Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Beta 10.2 a ciaza od 5 ja juz zglupialam bo na pewno się nie udalo? Jade na wizyte tak bardzo się boję okaze sie czy zaczynamy dzis stymulacje czy jest torbiel. 

No beta 10,2 wczorajsza a transfer był 5.02. Skoro beta w piatek 9 dnia po transferze była 12,4 to wczoraj 12 dni po transferze powinna być o wiele wiekrza a tu 10,2. Więc spada. Nie ma już chyba takiego cudu żeby się tetaz podniosła. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Beta 10.2 a ciaza od 5 ja juz zglupialam bo na pewno się nie udalo? Jade na wizyte tak bardzo się boję okaze sie czy zaczynamy dzis stymulacje czy jest torbiel. 

Ale oczywiscie za Ciebie trzymam mocno kciuki i powodzenia z calego serduszka 😘 daj znac jak bedziesz po wizycie. I nie stresuj się,  musi być dobrze. Przecież całe życie nie możemy iść pod górkę... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia.. no jak spada to juz raczej po ptakach, ale drgnelo cos wiec na nastepny raz jest szansa;)

 

Zuzanna to dzis sie mialas dowiedziec jak Twoje torbiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sylwia.. no jak spada to juz raczej po ptakach, ale drgnelo cos wiec na nastepny raz jest szansa;)

 

Zuzanna to dzis sie mialas dowiedziec jak Twoje torbiele?

Właśnie,  najwazniejsze że ruszyła 😊 za pierwszym razem kompletnie nic, teraz było lepiej, a za trzecim to będzie bajkowo 😉 trzeba być dobrej myśli 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie,  najwazniejsze że ruszyła 😊 za pierwszym razem kompletnie nic, teraz było lepiej, a za trzecim to będzie bajkowo 😉 trzeba być dobrej myśli 😊

Sylwia Kochana i właśnie staraj się przekuć tą porażkę w zapowiedź czegoś cudownego ❤ Miej takie nastawienie że właśnie do 3 razy sztuka i małymi kroczkami przybliżasz się do upragnionej ciąży 🙂 Wiadomo że teraz ta spadająca beta łamie serce ale nie poddawaj się i walcz! Jeśli tylko nie będzie przeciwskazań to rób kolejny transfer! Podobno największe szanse na uzyskanie ciąży dają próby robione w pierwszych 3 cyklach po ostatnim transferze.  Trzymam mocno za Ciebie kciuki i przesyłam mnóstwo energii i wiary byś przetrwała teraz ten czas 🤗❤❤

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"It starts with the egg" - opisuje jak poprawic jakosc komorek jajowych przez odpowiedniej suplementy.

Doskonale cie rozumiem. Od tej ilosci mozna bolu glowy dostac a lekarzy to malo interesuje, pomimo, ze czesc witamin i mineralow powinna byc dobierana indywidualnie, a sa tez takie ktore sa toksyczna w dluzej ilosci, albo takie ktore sa zalezne od siebie i trzeba je brac razem. Na rynku jest tylko jedna mieszkania dostepne, ktora ma prawie wszystko czego potrzebujemy, oprocz DHA i choliny w wystarczajacej ilosci. Popatrz sobie na sklad "Optimal Prenatal" w internecie.

Dziękuję za odpowiedź 🙂 Ksiazke moze znajde gdzies w necie. No i już przekopuję Internet w poszukiwaniu tego cudeńka do łykania. Tylko czy przy moim aktualnym niedoborze wit D ta mieszanka wystarczy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzanna trzymam kciuki by na usg nie bylo torbieli! ✊✊ mnie się udało niedawno zwalczyć dziada to i u Ciebie musi być dobrze 🙂 Daj znać po wizycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jesli jestes zainteresowana to priv moge podac ci fb😊

Myślę że się dogadamy podać mam Ci emaila ?

