Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwna79

40 latka meżatka

Polecane posty

Gość Dziwna79

Patii zazdroszczę tak radykalnych poglądów.. tez do niedawna takie mialam. Moich oczach niestety moj maz to ten sam czlowiek... a tlumaczenia jego ze zmeczony ze zestresowany durne wykrety.... 

Czy moja zdrada hipotetyczna zniszczyla by rodzine...coz.. moja rodzine niszczy pomalutku krok po kroczku ze jestem nieszczęśliwa niedopieszczona...

To twoim zdaniem mam stac z boku i czekac jak żona Lota??  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxc
Dnia 7.01.2020 o 19:40, Gość Renia napisał:

Mnie od mojego kochanka dzieli ponad 300 km.Jak wracam po spotkaniu z nim to chce mi się wyć!Pewna jestem,ze bedziesz miała tak samo jak ja.Wiesz dlaczego?Bo tęsknisz za czułością, przytulaniem i dobrym seksem.Po powrocie od niego mam przed oczami ten cudowny seks w ktorym jestem sobą.Z mężem tego nigdy nie miałam.Teraz też dochodzę do siebie po spotkaniu z nim i czuję się jak "zbity pies".Nic mi się nie chce.Ale żeby to poczuć to musisz to przeżyć.

zalezy od osobowosci, jedna jak pies druga ja motyl, nie ty jedna mialas seks i emocje, tylko ty typ przyssawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
32 minuty temu, Gość Pati napisał:

👏👏👏👏

zalezy od temperamentu, jesli maz zona sa zimni to kochanek nie jest niczym dziwnym, wy swietobliwe a mezus pewnie ma kochanke, i co sie zmienilo w waszym swiatku? tak samo trzeba pracowac karmic tylko juz nie ma marudzenia o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Gość Dziwna79 napisał:

Madix76 ale w sumie ciekawie sie rozmawia dialogi jak z telenoweli :)))

Przy bliższym poznaniu tylko zyskuję 🙂

 

2 godziny temu, Gość Dziwna79 napisał:

Juz nikt nie chce nic moczyć ....

Poczucie humoru jeszcze na dobrym poziomie, tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Pozytywne myslenie ... i poczucie humoru ... ;)) i jak to mowia co na rozum to na rozum co na plecy to na plecy i do przodu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Dziwna79 napisał:

O kurcze.... to ciekawe... tylko moj maz jestcraczej przeciwny psychologom itp..rzeczom

W sumie ja też wychodzę z założenia, że jak dwoje ludzi się kocha, potrafi ze sobą rozmawiać i chce coś naprawić w związku to da radę bez psychologa.  Jeżeli nie potrafi lub nie wie jak zacząć rozmowę to jednak się przyda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.01.2020 o 19:45, Gość Dziwna79 napisał:

Madix76 moze i powinien a moze poprostu nie pasujemy do siebie...

A poza tym napiasalam dzis e-maila... przyszla odpowiedz..."fajnie" 😕 Strasznie krotkA... chyba Go mimo wszystko zaskoczylam... albo nie jest wylewny...

Mało wylewna ta odpowiedź jak na początek romansu. To brzmi jak kubeł zimnej wody na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Jakbym wpadła w przerembel .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Dziwna79 napisał:

Jakbym wpadła w przerembel .... 

a miał być ogień w łóżku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

👍 na szczescie dla autorki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Jak to w zyciu nigdy nie jest tak jak planujemy..... zycie Los ma wobec nas swoje plany.... a ogień bedzie przy odkurzaniu albo myciu okien hehhehhe bo coz pozostaje innego... :))) nawiasem mowiac nie cierpie ani jednego ani drugiego.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpisz więc tym bardziej możesz żyć bez tego,

a bez pożądania, namiętności, bez szalejących zmysłów? 

...to tak w odpowiedzi dla Ell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Madix76 to wszystko bylo dopiero zapowiedzią czegoś  .... mam cierpieć ze ktoś mnie olał albo nie wie czy olać.. Phi za stara jestem zeby sie tym przejąć  jak małolata.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Zycie toczy sie dalej teraz mam inne wyzwania w zyciu..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
1 minutę temu, Gość Dziwna79 napisał:

Madix76 to wszystko bylo dopiero zapowiedzią czegoś  .... mam cierpieć ze ktoś mnie olał albo nie wie czy olać.. Phi za stara jestem zeby sie tym przejąć  jak małolata.. 

