Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy 33 latek jest za stary dla 23 latki

Polecane posty

Gość Zeus
 

Wręcz przeciwnie, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... : ) ale jakby nie było taki trzydziestolatek to nadal moje pokolenie...

Hmm różnica 10lat nadal wydaje mi się ciut za duża... w te i druga stronę... 

Może i jest ciut przy duża ta różnicą, ale taki trzydziestolatek może dać dużo, dużo więcej dziewczynie jak jej rówieśnik, i to w każdym calu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
 

Może i jest ciut przy duża ta różnicą, ale taki trzydziestolatek może dać dużo, dużo więcej dziewczynie jak jej rówieśnik, i to w każdym calu. 

Może i tak, w każdym bądź razie dla niektórych dziewcząt mogą się wydawać zbyt stateczni nawet jeśli mają jeszcze fiu bzdziu w głowie a sam wiek nie świadczy jeszcze o dojrzałości... wiem to po sobie .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1

Ja mając 20 związałam się z 32 latkiem. Było to 10 lat temu. Ciągle jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nooo widać jak szaleją, w wieku plus minus 18 lat już mają dzieci 😂

Zawsze tak było i będzie,bo to trzeba robić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nooo widać jak szaleją, w wieku plus minus 18 lat już mają dzieci 😂

Zawsze tak było i będzie,bo to trzeba robić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co ty babciu możesz wiedzieć o życiu, w twoim wieku to dziargac na drutach albo różaniec w łapy. 

Nie umiem dziergać i niestety nie jestem religijna... No to wcinam się w tematy dla młodzieży, zresztą coś tam o życiu wiem, co podupcylam przed wojną to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy poznałam mojego chłopaka miałam 20 lat, on 30. Nie dość że mi to nie przeszkadzało, to od zawsze szukałam kogoś po 30 r.ż.

Nie zwróciłabym uwagi na wiek, tylko raczej na przeszłość; czy miał żonę, dzieci itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od człowieka...

Ja mam 26 lat,rocznikiem 27 a jak zarywają na necie,to odpisuję tylko tym od 27 do 32,resztę zlewam...Młodszych miałam,starszych też...Jakoś tak wolę teraz w takich granicach wieku i w sumie ciężko określic dlaczego...

W ogóle duzo po 30tce,to już dzieciate albo po rozwodach...A ja wolna,bez dzieci i ciezko jest o "konkret-Facet ".😄 

Ogólnie myślę,ze wiek,jako cyfra,to tak naprawdę nic nie znaczy...

Można mieć 17 a być dojrzalszym psychicznie i jesli chdzi o podejscie do zycia,niż 27 latek albo odwrotnie...Dzieciniec z wiekiem lub nigdy nie dorosnac...

Kwestia dopasowania charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×