Edytowano przez Rapita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę że się dogadamy podać mam Ci emaila ?

poprosze 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę że się dogadamy podać mam Ci emaila ?

poprosze 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję za odpowiedź 🙂 Ksiazke moze znajde gdzies w necie. No i już przekopuję Internet w poszukiwaniu tego cudeńka do łykania. Tylko czy przy moim aktualnym niedoborze wit D ta mieszanka wystarczy 🤔

Nie musisz kupowac tej mieszanki, bo jest dosc droga 😞 ale zawsze mozesz popatrzec na sklad. Faktem jest, to juz jest dla osob z uregulowanymi witaminami i mineralami. Ja tez mialam problem z witamina D3 ale na szczescie juz ja uregulowalam. W internecie sa kalkulatory jak dobrac do masy ciala i od jakiego poziomie startujemy i do jakiego dazymy. D3 to byl start mojej domowy apteki, bo wtedy dokupilam K2mk7, Mg i olej lniany. Wtedy myslalam, ze to duzo a teraz biore jeszcze wiecej 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jestem troche rozczarowana podejściem ludzi pracujacych w klinice. Napisałam do lekarza sms-a,  wiedziałam że jest na urlopie ale miałam nadzieję,  że jakoś zareaguje, a tu cisza. Na ostatniej wizycie powiedział , zeby go informować sms-em. Napisałam też rano do położnej, bo niby z nią miałam się kontaktować ale ona też nie odpisała, więc zadzwoniłam to nie odebrała... zadzwoniłam do kliniki i okazało się, że była w pracy ale już wyszła. Powiedzieli mi w klinice, że się z nią skontaktują,  ale ja też próbuje się z nią skontaktować i nic!! Wiem, że nie jestem jedyną pacjentka, ale jak kasę skasować i to nie mała za całą procedurę to miał kto, ale żeby Ci teraz ktoś jakiś infornacji udzielił co dalej, to nic... cisza... nikt się nie odzywa...

Po prostu jestem załamana ich podejściem i wiem, że nie ja pierwsza i nie ostatnia, ale... musiałam sie wygadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiecie co? Jestem troche rozczarowana podejściem ludzi pracujacych w klinice. Napisałam do lekarza sms-a,  wiedziałam że jest na urlopie ale miałam nadzieję,  że jakoś zareaguje, a tu cisza. Na ostatniej wizycie powiedział , zeby go informować sms-em. Napisałam też rano do położnej, bo niby z nią miałam się kontaktować ale ona też nie odpisała, więc zadzwoniłam to nie odebrała... zadzwoniłam do kliniki i okazało się, że była w pracy ale już wyszła. Powiedzieli mi w klinice, że się z nią skontaktują,  ale ja też próbuje się z nią skontaktować i nic!! Wiem, że nie jestem jedyną pacjentka, ale jak kasę skasować i to nie mała za całą procedurę to miał kto, ale żeby Ci teraz ktoś jakiś infornacji udzielił co dalej, to nic... cisza... nikt się nie odzywa...

Po prostu jestem załamana ich podejściem i wiem, że nie ja pierwsza i nie ostatnia, ale... musiałam sie wygadać. 

Całkowicie Cię rozumiem mi przed transferem już powiedzieli, że jak zrobię bete i nie będzie wysoka to mam odstawić leki i czekać na miesiączke i nic więcej ani nie kazali dac znać... zadzwoniłam tylko wczoraj i umówiłam się na wizytę za tydzień do mojej Pani doktor, która mnie prowadzi i zobaczymy co mi powie... Ale też takie podejście do pacjenta mnie wkurza tyle kasy płacimy, a oni mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Całkowicie Cię rozumiem mi przed transferem już powiedzieli, że jak zrobię bete i nie będzie wysoka to mam odstawić leki i czekać na miesiączke i nic więcej ani nie kazali dac znać... zadzwoniłam tylko wczoraj i umówiłam się na wizytę za tydzień do mojej Pani doktor, która mnie prowadzi i zobaczymy co mi powie... Ale też takie podejście do pacjenta mnie wkurza tyle kasy płacimy, a oni mają to gdzieś.

