Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PawdziwyAutor

Czy trzeba być kimś lepszym by kobieta zerwała dla nas ze swoim facetem?

Polecane posty

Mieć więcej kasy, lepszy status społeczny itp

NAIWNY MARZYCIEL Z CIEBIE...

Myślę, że nie! 

Często się zdarza iż kobieta ma fajnego męża a zostawia go i  bierze jakiegoś łachudrę. I odwrotnie( żeby nie było).:)

Tylko to?? To tak średnio lepszy. Chyba że z jakiejś lepianki do willi...

Czy trzeba być kimś lepszym by kobieta zerwała dla nas ze swoim facetem?

Zależnie od preferencji i priorytetów danej kobiety.

Niekoniecznie, np. jeśli dla kobiety akurat kluczowe są uczucia i zaspokojenie potrzeb emocjonalnych / psychicznych.

Problem polega na tym, że na początku każdego związku uczucia są najsilniejsze. "Stary" facet zawsze będzie na przegranej pozycji w stosunku do nowego. Tak samo  kobieta. I ni chooya nie wiadomo które uczucie niby lepsze, skoro występują w różnych fazach w tym samym czasie.

Jeśli chodzi o związek, gdy do partnera nie czuje się "nic"(cokolwiek to znaczy), to, o ile nie ma powiązań finansowych albo dzieci, to zakładam, że zawsze lepiej każdemu w związku, w ktorym są uczucia. 

Często tak ale nie zawsze, bywa, że zostawia milionera lub duży dom dla łobuza co mył basen bez koszulki.

Często tak ale nie zawsze, bywa, że zostawia milionera lub duży dom dla łobuza co mył basen bez koszulki.

Tak, w filmach😎

Tak, w filmach😎

Akurat nie, dwie prawdziwe historie na yt widziałem a jedną znam z życia bo to matka prawdziwa mojego kolegi 😂

Oczywiście nie jest to łobuz bez koszulki myjący basen, ale inny łobuz po prostu do którego czuła chemię i zrobiła sobie z nim dzieci wmawiajac bezplodny informatyk nerd milioner że to jego są. Ba później przy rozwód zaczeli żyć bez pracy za pieniądze tego nerda.

Oczywiście nie jest to łobuz bez koszulki myjący basen, ale inny łobuz po prostu do którego czuła chemię i zrobiła sobie z nim dzieci wmawiajac bezplodny informatyk nerd milioner że to jego są. Ba później przy rozwód zaczeli żyć bez pracy za pieniądze tego nerda.

Sprytna kobieta😏 Alimenciki dobrowolne, czy siłą?

Polska to jeszcze biedny naród kraj gdzie ciągle statusem jest samochód 🚗 i ciężko siebie wyobrazić że kobieta zostawia bogatego dla łobuza bo biedne by chciały fajne ciuchy i restauracje. A wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i trawa bardziej zielona u sąsiadów. A pieniądze się nudzą gdy nie stanowi problemu zakup cokolwiek. Gdy przychodzą bez wysiłku się nie docenia. Zaczyna przeszkadzać duży dom. Facet miał magazyn przerobiony na dom, kuchnia po 100m2 itd itp żona uciekła miała dość tak dużych pomieszczeń.

Bo kasa to jednak nie wszystko. Jak już się ktoś nasyci to zaczyna dostrzegać ze żyje z nudnym jak flaki nerdem. Co chciała to zdobyła więc po co jej taki typ?

Sprytna kobieta😏 Alimenciki dobrowolne, czy siłą?

Chyba musiał płacić nawet że nie są jego. Ugrala chyba też pół miliona funtów.

Problem polega na tym, że na początku każdego związku uczucia są najsilniejsze. "Stary" facet zawsze będzie na przegranej pozycji w stosunku do nowego. Tak samo  kobieta. I ni chooya nie wiadomo które uczucie niby lepsze, skoro występują w różnych fazach w tym samym czasie.

