Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

Gratulacje! Piękny wynik! Kolejna ciężarówka na naszym forum 🤗💕😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

Pięknie 😍😍😍 wspaniała wiadomość!!! ☺️☺️☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Dzoana82 napisał:

Hej dziewczyny, dzisiaj byłam u lekarza milalam nadzieje na criotransfer  za tydzień ale zaproponował mi scraching endometium, bo chyba tu u mnie leży przyczyna braku implantacji..🙁 transfer bede miala na początku sierpnia.. ahhh tyle czasu czekania. Oby to pomogło.  Czy któraś z Was miala ten scraching ??

Lepiej poczekać miesiąc i się przygotować niż stracić zarodek. Więc bądź cierpliwa i powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

Super. Tak trzymaj. Jaki teraz plan działania?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

Gratulacje!! 🙂 ja mam mieć swój wynik koło 20:00 więc siedzę jak na szpilkach 🙂 tez jestem 10dpt

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Aja napisał:

Lepiej poczekać miesiąc i się przygotować niż stracić zarodek. Więc bądź cierpliwa i powodzenia. 

Dzięki, 🙂 masz racje to tylko miesiąc w tych latach starania

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

Super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam 10 dpt. Dziewczynki beta 191 🙂 !! 

Edytowano przez Ewa456
Literówka
  • Like 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Ewa456 napisał:

Gratulacje!! 🙂 ja mam mieć swój wynik koło 20:00 więc siedzę jak na szpilkach 🙂 tez jestem 10dpt

Czekamy z tobą 😘👊

Ok. Już widzę że już jest wynik więc gratulacje!!!

Edytowano przez Aja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ewa456 napisał:

Tak jak pisałam 10 dpt. Dziewczynki beta 191 🙂 !! 

Super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ewa456 napisał:

Tak jak pisałam 10 dpt. Dziewczynki beta 191 🙂 !! 

Wow! Kolejna kobitka w ciąży! Super dzień! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aja napisał:

Trzymam kciuki. Oby tym razem endometrium urosło piękne, grube i dobrze ukrwione. Kiedy będą cię sprawdzać?

Mialm jechać w piątek ale aktualnie pracuję w Olsztynie więc będę w poniedziałek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dzoana82 napisał:

Hej dziewczyny, dzisiaj byłam u lekarza milalam nadzieje na criotransfer  za tydzień ale zaproponował mi scraching endometium, bo chyba tu u mnie leży przyczyna braku implantacji..🙁 transfer bede miala na początku sierpnia.. ahhh tyle czasu czekania. Oby to pomogło.  Czy któraś z Was miala ten scraching ??

Ja miałam w poprzednim cyklu ale nic to w moim przypadku nie dało... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

Gratuluję!!! Pięknie ❤️❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Ewa456 napisał:

Tak jak pisałam 10 dpt. Dziewczynki beta 191 🙂 !! 

Ewa super wiadomość!!! Niech pięknie rośnie 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

Super gratulacje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malagosia napisał:

Pięknie 😍😍😍 wspaniała wiadomość!!! ☺️☺️☺️

Gratulacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ewa456 napisał:

Tak jak pisałam 10 dpt. Dziewczynki beta 191 🙂 !! 

Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Keffy napisał:

Ja miałam w poprzednim cyklu ale nic to w moim przypadku nie dało... 

Ja tez z Olsztyna jestem, a w jakiej klinice sie leczysz? Ja jeżdżę do Gdyni. Ale warto próbować nowych metod, moze ktoras zadziała  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, margareta napisał:

Ja miałam estrofem cały czas od punkcji do świeżego transferu. 

 

23 godziny temu, Aja napisał:

Ja miałam tylko progesteron zawsze. Jeśli się nie myle to progesteron przygotowuje endometrium do implantacji zarodka i utrzymuje żeby się nie zluszvxalo, no odstawienie progesteronu wywołuje miesiączkę. A po stymulacji poziom estradiolu i tak masz zapewne kosmiczny, więc po co go dokładać jeszcze? ok. 1000-2000. Więc przez te 5 dni nie spadnie raczej drastycznie, zwłaszcza że normy dla pierwszego trymestru da bodajże 150-200?.

 

 

21 godzin temu, kiteras napisał:

Ja miałam tylko progesteron.

 

6 godzin temu, Klara_20 napisał:

Ja miałam i estrofem i luteinę

 

6 godzin temu, Dzoana82 napisał:

Ja mialam juz tylko progesteron podawany

 

Dzięki dziewczynki za odpowiedzi ❤ jak widać różnie to bywa, jedne z Was sam progesteron, inne z estradiolem. Ja mam teraz sam progesteron i zobaczymy jak to będzie  🙂

Aja ja 3 dni przed punkcja mialam estradiol 1343 i prog 0.272. Mam nadzieję że będzie ok, że endometrium nie zapadło się jakoś bardzo.

Powiem Wam że przeżyłam dziś szok na wizycie bo pojechałam na usg sprawdzić czy endometrium ok i czy nie mam hiperki- wody w brzuchu bo po czwartkowej punkcji tak mnie bolało że masakra. I lekarz zbadał mnie przez brzuch tylko mówiąc że ok jesy wszystko. A jak poprosiłam żeby sprawdził czy mi się endometrium nie zapadło i czy jutro będzie się mógł odbyć transfer to uslyszalam że teraz to się już nie bada grubości endometrium bo ono się zawsze zapada po podaniu progesteronu 😮😮😮 I że najważniejsze żeby podczas punkcji było ladne endo by móc wdrożyć progesteron. To ja myślałam że takie grube endo musi być caly czas do transferu a tu jednak wychodzi na to że nie musi a nawet wręcz przeciwnie- zawsze się zapada 😮

Szok! Jutro przed transferem zbadam estradiol i progesteron i zobaczymy czy się nie pogorszyły wyniki  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aja napisał:

Super. Tak trzymaj. Jaki teraz plan działania?

