Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pio

Chłopak wyzywa mnie od dziwek po zdradzie

Polecane posty

Gość Pio

Ma prawo??? Co ja mam z dzi.wka wspólnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matip

To po co się puściłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze zrobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodziaż dobry był dużego miał warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio

Ja się nie puszczam. Miałam romans, zakochałam się i tyle. Warto było pod każdym względem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolos

Ja bym cię nie wzywał tylko rzucił i pojechał na ... albo kazał patrzeć jak tobie to z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... to w twoim przypadku nie profesja a character, bo tylko ... z charakteru prowadzi relacje uczuciowo-seksualne z kilkoma partnerami, zostaw chlopaka skoro nie potrafisz z jednym w tym samym czasie, poszukaj takich ktorym nie bedzie przeszkadzalo ze obdzielasz kroczem kilku dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iii
 

Ja się nie puszczam. Miałam romans, zakochałam się i tyle. Warto było pod każdym względem. 

Dużego miał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja się nie puszczam. Miałam romans, zakochałam się i tyle. Warto było pod każdym względem. 

A młodszego tego kochanka miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio

Aż za dużego. Ale sex to najmniej ważny element 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio

Nie młodszy. Rowiesnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas

No zasłużyłaś. Jesteś z kimś i masz kogoś na boku to zdrada a do tego kalkulujesz czy było warto.. tak samo jak diwa za 20 zł laski nie zrobi ale za 50 już tak. Niczym się nie roznisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie młodszy. Rowiesnik

A ty ile masz lat? Jak można wiedziec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremin
 

Aż za dużego. Ale sex to najmniej ważny element 

Większego od twojego chłopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala1245

Jak nie dbał o Ciebie albo był kiepski w łóżku to dobrze zrobiłaś ,niech ma żal do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala1245

Jak nie dbał o Ciebie albo był kiepski w łóżku to dobrze zrobiłaś ,niech ma żal do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prost..tutka to profesja, a dz..wka to stan umyslu, skoro prowadzisz relacje z kilkoma partnerami, zaden cie nie uszanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
 

Jak nie dbał o Ciebie albo był kiepski w łóżku to dobrze zrobiłaś ,niech ma żal do siebie

Haha uwielbiacie się tak usprawiedliwiać :))) zapamiętaj sobie, że winny jest zawsze ten co zdradza, a jak komuś czegoś brakuje w związku to zawsze można się rozstać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidarność kobieca

Bo był biedakiem i miał małego,dzi..ka daje d...y za kasę a ty zrobiłaś to za darmo,co najwyżej może mówić puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jprdle a wy ... wszystkie takie swiete jestescie larwy forumowe 🤣

a twoj chlopak niech sie puknie w leb, rozstancie sie po prostu, aby w przyszlości nie wchodzic w związki dla was niewlasciwe, 

znam kilka par, ktore po zdradach nadal są razem, ale co to za "razem" możnaby opowiadać... na pokaz, z wygody, taka prawda, bo czulości, namietnosci to w takich związkach juz na pewno nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyzywa i przestanie. Ile można pluć się o to samo? Przyjmij te wyzwiska mężnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No zasłużyłaś. Jesteś z kimś i masz kogoś na boku to zdrada a do tego kalkulujesz czy było warto.. tak samo jak diwa za 20 zł laski nie zrobi ale za 50 już tak. Niczym się nie roznisz 

A faceci w takim razie kim są? Bo każdy zdradza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digidu

Załatwić mu koleżankę nimfe by we wszystkie dziury dała i ci odpuści a jak się dołączysz to wogule nie żałuj mu bo sobie nie żałowałaś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Największymi ...ami są faceci oni się puszczają co chwile i z każdą, która mu zaproponuje, nie mają zadnych oporów, ani wartości. Po prostu następnym razem nie daj się przyłapać i nie przejmuj opinia kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ma prawo??? Co ja mam z dzi.wka wspólnego? 

Jak sie sama nie uszanujesz, to pamietaj nikt cie nie uszanuje. Najlepsze jest to ze te co zdradzaja maja najlepszych chlopw pod sloncem takie to zycie smutne niesprawiedliwe. Zdrade bym wybaczyla tylko raz bo jestesmy tylko czlowiekiem i nie ma ludzi idealnych jestesmy ludzmi nieomylnymi od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak wybaczysz raz to znów to zrobi. Lepiej od początku postawić granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
 

To po co się puściłaś? 

Puscila sie ?serio tak myslisz? Tego.nie wiesz.Łatwo kogos oczernic bezpodstawnie.To powinno byc karalne bo to straszna zniewaga dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
 

Jak wybaczysz raz to znów to zrobi. Lepiej od początku postawić granice

Masz prwnosc ze on jej nie oczernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ma prawo??? Co ja mam z dzi.wka wspólnego? 

Ja mialam 9 partnerow, ale z tym co to robilam, to na bokach w tym czasie zadnego nie mialam  innego i tez jestem wyzywana od kurew, psychicznych dziwek ,prostaczek ,scierw zurzytych mopow itd. ale ja mialam ich tylu ,bo mam niska samoocene i kazdy mnie zostawil ,w dodatku silna ostra depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
 

Jak sie sama nie uszanujesz, to pamietaj nikt cie nie uszanuje. Najlepsze jest to ze te co zdradzaja maja najlepszych chlopw pod sloncem takie to zycie smutne niesprawiedliwe. Zdrade bym wybaczyla tylko raz bo jestesmy tylko czlowiekiem i nie ma ludzi idealnych jestesmy ludzmi nieomylnymi od poczatku

Dokladnie ja nigdy nie zdradzilam mam pierwszego i jednego a w ogole mnie nie szanuje i nie docenia on zasluguje na szmate taka wartą jego bo on tez zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×