Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Polecane posty

34 minuty temu, Milach napisa艂:

Progesteron badalam w srode i byl 24,4 a jutro jeszcze ide na bete dla formalnosci bo nie ma co liczyc na zmiane 馃槥

Kurde bo ja si臋 zastanawiam dlaczego ja przed transferem mam 20, a po po takiej dawce suplementacji 8

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
12 godzin temu, Dreamscometrue napisa艂:

W kt贸rym Invimed w jakim mie艣cie ? Ja jestem w Invimed we Wroc艂awiu. 7900 jest za same procedury Invitro tzn. punkcja,embriologia itd. za wszystkie badania przed stymulacja i wizyty p艂aci si臋 osobno. No i oczywi艣cie wykupowanie recept do tego.

W Katowicach, znalaz艂am co艣 takiego:

W sk艂ad pakietu wchodzi:

Wizyt臋 kwalifikacyjn膮.

Pakiet bada艅 dla pacjentki: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), Chlamydia trachomatis met. PCR, CMV, Toksoplazmoza, R贸偶yczka oraz cytologia, biocenoza pochwy, grupa krwi.

Pakiet bada艅 dla pacjenta: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), CMV, Chlamydia trachomatis IgG, IgM oraz grupa krwi.

Monitoring cyklu od momentu rozpocz臋cia stymulacji hormonalnej (wraz z badaniami USG) do dnia transferu zarodk贸w.

Badania laboratoryjne okre艣laj膮ce poziom hormon贸w w okresie stymulacji partnerki (przy ka偶dej wizycie E2 i Progesteron).

Badania niezb臋dne do wykonania znieczulenia i zabiegu punkcji jajnik贸w (APTT, morfologia, s贸d, potas, czas kaolinowo-kefalinowy fibrynogen, glukoza).

Konsultacja anestezjologiczna bezpo艣rednio przed znieczuleniem do punkcji jajnik贸w.

Znieczulenie og贸lne do zabiegu.

Punkcj臋 jajnik贸w w celu pobrania kom贸rek jajowych.

Podstawowe procedury embriologiczne (oczyszczenie kom贸rek jajowych, przygotowanie nasienia do zabiegu).

Procedury embriologiczne (ICSI lub IMSI).

Transfer 艣wie偶ych zarodk贸w.

Wizyta lekarska przed lub po transferze zarodka.

Mro偶enie i przechowywanie zarodk贸w przez 1 rok.

Badania stwierdzaj膮ce ci膮偶臋 (beta-HCG).

Konsultacja psychologa.

Sta艂e wsparcie Koordynatora Opieki Medycznej w trakcie trwania programu."

Ja ju偶 bardzo du偶o bada艅 mam po poprzedniej procedurze, wi臋c zostaje do powt贸rzenia aktualne badanie nasienia m.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, Natalia1990 napisa艂:

W Katowicach, znalaz艂am co艣 takiego:

W sk艂ad pakietu wchodzi:

Wizyt臋 kwalifikacyjn膮.

Pakiet bada艅 dla pacjentki: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), Chlamydia trachomatis met. PCR, CMV, Toksoplazmoza, R贸偶yczka oraz cytologia, biocenoza pochwy, grupa krwi.

Pakiet bada艅 dla pacjenta: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), CMV, Chlamydia trachomatis IgG, IgM oraz grupa krwi.

Monitoring cyklu od momentu rozpocz臋cia stymulacji hormonalnej (wraz z badaniami USG) do dnia transferu zarodk贸w.

Badania laboratoryjne okre艣laj膮ce poziom hormon贸w w okresie stymulacji partnerki (przy ka偶dej wizycie E2 i Progesteron).

Badania niezb臋dne do wykonania znieczulenia i zabiegu punkcji jajnik贸w (APTT, morfologia, s贸d, potas, czas kaolinowo-kefalinowy fibrynogen, glukoza).

Konsultacja anestezjologiczna bezpo艣rednio przed znieczuleniem do punkcji jajnik贸w.

Znieczulenie og贸lne do zabiegu.

Punkcj臋 jajnik贸w w celu pobrania kom贸rek jajowych.

Podstawowe procedury embriologiczne (oczyszczenie kom贸rek jajowych, przygotowanie nasienia do zabiegu).

