Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majkel12345

Podrywała facetów

Polecane posty

Co robić gdy kobieta chwali się jak podrywała facetów? I jeszcze do nich jeździła. Jesteśmy w związku rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na początek ocenić skutki jej przeszłości i postawy na Waszą relację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traci wartość w moim spojrzeniu. I ogólnie kobiecie nawet nie pasuje tego robić i się jeszcze chwalić facetowi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ciekawie, sama.podrywala czyli pewnie narzucala się facetom i zamiast.oni do niej to ona do nich jeździła? Pewnie puszczalska albo/i desperatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co robić gdy kobieta chwali się jak podrywała facetów? I jeszcze do nich jeździła. Jesteśmy w związku rok. 

Niektórzy lubią takie perwersyjne szarpaniny z zazdrością w tle. Jeśli Tobie to nie odpowiada, to lepiej się zwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy lubi. Ty nie lubisz? Wiem że lubisz! Mam racje? 

Choo na cyberka. Zerżnę Ci cipkę! Zaryzykujesz? 

Jenyyy Maestro!  zadziwiasz mnie i to NIE pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skasowałeś post! niesprawiedliwe! Bądz odpowiedzialny za to co piszsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

skasowałeś post! niesprawiedliwe! Bądz odpowiedzialny za to co piszsz!

To był podszyw. Moderacja usuwa. Samemu nie można sobie skasować postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jej opowieści jak było kiedyś. Że była w stanie sama wyrwać zagadać itp. Ogólnie ona lubi towarzystwo facetów i jak tylko widzi przystojnego faceta będąc ze mną to od razu gadka do niego np gdzieś w sklepie czy coś takiego. Irytuje mnie to że jest w stanie to powidziec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co w tym złego? Pewnie się wkurzasz bo ty do tępych lalek nie potrafisz zagadać tak jak ona do przystojniaków. Zamiast się irytować to ucz się od niej.

A co jeśli autor nie gustuje w tego typu rozrywkach? Na każdy lubi świergolić z obcolami. Gdy druga osoba tak robi, to jest to lekko wkurviające. Choć niewątpliwie takie umiejętności bajerowania czasem się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co jeśli autor nie gustuje w tego typu rozrywkach? Na każdy lubi świergolić z obcolami. Gdy druga osoba tak robi, to jest to lekko wkurviające. Choć niewątpliwie takie umiejętności bajerowania czasem się przydają.

Dokładnie tak. Nie bawię się w takie coś. I zastanawia mnie to jak ona może się chwalić czymś takim to żenujące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poszukaj taką która ma podobne plany a nie tkwisz z tą bo masz ruhanie. Myśl do przodu.

To nie takie proste bo widzę że jej zależy i wql Chce się cały czas widzieć, dba o mnie. Ale są sprawy które dają mi dużo do myślenia . Ja jej o swojej przeszłości nie opowiadam bo to nie smaczne słuchać osobie która cię kocha. A mnie to zraża jak mi to powidziala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uu jak zagaduje do innych facetow jeszcze w Twojej obecności to widać ze rozglada się, szuka innej (lepszej) opcji a z Toba raczej jest na przeczekanie, bo lepszy się nie trafił. Zdradzi Cie prędzej czy później lub od razu odejdzie jak inny sie nawinie. Mogę sie założyć ze ma bujna  przeszłość seksualną...możliwe ze zagaduje, flirtuje z facetami na FB, radzilabym Ci przejrzeć jekk telefon, możesz się zdziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×