Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 80s

Kobieta która np w wieku 25 byłaby dziewicą (to nierealne) to dla faceta skarb, a odwrtonie to kobieta takiego prawwiczka traktuje jak ostatniego nieudacznika

Polecane posty

Gość 80s

kobiety, które spotykają samotnych facetów, traktuja jak nieudacznikow.. one wola takich rooochaczy co to mieli juz z 20 kobiet w wieku 30 lat, nie czarujmy sie, zadna fajna panienka nie chcialaby goscia, ktory byl samotny cale zycie, albo tam z jakims malym przebiegiem byl- bo by uwazala, ze jest niedoswiadczony i slaby skoro zadna go nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Realne, ja mam 22 i jestem i nie spieszy mi sie z bliskoscia w ogole bo nie widze nikogo wartosciowego na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za skarb ta 25 letnia dziewica. No po prostu, dziewczyna z jakichś powodów odkładała współżycie do tego wieku. Ani to zaleta ani wada (pod warunkiem, że motywacja do zachowania dziewictwa nie była jakaś popierrrdolona 😉

Nie wiem co niektórzy mają za fetysz tych dziewic. Zwłaszcza, że większość by nie poznała nawet czy rzeczywiście dziewica czy nie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Nie wiem co niektórzy mają za fetysz tych dziewic. Zwłaszcza, że większość by nie poznała nawet czy rzeczywiście dziewica czy nie 😛

Facet też nie ma tego wypisanego na czole. O ile nie idzie na pierwszą randkę w koszulce z wielkim nadrukiem: "PRAVIK". 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2020 o 16:51, Gość 80s napisał:

kobiety, które spotykają samotnych facetów, traktuja jak nieudacznikow.. one wola takich rooochaczy co to mieli juz z 20 kobiet w wieku 30 lat, nie czarujmy sie, zadna fajna panienka nie chcialaby goscia, ktory byl samotny cale zycie, albo tam z jakims malym przebiegiem byl- bo by uwazala, ze jest niedoswiadczony i slaby skoro zadna go nie chciala

Jak nie masz kobiecie nic do zaoferowania to dobrze gdyby przynajmniej seks był fajny. Nie wydaje mi się żeby prawictwo było problemem dla pani, gdyby bardzo polubiła faceta. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Napisałam post szkoda że go nie widać 

Najważniejsze, że jaja Przema mogliśmy zobaczyć wszyscy. Nieodgadnione  są kryteria cenzury prewencyjnej forumowego softu. :- ) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amadeusz Szowin napisał:

Jak nie masz kobiecie nic do zaoferowania to dobrze gdyby przynajmniej seks był fajny. Nie wydaje mi się żeby prawictwo było problemem dla pani, gdyby bardzo polubiła faceta. 

Oczywiście, że nie jest. To dorabianie ideologii do swoich własnych zahamowań w kontaktach z kobietami. Przełamywanie nieśmiałości, czytanie książek, żeby mieć o czym rozmawiać na randce, uprawianie sportu, żeby fajnie wyglądać... To wszystko wymaga wysiłku. Obwinianie innych nie wymaga żadnego wysiłku. Tyle, że jest okłamywaniem nie innych, a samego siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Takom mamy właśnie moderację. Ban za byle gowno ale ważne ze jaja Przemka klaszczą. Pewnie większość moderacji to lgbt z wp.pl

Blokowanie poszczególnych postów to raczej dzieło kafeteryjnej sztucznej inteligencji. Jeśli AI przejmie kiedyś władzę nad światem, to Przemo pewnie zostanie gubernatorem. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

A żeby było "śmieszniej" ja nikogo w tym wpisie nie obrażam. nie wiem o co chodzi, ale trudno. 

Może AI sprawdziło twoje oceny ze sprawowania w szkole średniej i uwzględniło wyniki w kalkulacji ryzyka. ;- ) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Coś Ci napisze napisał:

 Jak kobieta będzie Cię to nie będzie miała z tym problemu, bo kocha Ciebie, a nie Twoje doświadczenie w łóżku, jak zakochasz się w lasce co lubi ten "sport" to faktycznie możesz mieć problem, ale podobno w życiu można się wszystkiego nauczyć.