Procedury embriologiczne (ICSI lub IMSI).

Transfer 艣wie偶ych zarodk贸w.

Wizyta lekarska przed lub po transferze zarodka.

Mro偶enie i przechowywanie zarodk贸w przez 1 rok.

Badania stwierdzaj膮ce ci膮偶臋 (beta-HCG).

Konsultacja psychologa.

Sta艂e wsparcie Koordynatora Opieki Medycznej w trakcie trwania programu."

Ja ju偶 bardzo du偶o bada艅 mam po poprzedniej procedurze, wi臋c zostaje do powt贸rzenia aktualne badanie nasienia m.

W invimedzie wroclaw potwierdzam wszystko jest platne osobno - procedura, leki, transfer (jeden)聽wynios艂o nas 17500z艂聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
28 minut temu, Natalia1990 napisa艂:

W Katowicach, znalaz艂am co艣 takiego:

W sk艂ad pakietu wchodzi:

Wizyt臋 kwalifikacyjn膮.

Pakiet bada艅 dla pacjentki: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), Chlamydia trachomatis met. PCR, CMV, Toksoplazmoza, R贸偶yczka oraz cytologia, biocenoza pochwy, grupa krwi.

Pakiet bada艅 dla pacjenta: badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS, WR, HBC), CMV, Chlamydia trachomatis IgG, IgM oraz grupa krwi.

Monitoring cyklu od momentu rozpocz臋cia stymulacji hormonalnej (wraz z badaniami USG) do dnia transferu zarodk贸w.

Badania laboratoryjne okre艣laj膮ce poziom hormon贸w w okresie stymulacji partnerki (przy ka偶dej wizycie E2 i Progesteron).

Badania niezb臋dne do wykonania znieczulenia i zabiegu punkcji jajnik贸w (APTT, morfologia, s贸d, potas, czas kaolinowo-kefalinowy fibrynogen, glukoza).

Konsultacja anestezjologiczna bezpo艣rednio przed znieczuleniem do punkcji jajnik贸w.

Znieczulenie og贸lne do zabiegu.

Punkcj臋 jajnik贸w w celu pobrania kom贸rek jajowych.

Podstawowe procedury embriologiczne (oczyszczenie kom贸rek jajowych, przygotowanie nasienia do zabiegu).

Procedury embriologiczne (ICSI lub IMSI).

Transfer 艣wie偶ych zarodk贸w.

Wizyta lekarska przed lub po transferze zarodka.

Mro偶enie i przechowywanie zarodk贸w przez 1 rok.

Badania stwierdzaj膮ce ci膮偶臋 (beta-HCG).

Konsultacja psychologa.

Sta艂e wsparcie Koordynatora Opieki Medycznej w trakcie trwania programu."

Ja ju偶 bardzo du偶o bada艅 mam po poprzedniej procedurze, wi臋c zostaje do powt贸rzenia aktualne badanie nasienia m.

Kochana na stronie jest cennik owszem Pakiet in vitro ale on nie zawiera bada艅 laboratoryjnych. Tak jest w ka偶dym cenniku w r贸偶nych miastach(owszem w Katowicach jest troszk臋 taniej ni偶 we Wroc艂awiu). A niestety niekt贸re wyniki s膮 wa偶ne tylko 3 miesi膮ce i trzeba je powt贸rzy膰. Rozwi艅 sobie zak艂adk臋 "badania" i ka偶de badanie ma swoj膮 cen臋 kt贸ra nie jest wliczona w ten pakiet.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, Milach napisa艂:

W invimedzie wroclaw potwierdzam wszystko jest platne osobno - procedura, leki, transfer (jeden)聽wynios艂o nas 17500z艂聽

Ooo mi艂o wiedzie膰 ,偶e jest tu kto艣 z Wroc艂awia i do tego z tej samej kliniki 馃槃 U nas pewnie w sumie wyjdzie te偶 co艣 blisko tej sumy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny z wroclawia... ja akurat聽w polmedisie,聽a moze ktoras z Was bedzie potrzebowala gonapeptyl? Zostalo mi kilka porcji聽nierozpakowanych - tylko kartonik otwarty bo jedna z niego byla potrzebna.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
21 godzin temu, Madziallena31 napisa艂:

Niestety do艂膮czylam do pechowego czwartkowego transferu.