Tylko spokój nas uratuje;))

Niewiem Aja dla mnie to całkiem nowa sytuacja. Nigdy w ciąży nie byłam.  Na 02.07 mam wizytę, zobaczymy. 

Jakieś rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Alo77 napisał:

Cześć, Dziewczyny czy, któraś z Was bierze accofil? Jeśli tak to jakie dawki i jakie macie leukocyty po badaniach? 

Ja mialam poki co wlew z Accofilu i zastrzyki zacznę od czwartku.  Więc morfologię będę mogła podać dopiero za tydzień  w czwartek jak będzie trzeba. Ale leukocyty będą Ci szly w gore jak szalone i neutrofile również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, P@ulina napisał:

 

 

 

 

Dzięki dziewczynki za odpowiedzi ❤ jak widać różnie to bywa, jedne z Was sam progesteron, inne z estradiolem. Ja mam teraz sam progesteron i zobaczymy jak to będzie  🙂

Aja ja 3 dni przed punkcja mialam estradiol 1343 i prog 0.272. Mam nadzieję że będzie ok, że endometrium nie zapadło się jakoś bardzo.

Powiem Wam że przeżyłam dziś szok na wizycie bo pojechałam na usg sprawdzić czy endometrium ok i czy nie mam hiperki- wody w brzuchu bo po czwartkowej punkcji tak mnie bolało że masakra. I lekarz zbadał mnie przez brzuch tylko mówiąc że ok jesy wszystko. A jak poprosiłam żeby sprawdził czy mi się endometrium nie zapadło i czy jutro będzie się mógł odbyć transfer to uslyszalam że teraz to się już nie bada grubości endometrium bo ono się zawsze zapada po podaniu progesteronu 😮😮😮 I że najważniejsze żeby podczas punkcji było ladne endo by móc wdrożyć progesteron. To ja myślałam że takie grube endo musi być caly czas do transferu a tu jednak wychodzi na to że nie musi a nawet wręcz przeciwnie- zawsze się zapada 😮

Szok! Jutro przed transferem zbadam estradiol i progesteron i zobaczymy czy się nie pogorszyły wyniki  🙂

Mi też nigdy przed transferem nie sprawdzali, zawsze przed włączeniem progesteronu, na kilka dni przed transferem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

 

1 godzinę temu, Ewa456 napisał:

Tak jak pisałam 10 dpt. Dziewczynki beta 191 🙂 !! 

Wow dziewczyny ale wiadomosci ❤❤❤❤

No dziś dzień podwójnego szczęścia na forum,  cudownie 🥰 Idzie super i oby tak dalej! Życzę Wam pięknych przyrostów i obyście mogly choć trochę odetchnąć od tych nerwów związanych z in vitro 😊 trzymam kciuki za kontynuację Waszego szczęścia ✊✊🍀😍

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Keffy napisał:

Dziewczyny ja dziś wystartowałam z przygotowaniami do transferu tym razem z plastrami. Zobaczymy jaki będzie efekt. Trzymajcie kciuki🤞🤞

Kciuki zaciśnięte ✊✊ 🙂

oby endo pięknie rosło przy plastrach 🙂  Powiedz tylko,  czy wczesniej przed in vitro bralas dlugi czas antyki? Bo ja przy endometriozie bralam leki latami i mialam tez problem z wyhodowaniem endometrium do trasferu.

W razie gdyby coś poszło nie tak z tymi plastrami to próbuj z zastrzykiem na zresetowanie hormonów (ja miałam reseligo).  Mnie dopiero ta opcja pomogla zresetowac organizm i po niej endo rosło na samym estrofemie 😊😊😊🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dzoana82 napisał:

Ja tez z Olsztyna jestem, a w jakiej klinice sie leczysz? Ja jeżdżę do Gdyni. Ale warto próbować nowych metod, moze ktoras zadziała  

Ja w Olsztynie jestem na tydzień. Przyjechałam bo prowadzę szkolenia. A leczę się w Plocku 😉

3 minuty temu, P@ulina napisał:

Kciuki zaciśnięte ✊✊🙂

oby endo pięknie rosło przy plastrach 🙂  Powiedz tylko,  czy wczesniej przed in vitro bralas dlugi czas antyki? Bo ja przy endometriozie bralam leki latami i mialam tez problem z wyhodowaniem endometrium do trasferu.

W razie gdyby coś poszło nie tak z tymi plastrami to próbuj z zastrzykiem na zresetowanie hormonów (ja miałam reseligo).  Mnie dopiero ta opcja pomogla zresetowac organizm i po niej endo rosło na samym estrofemie 😊😊😊🥰

Wiesz ja nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych 🙈🙈 jakoś tak wyszło, zawsze byłam nastawiona na nie🤷‍♀️🤷‍♀️ ale z endo miałam zawsze problem ze słabo rosło z resztą 'normalni' lekarze dawali mi leki na wzrost pęcherzyków ale one działały negatywnie na endo i trochę mnie tym zepsuli.... Liczę na to że ostatni transfer i przygotowania to taki fal start i teraz będzie dobrze 💪💪 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, słoneczko1988 napisał:

Dziś 10 dpt. 

Beta 130 ;)))

2 godziny temu, Ewa456 napisał:

Tak jak pisałam 10 dpt. Dziewczynki beta 191 🙂 !! 

Super dziewczyny, wielkie gratulacje 💚 💚 ale się cieszę i dużo spokoju w oczekiwaniu na USG życzę ☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×