Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julia554

Faceci dzisiejszych czasów

Polecane posty

Czy raczej wyśmiewając głupotę pewnej grupy kobiet ? Jak myślisz ?

Myślę, że raczej obsesja. Też się czasem śmieję z głupoty niektórych grup, ale nie zabiera mi to takiej ilości życia jak tobie (sugerując się aktywnością na forum...). 

nie prosiłam o streszczenie tylko o link. nie jesteś specjalnie rzetelnym źródłem informacji, już jedną przekłamaną plotkę przedstawiłeś. 

Chociaż nawet na podstawie tego co opisałeś to akurat bardzo istontna uwaga. Większość ptaków  ma bardzo wyraźny dymorfizm płciowy, więc dziwne, że w 10% przypadków pokazują samca jako przedstawiciela całego gatunku. Potem wychodzą takie rzeczy jak zaskoczenie dotosłej osoby, że dwie róznie wyglądające kaczki to ten sam gatunek / rodzaj kaczki (bo samica jakaś taka niekolorowa)😉 To nie tyle mizgonia, co zaniedbanie. 

Autotka tego opracowania uznały to za przejaw seksizmu a nie zaniedbania. Więc nie tłumacz ich głupoty.

Nie mam linków, podaje za artykułem w lewackim tygodniku. Sa to przykłady na to, jak głupie baby, znowu strzelają sobie w stopę. Bo właśnie przez takie wyskoki, to co było mądra i słuszna walka o równouprawnienie kobiet, staje się źródłem kpin światowej konserwy.

Jeśli będzie robiła to fachowo.

Może i kobiety są skłonne dbać o facetów, ale w sposób jaki same uważają za właściwy, a nie tak jak tego chce facet 😜.

Ja nie traktuję męża jak dziecko, stosuję się do jego wskazówek. Nie wyobrażam sobie inaczej, mogę coś zasugerować, decyzję podejmuje on sam🙂

Myślę, że raczej obsesja. Też się czasem śmieję z głupoty niektórych grup, ale nie zabiera mi to takiej ilości życia jak tobie (sugerując się aktywnością na forum...). 

Wybacz, ale akurat w tym przypadku, kompletnie mnie nie interesuje, co sobie myślisz i jestem pewien, że gdybym zapytał o to, jaka wlasciwie czesc życia zabiera mi pisanie na forum, to nie dostanę konkretnej odpowiedzi, tylko, że tak ci się wydaje.

Autotka tego opracowania uznały to za przejaw seksizmu a nie zaniedbania. Więc nie tłumacz ich głupoty.

Nie mam linków, podaje za artykułem w lewackim tygodniku. Sa to przykłady na to, jak głupie baby, znowu strzelają sobie w stopę. Bo właśnie przez takie wyskoki, to co było mądra i słuszna walka o równouprawnienie kobiet, staje się źródłem kpin światowej konserwy.

Nie, autorka badania nazwała to "sex bias", jest to zwykłe stwierdzenie faktu. "Bias" to słowo w języku angielskim którego w statystykach używa się do opisania tendencji faworyzowania jednej grupy nad drugą. Autorka opisywała wyniki statystyczne, a nie swoje poglądy na nie 🙂

Artykuł o badaniu jest tutaj: nhm.ac.uk/discover/news/2019/october/more-male-than-female-specimens-in-natural-history-collections.html

Ktoś chyba słabo zna angielski, bo co jeden przykład pokazuje, że coś zostało w tym artykule który czytałeś bardzo przekręcone. 

Nie, autorka badania nazwała to "sex bias", jest to zwykłe stwierdzenie faktu. "Bias" to słowo w języku angielskim którego w statystykach używa się do opisania tendencji faworyzowania jednej grupy nad drugą. Autorka opisywała wyniki statystyczne, a nie swoje poglądy na nie 

Artykuł o badaniu jest tutaj: nhm. ac. uk/discover/news/2019/october/ more-male-than-female-specimens-in-natural-history-collections. html

Ktoś chyba słabo zna angielski, bo co jeden przykład pokazuje, że coś zostało w tym artykule który czytałeś bardzo przekręcone. 

Wybacz, ale akurat w tym przypadku, kompletnie mnie nie interesuje, co sobie myślisz i jestem pewien, że gdybym zapytał o to, jaka wlasciwie czesc życia zabiera mi pisanie na forum, to nie dostanę konkretnej odpowiedzi, tylko, że tak ci się wydaje.

w takim razie nie pytaj 🙂

Napisano (edytowany)

Ja nie traktuję męża jak dziecko, stosuję się do jego wskazówek. Nie wyobrażam sobie inaczej, mogę coś zasugerować, decyzję podejmuje on sam🙂

Dbasz o męża tak jak on chce? Naprawdę? To Ci się chwali, ale chyba jesteś w mniejszości 😕. Dbasz na przykład o zaspokojenie jego potrzeb seksualnych, uprawiając seks zawsze kiedy on zechce? 

Edytowano przez dePeyrac

Dbasz o męża tak jak on chce? Naprawdę? To ci się chwali, ale chyba jesteś w mniejszości 😕. Dbasz na przykład o zaspokojenie jego potrzeb seksualnych, uprawiając seks kiedy tylko on zechce? 

taki układ wyklucza wzajemne dbanie o siebie 🙂

Dbasz o męża tak jak on chce? Naprawdę? To Ci się chwali, ale chyba jesteś w mniejszości 😕. Dbasz na przykład o zaspokojenie jego potrzeb seksualnych, uprawiając seks zawsze kiedy on zechce? 

