Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy nie uważacie że bardzo malo sie mowi o wadach posiadania dzieci?

Polecane posty

Gość gość
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zgadzam. Ja się wręcz brzydze takimi leniami śmierdzącymi. Czego one w życiu swojego potomstwa nauczą? Że obsrane gacie ma im gosposia prać. Wychowują kolejne pokolenie nieudaczników. 

Ja nie twierdzę, że życie ma się ograniczać wyłącznie do sprzątania, prania etc. Tylko faktycznie co takie mamy przekażą swoim dzieciom?

Takie zwykłe czynności domowe wykonuje w obecności swojej 4 letniej córki. Dla niej niesamowitą frajdą jest, że może wrzucić pranie i włączyć pralkę, zamieszać coś w garnku jak gotuję, czy potrzymac rurę od odkurzacza kiedy odkurzam. Życie składa się z przyjemności i z obowiązków. Uczcie tego swoich dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepszych rzeczy? Przecież pisałam, że sprzątanie zajmuje mi godzinę tygodniowo. Potrafisz Ty czytać ze zrozumieniem, czy nie przyszła jeszcze Pani która Ci tłumaczy takie treści? 

Rozumiem, ze skoro tak sobie wypracowalas i jestes zadowolona to czujesz sie upowazniona ukladac innym zycie i krytykowac ich podejscie? Prawdziwa madka polka 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

 Potrafisz Ty czytać ze zrozumieniem, czy nie przyszła jeszcze Pani która Ci tłumaczy takie treści? 

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepszych rzeczy? Przecież pisałam, że sprzątanie zajmuje mi godzinę tygodniowo. Potrafisz Ty czytać ze zrozumieniem, czy nie przyszła jeszcze Pani która Ci tłumaczy takie treści? 

Może lepiej przeznacz tę godzinę na naukę poprawnej pisowni😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co zrobie

jak kuzynka - rzuce dobrze platna prace i zaczne rodzic a duzo bedzie bo w rodzinie rodzily jeszcze ostatnie przed 60 - tylko kiedys nie dawali za to kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Może lepiej przeznacz tę godzinę na naukę poprawnej pisowni😂😂😂

Standard. Jak argumentów brakuje, to się pisowni zaczynamy czepiać 🤣😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiem, ze skoro tak sobie wypracowalas i jestes zadowolona to czujesz sie upowazniona ukladac innym zycie i krytykowac ich podejscie? Prawdziwa madka polka 🙂 

Weź wymyśl coś innego, bo to tak oklepany tekst, że aż mdli z zażenowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Standard. Jak argumentów brakuje, to się pisowni zaczynamy czepiać 🤣😀😀

Nie ja to pisalam, ale chyba juz lepiej czepiac sie pisowni, niz zagladanie komus do portfela i decydowanie jak ma rozporzadzac swoim czasem 🙂  godzina tygodniowo sprzatania albo jestes nieudacznikiem!!! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Weź wymyśl coś innego, bo to tak oklepany tekst, że aż mdli z zażenowania. 

jak juz zwymiotujesz to lec z mopem, byle szybko, zebys nie stracila tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Ja nie twierdzę, że życie ma się ograniczać wyłącznie do sprzątania, prania etc. Tylko faktycznie co takie mamy przekażą swoim dzieciom?

Takie zwykłe czynności domowe wykonuje w obecności swojej 4 letniej córki. Dla niej niesamowitą frajdą jest, że może wrzucić pranie i włączyć pralkę, zamieszać coś w garnku jak gotuję, czy potrzymac rurę od odkurzacza kiedy odkurzam. Życie składa się z przyjemności i z obowiązków. Uczcie tego swoich dzieci. 

100% racji ale te leniwe ameby i tak nie zakumają🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie ja to pisalam, ale chyba juz lepiej czepiac sie pisowni, niz zagladanie komus do portfela i decydowanie jak ma rozporzadzac swoim czasem 🙂  godzina tygodniowo sprzatania albo jestes nieudacznikiem!!! 😂

Nic nie zrozumiałas z mojego wpisu. 

Ps. Odnośnie pisowni, to raczej sama powinnaś zainwestować w jakiś słownik tłumoku.

