Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, AsiaWin napisał:

Moncik, przykro mi 😞 trzeba wprowadzić nową diagnostykę, dodatkowe badania. Ech.... 😕 

ale czekaj... to nie za wcześnie? Przecież dopiero 6 dpt 5 dniowego zarodka zaczyna być wytwarzana beta.. chyba za wcześnie zbadałaś... fakt czasami już coś jest ale niekoniecznie!

Kurczaki moze ciut za wczesnie powiem szczerze ze nie mialam zamiaru badac bety ale akurat jechalam do pracy i patrze pusto odzed labiratorium i glupia zaszlam ale chyba nie ma co robic nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goralka napisał:

Ja u D.Maduzia i powiem Ci że jestem zadowolona mimo że teraz będzie moja 3 próba.a ty jakie masz doświadczenie? 

No syszlalam właśnie ze pacjentki Maduzi są bardzo z niego zadowolone 🙂 ogólnie z klinika bardzo dobre, to moja 2 procedura i 2 transfer, na ten moment wyglada na to ze udany, zobaczymy co będzie dalej. Z lekarza tez jestem zadowolona, dobrze się z nim dogaduje🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Moncik90 napisał:

Kurczaki moze ciut za wczesnie powiem szczerze ze nie mialam zamiaru badac bety ale akurat jechalam do pracy i patrze pusto odzed labiratorium i glupia zaszlam ale chyba nie ma co robic nadzieji

nie przekreślaj jeszcze wszystkiego 🙂 najbezpieczniej robić w dzień spodziewanego okresu czyli 15dpo czyli 10 dni po transferze 5 dniowego zarodka 🙂  Może Twój zarodek zagnieździł się dzień później i dopiero jutro zacznie wydzielać betę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Moncik90 napisał:

5 dniowy zarodek mialam trasfer w sobote ale cos czuje ze sie nie udalo bo tylko mnie piersi bola i nie mam zadnych objawow oprocz bolu jak na miesiaczke 

To za wcześnie na objawy, ja tez miałam tak jak Ty a jednak 2 kreski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AsiaWin napisał:

Mi lekarz kazał przychodzić 2 lub 3 dzień cyklu żeby zacząć stymulację. Jak przyszłam 3 dnia cyklu to brałam pierwszą dawkę leków 3 dnia po południu. Nie miało to znaczenia czy był to 2 czy 3 dzień. Może po prostu zacznij przyjmować leki 3 dnia jak masz wątpliwości. Musisz sama wyczuć to Twoje krwawienie, bo Ty wiesz jak masz zawsze 🙂 a jaki masz protokół? Bo mi przy długim lekarz powiedział, że może nawet nie wystąpić krwawienie z odstawienia tabletek anty albo może być skąpe. Jak zapytałam skąd mam wiedzieć czy będzie to okres czy tylko plamienie to mi odp że on mi tego nie powie muszę sama wyczuć 😜 i jak będzie plamienie ok 3 dni po odstawieniu to może to być okres. Akurat ja miałam normalne krwawienie, ale widzisz u każdej może być inaczej!

Dziękuję Ci bardzo za odp, umówiłam się na jutro rano na wizytę więc zobaczymy. Jeśli do wieczora się nic nie zmieni to chyba wieczorem wezmę pierwsza dawkę. A problem właśnie w tym że nigdy nie miałam takich dziwnych akcji.. Mam krótki protokół. 2cykle temu była stymulacja, miesiąc tabletek anty. i teraz to... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kiteras napisał:

To za wcześnie na objawy, ja tez miałam tak jak Ty a jednak 2 kreski. 

Naprawde ? Bardzo mnie pocieszylas jezu jaka ja glupia po co tam zachodzilam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Angelin napisał:

Dziękuję Ci bardzo za odp, umówiłam się na jutro rano na wizytę więc zobaczymy. Jeśli do wieczora się nic nie zmieni to chyba wieczorem wezmę pierwsza dawkę. A problem właśnie w tym że nigdy nie miałam takich dziwnych akcji.. Mam krótki protokół. 2cykle temu była stymulacja, miesiąc tabletek anty. i teraz to... 

