Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieznajomy

Rodzina szczęścia nie daje?

Polecane posty

Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty chamie wlazłeś nieproszony z buciorami autorowi na wątek i go rozwalasz. Załóż sobie może swój temat i tam smaruj te swoje prostackie "mundrości" życiowe

A ciebie krowo, to niby kto tutaj zapraszał, żebyś wypisywala swoje chamskie teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli to nie ty napisałeś, to wlazlas nieproszona w dyskusję między dwoma osobami i to taka, która ciebie nie dotyczyła. Więc dopuscilas się chamstwa. 

Co ci się przyśniło, na mój temat to wyłącznie twój problem.

A to jakieś zaproszenie trzeba mieć? Nie wlazlam w dyskusję, bo odpisywałem tylko na odpowiedzi do moich postów . 

Jesteś bardzo nerwowy - może jakieś ziółka pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Daasa napisał:

Popieram, miałam napisać to samo.

Mam takie same prawo jak i ty, by tutaj pisać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Resiurek napisał:

Po co rozwalacie wątek autorowi tymi durnymi przepychankami z durnym Resem?

Ja się nie przepycham, a jak zaczyna być poziom poniżej mojej granicy to przestaje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A to jakieś zaproszenie trzeba mieć? Nie wlazlam w dyskusję, bo odpisywałem tylko na odpowiedzi do moich postów . 

Jesteś bardzo nerwowy - może jakieś ziółka pomogą. 

To była odpowiedź na twój post? Przed chwilą twierdzilas, że nie twój. To może się zdecyduj, albo wytrzeźwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i tradycyjnie 2 osoby rozwalił cały temat 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Autorze, ciesze sie, ze moglam Ci jakos pomoc. Nawet w tak niewielki sposob. 

Co do Twoich sugestii, coz, nie ma lekko, pewnie jest cos w tym,ze jak sie jest pozytywnym, to przyciaga sie pozytywne zdarzenia w zyciu.Ja niestety nie potrafie sie na to teraz zdobyc. Za bardzo przygniotlo mnie to rozstanie. Ale to nie watek o mnie 🙂

Trzymam kciuki, zeby Wam sie ulozylo z zona! 🙂

Ps nie karmcie trolla jak rescator555. Rozwala caly watek, nie wnoszac nic wartosciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Rescator555 napisał:

Mam takie same prawo jak i ty, by tutaj pisać.

 

Masz takie samo prawo do chamstwa jak inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnna....

nie karmcie trola Resa. Kilka stron temu juz napisalam, ze on sie zachowuje jak mizogin i incel. Niestety jest bardzo mozliwe, ze znalazl sobie jakas dziewczynine z kompleksami i/lub w deoresji, z ktorej korzysta na swoich prawach. Pojecie empatii jest mu dalekie i od dawna sie produkuje bardzo czesto nieproszony. Troche kultury by zachowal chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Myślałam, że postanowiliście raz w tygodniu wychodzić we dwoje - żeby znowu poczuć to co kiedyś.  Nie do końca jestem przekonana, że samotne wyjścia was zbliża do siebie.  Powrót do pracy żony to bardzo dobry pomysł.

Wszystko w swoim czasie. Wyjście we dwoje na razie nie wchodzi w grę - bo jest dziecko, którego nie mamy gdzie zostawić popołudniami, a wyjść we trójkę mamy aż nadto, żeby cokolwiek to mało zmienić (a taki jest cel, odetchnąć od spraw rodzinnych). Odzyskamy spokój (mam nadzieję) to i na wyjścia rodzinne inaczej spojrzymy i może zaczniemy się bardziej szanować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Rescator555 napisał:

To była odpowiedź na twój post? Przed chwilą twierdzilas, że nie twój. To może się zdecyduj, albo wytrzeźwiej.

Nie mam po czym,  ale jeżeli tak sugerujesz to może ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś. 

Przecież to ty pisałeś: "  w takim razie otworz jakaś poradnie, w jaki sposób taniej można osiągnąć cel złapania męża na studiach".

Spytałam się tylko, czy taki był cel w twoim przypadku- studia w celu znalezienia żony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz takie samo prawo do chamstwa jak inni?

Tylko, że moje chamstwo to zmyślania jednej czy paru wrednych bab, a nie rzeczywiste zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnna....

Res jako ten, co ma duzo czasu na pisanie zaraz Ci tu zorganizuje zycie...jako ten nieomylny :/ Z praktyki powiem, ze kolezanka, ktora ma takie male dziecko jest w stanie przy pomocy rodzicow pracowac tylko 13godz. i to w stalych godzinach majac prace kolo domu. Po prostu i dziecko i praca i dom pochlaniaja duzo energii. Ide, bo tez mam malo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnna....

13godz. w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam po czym,  ale jeżeli tak sugerujesz to może ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś. 

Przecież to ty pisałeś: "  w takim razie otworz jakaś poradnie, w jaki sposób taniej można osiągnąć cel złapania męża na studiach".

Spytałam się tylko, czy taki był cel w twoim przypadku- studia w celu znalezienia żony .