I nie chce mi się z Tobą gadać, nie mój poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

100% racji ale te leniwe ameby i tak nie zakumają🤦‍♀️

bo przeciez jak nie sprzatasz to jestes z automatu leniwa, bo na pewno lezysz odlogiem 😄 a tylko poprzez sprzatanie mozna przekazac swoim dzieciom jakiekolwiek wartosci! kreatywnosci na pewno nie przekazesz, bez obaw! za to buractwo i pchanie nochala w zycie innych ludzi juz owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

jak juz zwymiotujesz to lec z mopem, byle szybko, zebys nie stracila tytulu

Idź srac pod siebie. Tylko tyle potrafisz.  😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic nie zrozumiałas z mojego wpisu. 

Ps. Odnośnie pisowni, to raczej sama powinnaś zainwestować w jakiś słownik tłumoku.

I nie chce mi się z Tobą gadać, nie mój poziom. 

przeciez mowie ze nie ja a ty swoje 😂😂😂 i jeszcze wyzwiska hahaha, jak nie nieudacznik to tlumok. bo przeciez wszyscy inni niz ty na pewno z automatu gorsi? wiesz co, mnie nie obchodzi twoje zycie, twoj wysoki poziom, zyj sobie jak ci sie podoba, ale skoro tak wszystkich oceniasz to nie dziw sie, ze nagle ludzie ciebie tez oceniaja. a ze masz ego i uwazasz sie za lepsza to twoj problem, inni ludzie zyja jak chca i nic ci do tego, niech boli cie d dalej ze nic z tym nie mozesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Też dobrze zarabiam. Zresztą oboje z mężem mamy świetnie płatne posady. Kase odkładamy na lokaty właśnie ze względu na to, że w życiu może różnie być. Najwyraźniej autorka posta wyznaje zasadę "dziś wszystko a jutro nic" 😉

To że stać mnie żeby zatrudnić kogoś na 1/3 etatu to twoim zdaniem szastanie pieniędzmi na zasadzie dziś wszystko jutro nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

bo przeciez jak nie sprzatasz to jestes z automatu leniwa, bo na pewno lezysz odlogiem 😄 a tylko poprzez sprzatanie mozna przekazac swoim dzieciom jakiekolwiek wartosci! kreatywnosci na pewno nie przekazesz, bez obaw! za to buractwo i pchanie nochala w zycie innych ludzi juz owszem

Dalej nie rozumiesz i juz nie zrozumiesz. Więc albo jestes głupia albo taką udajesz. Ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź srac pod siebie. Tylko tyle potrafisz.  😀😀😀

no raczej nie nad siebie 😂 hahaha no ten poziom faktycznie pokazalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O wadach posiadania dzieci? - chyba o trudach związanych z posiadaniem dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dalej nie rozumiesz i juz nie zrozumiesz. Więc albo jestes głupia albo taką udajesz. Ręce opadają. 

to lepiej szybko rece podnies i biegnij do mopa, nie ma sensu tracic czasu na ludzi gorszych od ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

przeciez mowie ze nie ja a ty swoje 😂😂😂 i jeszcze wyzwiska hahaha, jak nie nieudacznik to tlumok. bo przeciez wszyscy inni niz ty na pewno z automatu gorsi? wiesz co, mnie nie obchodzi twoje zycie, twoj wysoki poziom, zyj sobie jak ci sie podoba, ale skoro tak wszystkich oceniasz to nie dziw sie, ze nagle ludzie ciebie tez oceniaja. a ze masz ego i uwazasz sie za lepsza to twoj problem, inni ludzie zyja jak chca i nic ci do tego, niech boli cie d dalej ze nic z tym nie mozesz zrobic

A czego się spodziewałaś, że będę "Wersalem" odpowiadać jak nazywasz mnie buractwem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A czego się spodziewałaś, że będę "Wersalem" odpowiadać jak nazywasz mnie buractwem? 

no skoro piszesz, ze masz taki wysoki poziom to tak! 🙂  ja jestem tylko podrzednym leniem, nieudacznikiem i tlumokiem, tys jest krolowa kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To że stać mnie żeby zatrudnić kogoś na 1/3 etatu to twoim zdaniem szastanie pieniędzmi na zasadzie dziś wszystko jutro nic?