 

czy dobrze rozumiem, że teraz masz okres po odstawieniu tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Angelin napisał:

Dziękuję Ci bardzo za odp, umówiłam się na jutro rano na wizytę więc zobaczymy. Jeśli do wieczora się nic nie zmieni to chyba wieczorem wezmę pierwsza dawkę. A problem właśnie w tym że nigdy nie miałam takich dziwnych akcji.. Mam krótki protokół. 2cykle temu była stymulacja, miesiąc tabletek anty. i teraz to... 

 

Jak byłaś teraz ma tabletkach anty to krwawienie może być bardziej skompe po tych tabletkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moncik90 napisał:

Naprawde ? Bardzo mnie pocieszylas jezu jaka ja glupia po co tam zachodzilam 

Powiem Ci więcej, dziś mam 10 dpt i nadal żadnych objawów także spokojnie. Wiem, ze trudno wytrzymać do dnia testowania, ale spróbuj uzbroić się w cierpliwość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kiteras napisał:

Powiem Ci więcej, dziś mam 10 dpt i nadal żadnych objawów także spokojnie. Wiem, ze trudno wytrzymać do dnia testowania, ale spróbuj uzbroić się w cierpliwość 🙂

Dziekuje!!:*

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Moncik90 napisał:

5 dniowy zarodek mialam trasfer w sobote ale cos czuje ze sie nie udalo bo tylko mnie piersi bola i nie mam zadnych objawow oprocz bolu jak na miesiaczke 

Ja jestem w 6 tygodniu ciąży i mam tylko ból piersi nic mi nie dolega innego. Przepraszam skurcze czasem mi dokuczają ale to normalne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kiteras napisał:

Właśnie słyszałam o niej bardzo dobre opinie. A zmieniłaś lekarza jeszcze przed ciąża czy już w trakcie ? Ja jestem z niego zadowolona, bardzo lubię jego luz. Chociaż trochę brakuje mi z nim takiego kontaktu żebyś napisać smsa, zapytać o coś. Wcześniej w zastępstwie byłam u Kiałki i ten kontakt był świetny. A którym tygodniu ciąży jesteś? Pewnie już to pisałaś ale nie pamietam 😌

Wiesz co ja zmieniłam w trakcie. Nie podobało mi się u niego ze te wizyty były takie dość krótkie, fakt konkretne ale wychodziłam z nich jakoś nie spełniona. I na końcu zabolały mnie jego słowa ze jak in vitro nie wyjdzie to on mi już nie pomoże. I mogę się zastanowić nad komórkami dawczyni. A u obecnej lekarki jest zupełnie inaczej. Kontakt mam cały czas z nią i mimo ze w ciąże zaszłam naturalnie to zaopiekowała się mną w 100%, obstawił lekami i mega nadzorowała ta ciąże abyśmy jej znów nie straciły. 
jestemy w połowie 25tc 💙
 

ale każdy pacjent z innym lekarzem lepiej się dogada, wiec to niema co się sugerować 😉 z dr. Maduzia tez miałam przyjemność bo robił mi jedna inseminacje j tez spoko 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, AsiaWin napisał:

czy dobrze rozumiem, że teraz masz okres po odstawieniu tabletek anty?

 

23 minuty temu, Aja napisał:

Jak byłaś teraz ma tabletkach anty to krwawienie może być bardziej skompe po tych tabletkach. 

Tak, ale tylko miesiąc brałam i już tak nie raz wychodziło że tylko jedno opakowanie a okres był normalny. Wiem, że teoretyczne po tabletkach tak może być ale nigdy nie miałam.. Położnej też mówiłam o tabletkach a i tak powiedziała że ma być krwawienie prawidłowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Angelin napisał:

 

Tak, ale tylko miesiąc brałam i już tak nie raz wychodziło że tylko jedno opakowanie a okres był normalny. Wiem, że teoretyczne po tabletkach tak może być ale nigdy nie miałam.. Położnej też mówiłam o tabletkach a i tak powiedziała że ma być krwawienie prawidłowe 

Kurcze ja pytałam sie o to na forum wczoraj, ale mi na szczęście się wieczorem rozkręcił okres na dobre a bylam po tabletkach cyclo progynova. Nie wiem co Ci doradzić ale może przeczytaj sobie, co jest na ulotce, jak to może być. Ja by sobie pomóc stosowałam domowe sposoby jak np. termoforek i seks, ale najlepiej jakby się udało z tą wizytą w klinice, bo szkoda cyklu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kinga123 napisał:

Kurcze ja pytałam sie o to na forum wczoraj, ale mi na szczęście się wieczorem rozkręcił okres na dobre a bylam po tabletkach cyclo progynova. Nie wiem co Ci doradzić ale może przeczytaj sobie, co jest na ulotce, jak to może być. Ja by sobie pomóc stosowałam domowe sposoby jak np. termoforek i seks, ale najlepiej jakby się udało z tą wizytą w klinice, bo szkoda cyklu. 