Bhcg <0,2

Nie mam ju偶 si艂 馃槬

Przykro mi bardzo, wiem kochana co czujesz i nie ma za bardzo s艂贸w kt贸re w tej sytuacji pocieszaj膮! Trzymaj si臋 tam kochana i oby nast臋pny raz by艂 tym szczesliwym!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny za ktorym razem Wam uda艂o si臋 zajsc w ciaze? Bo ja ju偶 po 2 niepowodzeniach chce si臋 powoli podda膰 馃様

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 minuty temu, Madziallena31 napisa艂:

Dziewczyny za ktorym razem Wam uda艂o si臋 zajsc w ciaze? Bo ja ju偶 po 2 niepowodzeniach chce si臋 powoli podda膰 馃様

Kochana ja jestem przed 3 podejsciem mam nadziej臋 偶e si臋 uda bo to ze wzgl臋d贸w finansowych ostatni raz. Wi臋cej chyba nie damy rady 馃槥聽. Ja tez strasznie si臋 boj臋 i jako艣 dola zaczynam 艂apa膰. Dziewczynom ktorym nie uda艂o si臋 jestem z Wami, wiem co czujecie. Tym ktorym uda艂o si臋 bardzo gratuluj臋. A za nas wszystkie co wszystko jeszcze przed nami trzymam kciuki i 偶ycz臋 szcz臋艣cia:-*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
37 minut temu, Zuzana napisa艂:

Kochana ja jestem przed 3 podejsciem mam nadziej臋 偶e si臋 uda bo to ze wzgl臋d贸w finansowych ostatni raz. Wi臋cej chyba nie damy rady 馃槥聽. Ja tez strasznie si臋 boj臋 i jako艣 dola zaczynam 艂apa膰. Dziewczynom ktorym nie uda艂o si臋 jestem z Wami, wiem co czujecie. Tym ktorym uda艂o si臋 bardzo gratuluj臋. A za nas wszystkie co wszystko jeszcze przed nami trzymam kciuki i 偶ycz臋 szcz臋艣cia:-*

Zuzanna, a Ty zaczynasz ca艂膮 procedur臋 od pocz膮tku ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 19.09.2020 o 12:59, Madziallena31 napisa艂:

Ja mialam w 6tyg i 6dz 3,9mm serduszko bi艂o. Tez nic nie komentowal co do wielkosci.

oooo, no prosz臋, to podobnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 19.09.2020 o 12:30, Malutka 973 napisa艂:

Hey

Napisalam prywatnie..聽

Tzn chyba mi si臋 udalo.. 馃檲

niestety nie dosta艂am 偶adnej wiadomo艣ci:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 19.09.2020 o 13:33, Aja napisa艂:

Tego serduszka nie musi by膰 jeszcze widac. czasem ju偶 jest ale jak u ciebie by艂o tak trudno wogole co艣 zobaczy膰 to z serduszla tym bardziej nawet je艣li tam bylo.

Zn ten system oznacaenia. to wcale nie musi by膰 poza slala chyba. Tylko poprostu poni偶ej 艣rednich wartosci. Bo to si臋 te centyle tak oznacza. Kt贸ry centy te偶 ci nie mowil? Daleko jest ta gwiazdka od skali? Jak tu偶 przy niej to nie ma si臋 czym martwic. Kiedy masz kejna wizyt臋?聽

niestety gwiazdka jest dalej od skali ni偶 ja to odwzorowa艂am, raczej tak *---/-------/-------/ Kolejna wizyta 01.10...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
12 minut temu, KARKA napisa艂:

oooo, no prosz臋, to podobnie.

Dzisiaj sprawdzi艂am i jednak si臋 pomyli艂am dok艂adnie 3,4mm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 godzin臋 temu, Madziallena31 napisa艂:

Dziewczyny za ktorym razem Wam uda艂o si臋 zajsc w ciaze? Bo ja ju偶 po 2 niepowodzeniach chce si臋 powoli podda膰 馃様

Hej, ja te偶 jestem przed 3 podej艣ciem i bede zaczynac wszystko od poczatku, wiem 偶e to dolujace ale licz臋 偶e si臋 nam wszystkim uda!Madziallena nie tra膰 nadziei!Zuzanna uda si臋 ! Mocno trzymam kciuki. Kiedy my艣lisz zaczynac?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 minuty temu, Goralka napisa艂:

Hej, ja te偶 jestem przed 3 podej艣ciem i bede zaczynac wszystko od poczatku, wiem 偶e to dolujace ale licz臋 偶e si臋 nam wszystkim uda!Madziallena nie tra膰 nadziei!Zuzanna uda si臋 ! Mocno trzymam kciuki. Kiedy my艣lisz zaczynac?