Tak, bo jej się w pale nie mieści ze można zarabiać więcej niż 3600, i ze płacenie za pomoc domowa nie oznacza braku oszczędności. 
Nie pojmie tez, ze zaoszczędzony czas i energię można przeznaczyć na odpoczynek i aktywności które w efekcie podniosą wydajność w pracy, poprawia koncentracje i pozytywnie wpłyną na podejmowanie decyzji. 
Nie dotrze tez do niej, ze nawet jesli ktoś chce szastać pieniędzmi i zatrudnić sztab służby, a w wolnym czasie oglądać tureckie opery mydlane, to to nie jest jej zasmarkany interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak, bo jej się w pale nie mieści ze można zarabiać więcej niż 3600, i ze płacenie za pomoc domowa nie oznacza braku oszczędności. 
Nie pojmie tez, ze zaoszczędzony czas i energię można przeznaczyć na odpoczynek i aktywności które w efekcie podniosą wydajność w pracy, poprawia koncentracje i pozytywnie wpłyną na podejmowanie decyzji. 
Nie dotrze tez do niej, ze nawet jesli ktoś chce szastać pieniędzmi i zatrudnić sztab służby, a w wolnym czasie oglądać tureckie opery mydlane, to to nie jest jej zasmarkany interes.

ja bym dodala jeszcze, ze pomoc domowa nie wyklucza codziennych czynnosci, jak zmycie po sobie kubka czy poukladanie rzeczy. wszystko czarno-biale chyba musi byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

no raczej nie nad siebie 😂 hahaha no ten poziom faktycznie pokazalas

A Ty myślisz, że tu tylko jeden "Gość" pisze? Wow, ale jesteś ynteligentka👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, bo jej się w pale nie mieści ze można zarabiać więcej niż 3600, i ze płacenie za pomoc domowa nie oznacza braku oszczędności. 
Nie pojmie tez, ze zaoszczędzony czas i energię można przeznaczyć na odpoczynek i aktywności które w efekcie podniosą wydajność w pracy, poprawia koncentracje i pozytywnie wpłyną na podejmowanie decyzji. 
Nie dotrze tez do niej, ze nawet jesli ktoś chce szastać pieniędzmi i zatrudnić sztab służby, a w wolnym czasie oglądać tureckie opery mydlane, to to nie jest jej zasmarkany interes.

Gorszych bzdur nie czytałałam🤣🤣🤣tak właśnie tłumaczy się lenistwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Gorszych bzdur nie czytałałam🤣🤣🤣tak właśnie tłumaczy się lenistwo. 

ja tego tak nie widze, ale nawet jak ktos chce byc leniwy co ci do tego? zajmij sie swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

ja bym dodala jeszcze, ze pomoc domowa nie wyklucza codziennych czynnosci, jak zmycie po sobie kubka czy poukladanie rzeczy. wszystko czarno-biale chyba musi byc. 

No jak to, przecież zmywanie po sobie nie przystoi takiej damie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

ja tego tak nie widze, ale nawet jak ktos chce byc leniwy co ci do tego? zajmij sie swoim zyciem

Zajmuje. Natomiast skoro rozpisujesz się na kafe o tym, że nie chce Ci sie po sobie sprzątać, to chyba jesteś świadoma, że ktoś Cię będzie oceniał? Nie chcesz być oceniana, to nie dzieł się swoimi sprawami publicznie. Proste prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

No jak to, przecież zmywanie po sobie nie przystoi takiej damie...

no tak to tutaj niektorzy widza, ze jak pomoc domowa, to zaraz taka tylko lezy i pachnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zajmuje. Natomiast skoro rozpisujesz się na kafe o tym, że nie chce Ci sie po sobie sprzątać, to chyba jesteś świadoma, że ktoś Cię będzie oceniał? Nie chcesz być oceniana, to nie dzieł się swoimi sprawami publicznie. Proste prawda? 

ale ja nigdzie tak nie pisze i sprzatam po sobie, nawet to lubie, ale jeszcze bardziej lubie spedzac aktywnie czas z rodzina, kiedy pani sprzatajaca zajmuje sie domem. a drobne porzadki mozna przeciez wykonywac na co dzien. ale nawet jak ktos tego nie lubi i nawet jesli to jest forum to nie oznacza z automatu ze daje ci to zielone swiatlo na obsmarowywanie takich osob, to juz tylko swiadczy o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×