Faktycznie spróbuję sobie pomoc jak mówisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piki123 napisał:

Ja miałam w 8 dniu już dosyć wyraźna druga kreske 🙂

No w 8dpt moja kreska już tez była całkiem dobrze widoczna prawie równa z kontrolna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziś dziś jest 10dpt i nic z tego. Beta spadła do 11.7 i lekarz kazała odstawić leki. W poniedziałek wizyta i ustalanie podejścia do crio transferu 

  • Sad 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. U mnie niestety też się nie udało.  Podchodziłam pelna optymizmu do tej pierwszej próby... I chyba dlatego jest tal ciężko po porażce.  13dpt, wynik 0 😔 

  • Like 1
  • Sad 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, powtórzyłam dziś betę 10 dpt i wynosi 300( przyrost 165 %) i zamiast cieszyć się z ciąży, nie mogę pozbyć się myśli ze to mogą być bliźniaki. Miałam transfer jednej blastki, w związku z tym ze była wczesna miałam ah, teraz czytam to zwiększa ryzyko ciąży mnogiej ? Dziewczyny czy któraś z Was miała tak wysoka betę, albo doświadczenie z ah ? Napiszcie mi czy to  normalne wyniki czy ja tak panikuje 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kiteras napisał:

Dziewczyny, powtórzyłam dziś betę 10 dpt i wynosi 300( przyrost 165 %) i zamiast cieszyć się z ciąży, nie mogę pozbyć się myśli ze to mogą być bliźniaki. Miałam transfer jednej blastki, w związku z tym ze była wczesna miałam ah, teraz czytam to zwiększa ryzyko ciąży mnogiej ? Dziewczyny czy któraś z Was miała tak wysoka betę, albo doświadczenie z ah ? Napiszcie mi czy to  normalne wyniki czy ja tak panikuje 😳

Podwójne szczęście 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kasiulaaa89 napisał:

Hej. U mnie niestety też się nie udało.  Podchodziłam pelna optymizmu do tej pierwszej próby... I chyba dlatego jest tal ciężko po porażce.  13dpt, wynik 0 😔 

A w środę na teście 2 kreski😥. Podchodzisz do następnego? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Marza napisał:

A w środę na teście 2 kreski😥. Podchodzisz do następnego? 

 

Chyba mnie pomyliłaś z kimś kochana. Nie robiłam sikańca...

Nie mam mrożaczków, muszę od nowa stymulacje zaczynać. Nie wiem tylko czy mogę tak od razu? Ten cykl odpuszczam bo i tak @ sie spóźnia. Chcę sie lepiej przygotować i od następnego cyklu znów spróbować.  

Dziewczyny, podajcie wskazówki. Czym sie suplementujecie? Biorę kwas foliowy, vit. k2 i d3, omega3. 

I jak suplementujecie Waszych mężów aby poprawić kiepskie nasienie. 

Wszystkie wskazówki mile widziane. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, m_art_a napisał:

 

 

1 godzinę temu, kiteras napisał:

Dziewczyny, powtórzyłam dziś betę 10 dpt i wynosi 300( przyrost 165 %) i zamiast cieszyć się z ciąży, nie mogę pozbyć się myśli ze to mogą być bliźniaki. Miałam transfer jednej blastki, w związku z tym ze była wczesna miałam ah, teraz czytam to zwiększa ryzyko ciąży mnogiej ? Dziewczyny czy któraś z Was miała tak wysoka betę, albo doświadczenie z ah ? Napiszcie mi czy to  normalne wyniki czy ja tak panikuje 😳