No i co napisał do Ciebie coś więcej? Ciekawa jestem jak sie to potoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Renia nic ... chyba podniosłam jego Ego... i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
Przed chwilą, Gość Dziwna79 napisał:

Renia nic ... chyba podniosłam jego Ego... i tyle...

To odpisał Ci tylko "fajnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Noo ..... tylko... więc pewnie podnosl swoja samoocenę i tyle.... ale w sumie mi jskby kamien spadl z serca... napisalam co mialam i mam spokój...ze nic mnie nie omineło.... ze cos moglo byc...itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
7 minut temu, Gość Dziwna79 napisał:

Renia nic ... chyba podniosłam jego Ego... i tyle...

A powiedz mi czy gdyby między wami do czegoś doszło to masz możliwość spotkania sie z nim?Chodzi mi o takie wspólne wyjazdy służbowe.Czy ten wyjazd co był to taki jednorazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Raczej nie... raczej tylko spotkania ktore bysmy sami zaplanowali. Zerowe prawdopodbienstwo spotkania sie na stopie zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Pewnie mam nadwzroczność i widzialam cos czego nie było ...może...Ale żyć będę... Heheh :))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
2 minuty temu, Gość Dziwna79 napisał:

Raczej nie... raczej tylko spotkania ktore bysmy sami zaplanowali. Zerowe prawdopodbienstwo spotkania sie na stopie zawodowej.

No to wszystko jasne.Wtedy na tym wyjeździe chciał Cię przelecieć, ale mu się nie udalo,więc teraz po co ma zabiegać? Żeby jechać 600km?Pomysl tak logicznie, dla seksu jechać tyle km?Tam sobie znajdzie pewnie jakąś jak będzie chciał.My kobiety inaczej patrzymy na takie sytuacje a facet byle dziura była, nie będzie się wysilal żeby jechać tyle km.Żal mi Ciebie, bo wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Renia...:)) niech mu ziemia lekką bedzie:)) Mi juz nie jest przykro ulga jakas ze sie odwazylam odezwac jakoś... to dla mnie duzy plus a że nic  nie  wyszlo..... Już dzis nie ważne... w poniedzialek bylo mi przykro ale dziś juz czwartek....Już mogę przniesc to wydarzenie do dzialu archiwum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
1 minutę temu, Gość Dziwna79 napisał:

Renia...:)) niech mu ziemia lekką bedzie:)) Mi juz nie jest przykro ulga jakas ze sie odwazylam odezwac jakoś... to dla mnie duzy plus a że nic  nie  wyszlo..... Już dzis nie ważne... w poniedzialek bylo mi przykro ale dziś juz czwartek....Już mogę przniesc to wydarzenie do dzialu archiwum :))

Szkoda,ze Ci się z mężem nie układa.Mam to samo.Między nami nie było seksu już wieki prawie 3 lata.Mam tego dość, ale mam też dzieci i nie chce im robić krzywdy.Mam kochanka z którym się spotykam ale nie często.Tak naprawdę to chciałabym skończyć znajomość z nim,ale On ciągle mówi nie a ja nie potrafię mu odmówić ,bo jednak coś do niego czuję i tak się męczę.Jestem między "młotem a kowadłem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
6 minut temu, Gość Dziwna79 napisał:

Renia...:)) niech mu ziemia lekką bedzie:)) Mi juz nie jest przykro ulga jakas ze sie odwazylam odezwac jakoś... to dla mnie duzy plus a że nic  nie  wyszlo..... Już dzis nie ważne... w poniedzialek bylo mi przykro ale dziś juz czwartek....Już mogę przniesc to wydarzenie do dzialu archiwum :))

Z jakiego województwa jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Ja co jakis czas przeprowadzam z mezem rozmowy czego  chce czego oczekuję. Ale to wyglada jak tureckie kazanie ja mowie mowie mowie ..a on tylko no nie no tak to moze no dobra... Odbijam sie od sciany w tym małzenstwie stagnacja bezruch brak zrozumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Tam gdzie zawsze pis wygrywa heheeh :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
9 minut temu, Gość Dziwna79 napisał:

Tam gdzie zawsze pis wygrywa heheeh :))

Podkarpacie?Małopolska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Tak te okolice :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Dziwna79 napisał:

Tam gdzie zawsze pis wygrywa heheeh :))

Z Podkarpacia aż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×