Jeśli chodzi o związek, gdy do partnera nie czuje się "nic"(cokolwiek to znaczy), to, o ile nie ma powiązań finansowych albo dzieci, to zakładam, że zawsze lepiej każdemu w związku, w ktorym są uczucia. 

Nie sądzę by kazde6uczucie do każdego było takie samo. Dodatkowo fakt, że w wielu związkach nie ma w ogóle, albo ludziom wydaje się że jest uczucie

Do zajętej baby podbijasz? Przecież to i tak skazane na porażkę. Poleci na ciebie to i na innego gdy ty się znudzisz . Fajerwerki w cipie nie trwają wiecznie.

Kimś znacznie lepszym od niego? Czy wystarczy dobry wygląd i uczucie z jej strony by go zostawiła? 

Lepszy nielepszy, na pewno musi być błysk w oczach i rozgrzane serce a to czy zostawi czy nie to inna sprawa.

Do zajętej baby podbijasz? Przecież to i tak skazane na porażkę. Poleci na ciebie to i na innego gdy ty się znudzisz . Fajerwerki w cipie nie trwają wiecznie.

Podbijam do niej tak samo jak i ona do mnie, zaangażowanie jest podobne u niej chyba nawet większe. Może nie trwają wiecznie zawsze fajerwerki, ale kto wie. Jak nie sporbuje to nawet jej nie posmakuje. To będzie jeszcze gorsze, takie niespełnione uczucie na wieczność. 

Lepszy nielepszy, na pewno musi być błysk w oczach i rozgrzane serce a to czy zostawi czy nie to inna sprawa.

U niej czy u niego? 

Podbijam do niej tak samo jak i ona do mnie, zaangażowanie jest podobne u niej chyba nawet większe. Może nie trwają wiecznie zawsze fajerwerki, ale kto wie. Jak nie sporbuje to nawet jej nie posmakuje. To będzie jeszcze gorsze, takie niespełnione uczucie na wieczność. 

Czyli oboje jesteście naiwni i żałosni.

Czyli oboje jesteście naiwni i żałosni.

Kocham takie wypowiedzi bez żadnej głębi i uzasadnienia, byle kogoś obesrać. Nie jesteśmy tacy, długo walczyliśmy z tym, ale to trwa i trwa, nie przechodzi, dla mnie to coś wyjątkowego i nie wyobrażam sobie bez niej dalszego życia, po prostu nie. Tym bardziej gdy widzę w jej oczach uczucie jak mogę z niej zrezygnować? Nie da się tak, to niemożliwe 

Kocham takie wypowiedzi bez żadnej głębi i uzasadnienia, byle kogoś obesrać. Nie jesteśmy tacy, długo walczyliśmy z tym, ale to trwa i trwa, nie przechodzi, dla mnie to coś wyjątkowego i nie wyobrażam sobie bez niej dalszego życia, po prostu nie. Tym bardziej gdy widzę w jej oczach uczucie jak mogę z niej zrezygnować? Nie da się tak, to niemożliwe 

To powodzenia.

U niej czy u niego? 

Najlepiej u obojga, wtedy sukces gwarantowany.

Najlepiej u obojga, wtedy sukces gwarantowany.

To mamy od początku, chemia i mega sympatia. Myślę że to dobre podwaliny do poważniejszej relacji. I nie zgodzę się z tym, że występuje to zawsze w związku, w każdym związku na początku 

To mamy od początku, chemia i mega sympatia. Myślę że to dobre podwaliny do poważniejszej relacji. I nie zgodzę się z tym, że występuje to zawsze w związku, w każdym związku na początku 

Masz racje. Jeżeli zależy Tobie na czymś poważniejszym to nie spartol tego ale musisz być gotowy na gierki z Jej strony. Powodzenia

Masz racje. Jeżeli zależy Tobie na czymś poważniejszym to nie spartol tego ale musisz być gotowy na gierki z Jej strony. Powodzenia

Jakich zasad powinienem przestrzegać by nie spartolić? Ona próbowała różnych gierek, takich w stylu foch czy coś tam, ale zobaczyła że ja jestem na to obojętny i przestala

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się