Nie martw się, ja w 11 dpt miałam już ponad 600 🙂 Przyrosty też miałam większe niż 100% A maleństwo jest jedno. Nie zawsze wysoki poziom beta-hcg świadczy o ciąży bliźniaczej. Gratuluję 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DoMi napisał:

 

Nie martw się, ja w 11 dpt miałam już ponad 600 🙂 Przyrosty też miałam większe niż 100% A maleństwo jest jedno. Nie zawsze wysoki poziom beta-hcg świadczy o ciąży bliźniaczej. Gratuluję 🙂

Ale mnie uspokoiłaś, dziękuje ❤️ Strasznie się boje ewentualnych komplikacji, które ciąża bliźniacza za sobą niesie 😞 a tez miałaś może robiony assistant hatching ? Niepotrzebnie o tym czytałam tyle bo mnie to nakręciło na ta mnoga ciąże. Wściekła jestem na siebie bo tyle lat starań, a ja zamiast się cieszyć piękna betą to zadręczam się że coś może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik bety <1,2. Pierwszy transfer jedynego zarodka. Co najlepiej zeobic przed kolejnym transferem ? Olę trzeba odczekać ?
Przed tym była histeroskopia, akupunktura.

  • Sad 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NiskieAmH napisał:

Wynik bety <1,2. Pierwszy transfer jedynego zarodka. Co najlepiej zeobic przed kolejnym transferem ? Olę trzeba odczekać ?
Przed tym była histeroskopia, akupunktura.

Trzymaj się kochana 💚 ja nie pomogę za bardzo bo miałam 5 nieudanych transferów a w międzyczasie histeroskopie, hsg, konsultacje, badania i leki od immunologa, ale każdy przypadek jest inny, najważniejsze to chyba pogadać z lekarzem co o tym sądzi i co radzi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

 

Tak, ale tylko miesiąc brałam i już tak nie raz wychodziło że tylko jedno opakowanie a okres był normalny. Wiem, że teoretyczne po tabletkach tak może być ale nigdy nie miałam.. Położnej też mówiłam o tabletkach a i tak powiedziała że ma być krwawienie prawidłowe 

Ja też byłam tylko miesiąc na tabletkach anty i mam skromne plemienie. Mi lekarz  ustalił juz w poniedzialek, że mam zacząć stymulacje w sobotę informując, że może wystąpić lekkie plemienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kiteras napisał:

Dziewczyny, powtórzyłam dziś betę 10 dpt i wynosi 300( przyrost 165 %) i zamiast cieszyć się z ciąży, nie mogę pozbyć się myśli ze to mogą być bliźniaki. Miałam transfer jednej blastki, w związku z tym ze była wczesna miałam ah, teraz czytam to zwiększa ryzyko ciąży mnogiej ? Dziewczyny czy któraś z Was miała tak wysoka betę, albo doświadczenie z ah ? Napiszcie mi czy to  normalne wyniki czy ja tak panikuje 😳

Spokojnie Kochana bo wysoka beta wcale nie musi znaczyć że to mnoga ciąża tak jak niską że pojedyncza, nie mysl o tym narazie ciesz się ciąża wogole i że się udalo. Nawet jeśli to blizniaki to będziesz miała jeszcze sporo czasu na oswojenie się z tą myślą. Może podejdź do tego tak że trafiłaś jak na promocji 2 w cenie 1 😉 dopóki nie ma złych wieści potwierdzonych badaniami to ciesz się! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, NiskieAmH napisał:

Wynik bety <1,2. Pierwszy transfer jedynego zarodka. Co najlepiej zeobic przed kolejnym transferem ? Olę trzeba odczekać ?
Przed tym była histeroskopia, akupunktura.

Przykro mi bardzo, najlepiej jak zapytasz lekarza ale wiem że były dziewczyny które próbowały już w następnym cyklu jak miały mrozaczki. Nie wiem jak po histeroskopii czy to ma wpływ ale skoro mogłaś podejść do poprzedniego to może teraz też będzie ok. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marza napisał:

 

2 godziny temu, Marza napisał:

Hej dziś dziś jest 10dpt i nic z tego. Beta spadła do 11.7 i lekarz kazała odstawić leki. W poniedziałek wizyta i ustalanie podejścia do crio transferu 

Przykro mi bardzo, skoro beta spadła to znaczy że coś tam drgnelo, ile masz jeszcze mrozaczkow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×