Ja chyba zrobi臋 sobie kilka miesi臋cy przerwy. Mo偶e po nowym roku. Teoretycznie mamy jeszcze 4 oocyty do zap艂odnienia, ale czy si臋 rozmro偶膮 i zaplodni膮 to jest zagadka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 godzin臋 temu, Madziallena31 napisa艂:

Dziewczyny za ktorym razem Wam uda艂o si臋 zajsc w ciaze? Bo ja ju偶 po 2 niepowodzeniach chce si臋 powoli podda膰 馃様

Nie poddawaj si臋, wiem 偶e to trudne strata boli strasznie 馃槥聽perspektywa kolejnych by膰聽mo偶e聽nieudanych prob nie napawa optymizmem ale s膮 osoby kt贸rym聽si臋 udaje i trzeba wierzy膰 偶e i nam sie uda.聽

Ja w pazdzierniku wybieram sie do lekarza zapyta膰 co dalej robimy, chcialabym chyba sprawdzic dlaczego zarodek sie nie zagniezdzil聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
13 minut temu, Milach napisa艂:

Nie poddawaj si臋, wiem 偶e to trudne strata boli strasznie 馃槥聽perspektywa kolejnych by膰聽mo偶e聽nieudanych prob nie napawa optymizmem ale s膮 osoby kt贸rym聽si臋 udaje i trzeba wierzy膰 偶e i nam sie uda.聽

Ja w pazdzierniku wybieram sie do lekarza zapyta膰 co dalej robimy, chcialabym chyba sprawdzic dlaczego zarodek sie nie zagniezdzil聽

Ale to co planujesz ? Jakie badania w tym kierunku ? A badalas si臋 immunologicznie ?

Ja jutro do swojego napisze tylko SMS, 偶e transfer si臋 nie uda艂 i o tej niskiej warto艣ci progesteronu.

Edytowano przez Madziallena31

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
8 minut temu, Madziallena31 napisa艂:

Ale to co planujesz ? Jakie badania w tym kierunku ? A badalas si臋 immunologicznie ?

Ja jutro do swojego napisze tylko SMS, 偶e transfer si臋 nie uda艂 i o tej niskiej warto艣ci progesteronu.

Najpierw porozmawiam z lekarzem co sie stalo i dlaczego ten zarodek nawet sie nie zadomowil na chwile 馃槥bede tez zdawac sie na jego sugestie co dalej robimy

immunologi nie bada艂am 聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
7 minut temu, Milach napisa艂:

Najpierw porozmawiam z lekarzem co sie stalo i dlaczego ten zarodek nawet sie nie zadomowil na chwile 馃槥bede tez zdawac sie na jego sugestie co dalej robimy

immunologi nie bada艂am 聽

Mnie wysz艂y za wysokie kom贸rki Nk i聽brak prawie wszystkich kirow implantacyjnych, i do tego mthfr hetero i pai hetero. I na to dosta艂am accofil, kt贸ry nie da艂 rady, heparyne, acard i kwas foliowy metylowany.Mo偶e zbyt ma艂a dawka, a mo偶e to po prostu wada zarodka. Zbyt du偶o niewiadomych. Dzisiaj wys艂a艂am maila do immunologa jak On widzi kolejny transfer czy zwi臋kszy leki. Jaki ma plan.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, Madziallena31 napisa艂:

Dziewczyny za ktorym razem Wam uda艂o si臋 zajsc w ciaze? Bo ja ju偶 po 2 niepowodzeniach chce si臋 powoli podda膰 馃様

Ja zasz艂am przy pierwszym IV przy pierwszym transferze, ale poronilam w 7 tyg, drugi transfer te偶 zasz艂am ale by艂a ci膮偶a biochemiczna. Naj艣mieszniejsze jest to, 偶e moja pierwsza ci膮偶a by艂a kompletnie nieplanowana i zasz艂am oraz donosi艂am聽bez najmniejszego problemu, ale to by艂o dawno, syn ma ju偶 12 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, Madziallena31 napisa艂:

Zuzanna, a Ty zaczynasz ca艂膮 procedur臋 od pocz膮tku ?