No więc po raz kolejny pytam, co ci dało podstawy do zadawania takiego chamskiego pytania o cel moich studiów? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty trolla

ludzie. Uwaga podpowiadam w sprawie takiego jednego trola. Pauza. Tylko pauza nas uratuje co do wpisow o nim. Choc sama sie nie powstrzymalam...moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Kjurczak napisał:

Wszystko w swoim czasie. Wyjście we dwoje na razie nie wchodzi w grę - bo jest dziecko, którego nie mamy gdzie zostawić popołudniami, a wyjść we trójkę mamy aż nadto, żeby cokolwiek to mało zmienić (a taki jest cel, odetchnąć od spraw rodzinnych). Odzyskamy spokój (mam nadzieję) to i na wyjścia rodzinne inaczej spojrzymy i może zaczniemy się bardziej szanować. 

Może tak,  może nie - znam małżeństwo (już byle) , które tak myślało: wyjść oddzielnie, żeby odetchnąć od rodziny.  Okazało się, że tego oddechu każde z nich potrzebowało coraz więcej.  

Ja (zreszta mąż też) lubimy od czadu do czasu wyjść oddzielnie ze swoimi znajomymi,  ale nie po to żeby odetchnąć od spraw rodzinnych, a po to żeby spotkać się ze znajomymi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość anty trolla napisał:

ludzie. Uwaga podpowiadam w sprawie takiego jednego trola. Pauza. Tylko pauza nas uratuje co do wpisow o nim. Choc sama sie nie powstrzymalam...moze sie uda

Ja tam nie mam zamiaru się powsyrzymywac i babie która tu troluje będę odpowiadał. Jak zechcę 😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

No więc po raz kolejny pytam, co ci dało podstawy do zadawania takiego chamskiego pytania o cel moich studiów? 

 

Pytanie jak pytanie,  nie ma w tym nic chamskiego.  Dziwne, że taki wrażliwy człowiek na swoim punkcie pisze od czasu do czasu takie obraźliwe posty.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pytanie jak pytanie,  nie ma w tym nic chamskiego.  Dziwne, że taki wrażliwy człowiek na swoim punkcie pisze od czasu do czasu takie obraźliwe posty.  

 

Owszem jest chamskie. 

Takie to znaczy konkretnie jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Res

Czy wy w ogóle widzicie co wyprawiacie? Człowiek założył wątek, gdyż chciał z kimś przedyskutować swoj problem rodzinny. Ludzie zaczęli z nim dyskutować, dawać mu wartościowe rady itd. Przyszedł jeden troll i zdominował dyskusję pisząc jakieś dyrdymały nie mające żadnego związku z tym o co chodzi autorowi. Wy tego trolla karmicie wchodąc z nim w jakieś poboczne "dyskusje" co rozwala wątek autorowi. Normalni ludzie przestają tu cokolwiek pisać bo Res działa na większość odpychająco. Wiele osób już pisało na kafe, ze jak widzi resa na jakimś wątku to daje sobie spokój z czytaniem.

NIE KARMCIE TEGO TROLLA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Res
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Owszem jest chamskie. 

Takie to znaczy konkretnie jakie?

Srakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

już dawno bym kopnęła w dupę takiego męża jak Res555 czy jak mu tam. Nic nie robi tylko kafeteria a żona służąca pewnie obiadek mu szykuje. Co to za baba, zero godności, no ale ważne że chłop jest. Byle jaki ale jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udogodnienia

Autorze. A ja uważam że być może masz depresję ,najczęstszą przyczyną depresji są pasożyty w organizmie. Dziecko za parę lat podrośnie i będzie jak partner do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość123 napisał:

już dawno bym kopnęła w dupę takiego męża jak Res555 czy jak mu tam. Nic nie robi tylko kafeteria a żona służąca pewnie obiadek mu szykuje. Co to za baba, zero godności, no ale ważne że chłop jest. Byle jaki ale jest...

To może zdecyduj się, czy to żona szykuje dla mnie obiadki, czy ja jej przynoszę z baru, bo piszecie raz tak, a raz tak, jak wam akurat pasuje 😝.

A taka babe jak ty, to kopnął bym w d... gdyby tylko pojawiła się w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Gość Anty Res napisał:

Srakie.

Oj, nie denerwuj się tak, bo ci cycki opadną 😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Res
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

To może zdecyduj się, czy to żona szykuje dla mnie obiadki, czy ja jej przynoszę z baru, bo piszecie raz tak, a raz tak, jak wam akurat pasuje 😝.

A taka babe jak ty, to kopnął bym w d... gdyby tylko pojawiła się w moim otoczeniu.

To nie jest wątek o tobie trollu. Idź stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.12.2019 o 10:03, Rescator555 napisał:

Po to, żeby w trakcie tych studiów złapała męża. Więc niekoniecznie zmarnowane.

Teraz lepiej:

" Rodzice zapewne opłacają córce tak, od razu ze trzy fakultety, żeby złapała trzech kandydatow na mężów"

Wtedy zapewne to są dobrze wydane pieniądze - to nic, że zostaje kura domową,  najważniejsze że męża złapała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Anty Res napisał:

To nie jest wątek o tobie trollu. Idź stąd.

Jeśli szukasz trola, to lepiej się postaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz lepiej:

" Rodzice zapewne opłacają córce tak, od razu ze trzy fakultety, żeby złapała trzech kandydatow na mężów"

Wtedy zapewne to są dobrze wydane pieniądze - to nic, że zostaje kura domową,  najważniejsze że męża złapała. 

Jeśli znasz takie przypadki, to może zapytaj tych rodzicow.

Takze o to, czy wola by ich córka miała dobrego męża, czy goowniana pracę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×