+ za ten fragment. Też tak uważam.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
Dnia 18.01.2020 o 16:51, Gość 80s napisał:

 one wola takich rooochaczy co to mieli juz z 20 kobiet w wieku 30 lat

Takich lubią, bo same takie są i tylko TO jest dla nich w życiu najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, troIl napisał:

To może wydawać się śmieszne  dopóki   nie uświadomisz sobie, że   stosowanie takiego algorytmu nie ma na celu  minimalizacji ryzyka tylko  zainicjowanie   procesu reakcji łańcuchowej

Gdybym nie miał tej świadomości, to bym o tym nie pisał, obojętne w jakim kontekście. Pytasz, czy mam świadomość, w jakim kierunku zmierza nasza industrialna cywilizacja? Tak, mam. Czy Ty albo ja mamy na to jakiś wpływ? Wątpię. Możemy tylko starać się nie dorzucać drewna do stosu. :- ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bacillus von glick napisał:

Gdybym nie miał tej świadomości, to bym o tym nie pisał, obojętne w jakim kontekście. 

Nadal czyścisz fortepian witką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bacillus von glick napisał:

Nadal mieszasz głową w bigosie? 

Łokciem. Czy Ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bacillus von glick napisał:

Nadal mieszasz głową w bigosie? 

To stąd te włosy w potrawach przyżądzanych przez kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, G ość napisał:

Łokciem. Czy Ci to przeszkadza?

Jeśli jesteś jedną z tych  kobiet, którym przed laty obiecałem po pijaku na tym forum małżeństwo, to przepraszam. :- ( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bacillus von glick napisał:

Jeśli jesteś jedną z tych  kobiet, którym przed laty obiecałem po pijaku na tym forum małżeństwo, to przepraszam. :- ( 

Nie, nie jestem z tych kobiet. Jestem z tych, którym obiecałeś wirtualne dziecko. : -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, G ość napisał:

Nie, nie jestem z tych kobiet. Jestem z tych, którym obiecałeś wirtualne dziecko. : -(

I jak mi poszło? Przeceniłem swój potencjał prokreacyjny? : -( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bacillus von glick napisał:

I jak mi poszło? Przeceniłem swój potencjał prokreacyjny? : -( 

Wspaniale Ci poszło, jak zawsze. Chcę jeszcze jedno, czy mógłbyś? ; -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo. Kobiety na mój widok nie piszczą, nie zdzierają z siebie ubrania, ani nie wyma...ą biustonoszami. One na mój widok natychmiast zaczynają owulować. Właściwie zaprzestają wykonywania wszelkich innych czynności. Po prostu patrzą się na mnie i owulują. Prawdziwy dramat. :- ( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bacillus von glick napisał:

Znowu to samo. Kobiety na mój widok nie piszczą, nie zdzierają z siebie ubrania, ani nie wyma...ą biustonoszami. One na mój widok natychmiast zaczynają owulować. Właściwie zaprzestają wykonywania wszelkich innych czynności. Po prostu patrzą się na mnie i owulują. Prawdziwy dramat. :- ( 

Jestem starym człowiekiem i nie mam czasu na podryw. Chcę tylko dzidziusia. Rozczarowany, szkoda. : -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, G ość napisał:

Jestem starym człowiekiem i nie mam czasu na podryw. Chcę tylko dzidziusia. Rozczarowany, szkoda. : -(

Banki spermy też są zamknięte w niedziele? Co za niefart. :- ( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bacillus von glick napisał:

Banki spermy też są zamknięte w niedziele? Co za niefart. :- ( 

Szczęśnie ogromne! W końcu na coś się przydasz. : -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, G ość napisał:

Szczęśnie ogromne! W końcu na coś się przydasz. : -(

Wiem, jak to się kończy. Facet jest ciągnięty po szutrowej drodze na lince za samochodem, a potem zostawiony gdzieś w lesie. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×