Dokladnie tak! Powiem Ci, że tak na luzie do tego podeszłam bo wiedziałam,  że mogę na nich liczyć,  ale teraz to jestem zła.. jesteśmy tylko parami, które nabijaja klinikom kieszenie, a w zamian nie dostają żadnego wsparcia. Jak jest dobrze to ok, źle też ok... przyjdą kolejny raz, zapłacą znowu i po sprawie. U Ciebie widze też totalna porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiecie co? Jestem troche rozczarowana podejściem ludzi pracujacych w klinice. Napisałam do lekarza sms-a,  wiedziałam że jest na urlopie ale miałam nadzieję,  że jakoś zareaguje, a tu cisza. Na ostatniej wizycie powiedział , zeby go informować sms-em. Napisałam też rano do położnej, bo niby z nią miałam się kontaktować ale ona też nie odpisała, więc zadzwoniłam to nie odebrała... zadzwoniłam do kliniki i okazało się, że była w pracy ale już wyszła. Powiedzieli mi w klinice, że się z nią skontaktują,  ale ja też próbuje się z nią skontaktować i nic!! Wiem, że nie jestem jedyną pacjentka, ale jak kasę skasować i to nie mała za całą procedurę to miał kto, ale żeby Ci teraz ktoś jakiś infornacji udzielił co dalej, to nic... cisza... nikt się nie odzywa...

Po prostu jestem załamana ich podejściem i wiem, że nie ja pierwsza i nie ostatnia, ale... musiałam sie wygadać. 

witaj Sylwia znam ten ból  po transferze moj lekarz nie odp na sms ani tel beta niestety wyszla mala ale ze to moj pierwszy ivf to moja orientacja w temacie nie byla ogarnieta sama odstawilam leki kosztowalo mnie to duzo stresu a lekarz odp.po tyg  tyle czasu musialam czekac  😪   nie rozumiem podejscia takiego do pacjentow bo kazda z nas kosztuje to duzo stresu i kasy  nie zycze nikomu  takich sytuacji 🤦‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulina życzę Ci z całego 💕by na wizycie u doc. Paśnika było jak u nas. Zobaczy wyniki badań co zlecił i zacznie pisać procedurę brania leków. Ja po wyjściu z drugiej wizyty z procedurą w ręku byłam w szoku. Mąż widząc moją minę spytał co się dzieje, a ja że nie wiem, ale że coś załatwo poszło. 10minut max analizował wyniki coś policzyl na kalkulatorze i bach Diagnoza! Na co mąż mi odpowiedział, że wreszcie konkret🌱🌱oby i Wam się udało. Czekam na info, trzymam kciuki bardzo mocno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokladnie tak! Powiem Ci, że tak na luzie do tego podeszłam bo wiedziałam,  że mogę na nich liczyć,  ale teraz to jestem zła.. jesteśmy tylko parami, które nabijaja klinikom kieszenie, a w zamian nie dostają żadnego wsparcia. Jak jest dobrze to ok, źle też ok... przyjdą kolejny raz, zapłacą znowu i po sprawie. U Ciebie widze też totalna porażka. 

Niestety tak 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jaki jest koszt przesyłki do Polski bo się nie orientuje ?

