymi na popularnym portalu i wróciłam do Polski. Malimba jednak planuje przeprowadzić się do Polski. Niestety nie zna on języka angielskiego, podczas mojego pobytu porozumiewaliśmy się na ,,migi,, co prawda nieco obecnie podszkolił on swój język angielski jednak jest on na bardzo mizernym poziomie. I teraz nasuwają się pytania czy taka osoba będzie miała trudności z zaklimatyzowaniem się w Polsce? Głównie chodzi mi o to jak Polacy traktują osoby czarnoskóre w Polsce. Ponadto czy istnieją jakieś benefity rozdawane przez państwo na osoby czarnoskóre, czy osobom czarnoskórym łatwiej jest znaleźć pracę w Polsce (z uwagi na równouprawnienie) oraz czy w przypadku urodzenia dziecka również będę zdolna do otrzymania świadczenia 500+? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ty się przeprowadź do Zambii jak było tak wspaniale, będziesz pracowała na plantacji a on cały dzień siedział z innymi czarnymi przy drodze i palił papierosy.

A tak w ogóle chapałaś mu czarną niemytą dzidę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×