Tak 3 procedura od pocz膮tku. B臋dzie protok贸艂 dlugi. W艂asne bior臋 antykoncepcj臋. U nas bardzo s艂abe nasienie i moje AMH niskie. Dwie poprzednie procedury tylko mialam podane po 1 zarodku i nie by艂o co mrozi膰 馃槥 . Mam nadziej臋 偶e teraz si臋 uda i bedzie mo偶na wr贸ci膰 po rodze艅stwo;-)

  • Like 2

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
49 minut temu, Zuzana napisa艂:

Tak 3 procedura od pocz膮tku. B臋dzie protok贸艂 dlugi. W艂asne bior臋 antykoncepcj臋. U nas bardzo s艂abe nasienie i moje AMH niskie. Dwie poprzednie procedury tylko mialam podane po 1 zarodku i nie by艂o co mrozi膰 馃槥 . Mam nadziej臋 偶e teraz si臋 uda i bedzie mo偶na wr贸ci膰 po rodze艅stwo;-)

Oj tak oby艣my nie musia艂y ju偶 wi臋cej znosi膰 kolejnych pora偶ek.

Edytowano przez Madziallena31

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 godziny temu, Madziallena31 napisa艂:

Dziewczyny za ktorym razem Wam uda艂o si臋 zajsc w ciaze? Bo ja ju偶 po 2 niepowodzeniach chce si臋 powoli podda膰 馃様

U mnie trzeci transfer okzala si臋 tym udanym. Nie poddawaj si臋!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, Madziallena31 napisa艂:

Ja chyba zrobi臋 sobie kilka miesi臋cy przerwy. Mo偶e po nowym roku. Teoretycznie mamy jeszcze 4 oocyty do zap艂odnienia, ale czy si臋 rozmro偶膮 i zaplodni膮 to jest zagadka.

A dodam 偶e ten udany transfer by艂 z mro偶onego oocytu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
15 godzin temu, Madziallena31 napisa艂:

Dziewczyny za ktorym razem Wam uda艂o si臋 zajsc w ciaze? Bo ja ju偶 po 2 niepowodzeniach chce si臋 powoli podda膰 馃様

U mnie 3 transfer z drugiej procedury. Na pewno Wam si臋 uda, tylko nie mo偶ecie si臋 podda膰. Du偶o si艂y 偶ycz臋聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
11 godzin temu, Izulka87 napisa艂:

A dodam 偶e ten udany transfer by艂 z mro偶onego oocytu.聽

A powiedz mi jak to.jest czy rozmrazaj膮 wszystkie oocyty, a potem te kt贸re uda si臋 zaplodnic zn贸w zamrazaja?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 minuty temu, Madziallena31 napisa艂:

A powiedz mi jak to.jest czy rozmrazaj膮 wszystkie oocyty, a potem te kt贸re uda si臋 zaplodnic zn贸w zamrazaja?

Dok艂adnie tak. Ja mia艂am zamro偶onych 6 oocytow. Wszystkie rozmrozili i wszystkie zap艂odnili. 4 si臋 uda艂o zap艂odni膰 z czego 1 pow臋drowa艂 do mnie w 2 dobie a 3 zosta艂y do聽 dalszej hodowli bo 藕le rokowoaly no i one niestety uleg艂y zniszczenuu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja oddalam dzisiaj krew do badania dla formalnosci no ale czekam na wynik, powoli zbieram si臋 zeby wrocic do pracy chociaz jest mi okropnie ciezko 馃槥

Widze ze najczesciej za 3 transferem sie udaje a czy rozszerzacie diagnostyke聽po nieudanym transferze? Wyczytalam na stronie invimedu ze dopiero po 3 nieudanym transferze jest rozszerzana diagnostyka - zalamalo mnie to nie wypbrazam sobie tyle strat zanim zaczna szukac dlaczego聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×