Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka

Czy komuś dziecko urodziła surykatka? Jak wyglądają procedury i koszta?

Polecane posty

Gość anka

Jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiemy, pójdź do zoo i się dowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love it

Buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi urodziła wydra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wiemy, pójdź do zoo i się dowiedz. 

Hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Źródło: www.rodzice.pl-surogatka:

,,...Niestety ze względu na brak regulacji prawnych w Polsce biologiczni rodzice są na łasce i niełasce surogatki...".

,,...Koszt surogatki w Polsce waha się od kilkudziesięciu do nawet 130 tysięcy złotych. Mówimy tu oczywiście o koszcie wynagrodzenia dla samej surogatki, który nie obejmuje zabiegu in vitro, kosztów medycznych, porodu odbywającego się często w prywatnej klinice, a także późniejszych (koniecznych w Polsce) opłat sądowych...".

Są i takie, które już rodziły i zrobią to za kilkanaście tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padłem :)

W praktyce lepiej poszukać w Afryce ale chyba dalej wolą kozy bo nie drapią i nie są takie szybkie heheheh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He he
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Źródło: www.rodzice.pl-surogatka:

,,...Niestety ze względu na brak regulacji prawnych w Polsce biologiczni rodzice są na łasce i niełasce surogatki...".

,,...Koszt surogatki w Polsce waha się od kilkudziesięciu do nawet 130 tysięcy złotych. Mówimy tu oczywiście o koszcie wynagrodzenia dla samej surogatki, który nie obejmuje zabiegu in vitro, kosztów medycznych, porodu odbywającego się często w prywatnej klinice, a także późniejszych (koniecznych w Polsce) opłat sądowych...".

Są i takie, które już rodziły i zrobią to za kilkanaście tysięcy złotych.

Ej ej pytała o surykatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys planuję

My z partnerem zamierzamy kiedyś wynająć. Nie mam żadnych obciążeń genetycznych, ale mam wyniszczony organizm inną chorobą (chorobą zakażną), nie donioslabym ciąży. A jeżeli nawet to kosztem całego zdrowia - takze podziękuję. 

Przeciętny koszt samego wynajęcia surogatki to ok. 150 tys. Choć sa i takie, które zgodza się i za 50 tys. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość tez kiedys planuję napisał:

My z partnerem zamierzamy kiedyś wynająć. Nie mam żadnych obciążeń genetycznych, ale mam wyniszczony organizm inną chorobą (chorobą zakażną), nie donioslabym ciąży. A jeżeli nawet to kosztem całego zdrowia - takze podziękuję. 

Przeciętny koszt samego wynajęcia surogatki to ok. 150 tys. Choć sa i takie, które zgodza się i za 50 tys. 

 

Są i takie co za 10 tys sie zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×