A w jakim kraju mieszkasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A w jakim kraju mieszkasz? 

za 10 dni lece do polski to wysylka byla by free ale juz jedna dziewczyna jest zainteresowana dam znac jak cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

za 10 dni lece do polski to wysylka byla by free ale juz jedna dziewczyna jest zainteresowana dam znac jak cos sie zmieni

Ok, ja zaczynam wszystko za tydzień i też za tydzień będę wiedziała co dokładnie potrzebuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok, ja zaczynam wszystko za tydzień i też za tydzień będę wiedziała co dokładnie potrzebuje. 

trzymam kciuki aby wszystko sie udalo❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

trzymam kciuki aby wszystko sie udalo❤

Dziękuję 😊 ja jestem zielona w temacie i dlatego trochę dzika 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie straszne mają podejście. Nastepnym razem musi się udać:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dalej mam brać po pół zastrzyku gonapeptylu codziennie. W sobotę punkcja torbieli w znieczuleniu miejscowym bardzo się boję. Podobno nieprzyjemne i może zabolec przeklocie a od poniedziałku bemfora stymulacja bedzie jak to przezyje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok, ja zaczynam wszystko za tydzień i też za tydzień będę wiedziała co dokładnie potrzebuje. 

Hej jak już wcześniej pisałam mam do oddania estrofem kilka opakowań i luteinę dopochwową sporo opakowań 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy miałyście kiedyś podobną sytuację?

Wczoraj zaczęłam stymulację, do Gonapeptylu rano dołączył Menopur wieczorem. W związku z tym zbadali mi rano AMH w Inviccie i wynik 0,77. W grudniu miałam badane AMH w Vitalabo i wynosiło 2. Lekarz sam jest w szoku jak to możliwe, twierdzi, że na USG wygląda wszystko ok (12 pęcherzyków 4 dc), więc będziemy kierować się obrazem z usg i uznamy wczorajszy wynik za błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny dalej mam brać po pół zastrzyku gonapeptylu codziennie. W sobotę punkcja torbieli w znieczuleniu miejscowym bardzo się boję. Podobno nieprzyjemne i może zabolec przeklocie a od poniedziałku bemfora stymulacja bedzie jak to przezyje 😞

Zuzana to dobra wiadomość ze stymulacja jednak sie odbędzie, a w sobote bede trzymac kciuki zeby nie bolało ✊✊✊✊

Ja tez dzis jestem po wizycie, wszystko jest ok, mimo ze wiemy ze bedzie chlopak to dzis zobaczyliśmy tez co ma między nogami na usg i oczywiście sie potwierdzilo 😊 Dr mowi ze jest male ryzyko  powikłań dotyczących łożyska w pozniejszej ciazy ze względu na te niskie bialko ktore wyszlo w Pappa ale na ten moment wszystko wygląda idealnie wiec mamy sie nie martwic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny czy miałyście kiedyś podobną sytuację?

Wczoraj zaczęłam stymulację, do Gonapeptylu rano dołączył Menopur wieczorem. W związku z tym zbadali mi rano AMH w Inviccie i wynik 0,77. W grudniu miałam badane AMH w Vitalabo i wynosiło 2. Lekarz sam jest w szoku jak to możliwe, twierdzi, że na USG wygląda wszystko ok (12 pęcherzyków 4 dc), więc będziemy kierować się obrazem z usg i uznamy wczorajszy wynik za błąd...

Ja miałam dość podobną. AMH wyszło 11,2 a stymulacja nie szła wogole. Wtedy lekarz też powiedział, że będziemy stymulacje prowadzić na to co widzimy a nie na wynik AMH, i uznamy że go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny czy miałyście kiedyś podobną sytuację?

Wczoraj zaczęłam stymulację, do Gonapeptylu rano dołączył Menopur wieczorem. W związku z tym zbadali mi rano AMH w Inviccie i wynik 0,77. W grudniu miałam badane AMH w Vitalabo i wynosiło 2. Lekarz sam jest w szoku jak to możliwe, twierdzi, że na USG wygląda wszystko ok (12 pęcherzyków 4 dc), więc będziemy kierować się obrazem z usg i uznamy wczorajszy wynik za błąd...

Ja mialam podobnie, u mojej gin 3.5 a w klinice 4.5, wiec wszystko jest mozliwe.

12 pecherzykow to super wynik 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×