Tak.

Ooo Res, masz kolejne konto 🤣🤣🤣🤣

taki układ wyklucza wzajemne dbanie o siebie 🙂

Chęć faceta, aby mieć ugotowany obiad pewnie też 😃. Podobnie by mieć uprasowane koszule. Więc dlatego napisałem, że skłonne jesteście dbac o faceta, ale tak jak wy chcecie, a nie jak chciałby facet. Więc na drzewo z takim "dbaniem".

Już napisałem wyżej, że bliskość jest potrzebna tylko z o kobieta, która naprawdę kocha. Miłość zmienia te kalkulacje. Ale dopóki się nie pojawi? Po co? Nam żaden zegar nie bije, ojcem można zostać i po 50.

Res, Ty już jesteś dawno po 50..

Tak.

No to fajnie, ale jak napisałem, jesteś w mniejszości.

Chęć faceta, aby mieć ugotowany obiad pewnie też 😃. Podobnie by mieć uprasowane koszule. Więc dlatego napisałem, że skłonne jesteście dbac o faceta, ale tak jak wy chcecie, a nie jak chciałby facet. Więc na drzewo z takim "dbaniem".

a ja pisałam, że dorosły facet to nie dziecko. Nie chciałabym być w związku z niedojdą która beze mnie będzie chodzic w pogniecionych koszulach i umrze z głodu 🙂

Res, ile jeszcze sobie kont założyłes?

No to fajnie, ale jak napisałem, jesteś w mniejszości.

Żeby nie było, że jestem taka idealna to powiem: nie zawsze tak było, ale to z powodów obiektywnych😄

a ja pisałam, że dorosły facet to nie dziecko. Nie chciałabym być w związku z niedojdą która beze mnie będzie chodzic w pogniecionych koszulach i umrze z głodu 🙂

Ty wiesz, ze Relattywista, dePeyrac i zbanowany przez administrację kafe Rescator555 to ten sam mizogin, uwielbiajacy wyzywać kobiety na forum?

Ty wiesz, ze Relattywista, dePeyrac i zbanowany przez administrację kafe Rescator555 to ten sam mizogin, uwielbiajacy wyzywać kobiety na forum?

nie mam dostępu do numerów IP więc nie wnikam 🙂

Ty pisałaś? Chyba pisał to ktoś inny i w innym kontekście?

Nie dziecko, więc potrafi też sobie załatwić pielęgniarkę do opieki czy dostawę rosołu gdy chce leczyć przeziębienie. Więc poradzi sobie bez opieki zony.

Res, Ty już jesteś dawno po 50..

po 50tce akurat słabo żeby zostali ojcami

Nie dziecko, więc potrafi też sobie załatwić pielęgniarkę do opieki czy dostawę rosołu gdy chce leczyć przeziębienie. Więc poradzi sobie bez opieki zony.

Nie żeńcie się,najlepiej się sami ze sobą umawiajcie,facet faceta zrozumie czyż nie? : D

Żeby nie było, że jestem taka idealna to powiem: nie zawsze tak było, ale to z powodów obiektywnych😄

No, to już sprawa Twoja i Twojego męża, nie oczekuję szczegółów 😃.

Nawet kolejne konto na kafe potrafi sobie założyć, żeby gadać z babami, które nic ciekawego nie mają do powiedzenia 🤣🤣🤣🤣 

Relattywiste też zbanowali, że z nowego konta nadajesz?

Napisano (edytowany)

Nie żeńcie się,najlepiej się sami ze sobą umawiajcie,facet faceta zrozumie czyż nie? : D

No właśnie o tym piszę od jakiegoś czasu: bystry i poukładany facet tylko, traci wchodząc w związek  😃.

Edytowano przez dePeyrac

po 50tce akurat słabo żeby zostali ojcami

Pewien aktor został niedawno ojcem po 70 😃

Ty chyba nigdy w życiu nie miałeś wypadniętego dysku ( będę posługiwała się potoczną formą tej paskudnej dolegliwości). Nie można ruszyć dosłownie ani ręką, ani nogą😄 Powodzenia w załatwianiu sobie w tym stanie jakiejkolwiek prywatnej opiekunki. Tylko karetka i zastrzyk, który uśmierza nieznośny ból. Mąż ma awersję do lekarzy😄

Tak dla pewności...zdajesz sobie sprawę, że dorosła osoba nie wymaga takiej opieki jak dziecko? Nie wiem o jakim "sprawdzaniu się" mówisz, ale pomaganie sobie nawzajem to nie jest zakładanie nóg na stół i oczekiwanie, że wszystko zrobi się samo jak za czasów naszych rodziców czy dziadków 🙂

Tak. to zdecydowanie mój wpis 🙂

Ludzie czasem robią coś dla siebie nawzajem właśnie z troski, ale postawa "ja chcę zeby ktos się mną opiekował" jest dziecinna i irytująca. Może dlatego nikt nie chciał ci przynieść rosołu.

Pewien aktor został niedawno ojcem po 70 😃

gdzie aktor ma tyle kasy że sobie na spokojnie wynajmie nianię do dziecka :)

Taka to opieka rodzica ze strony celebrytów :)

gdzie aktor ma tyle kasy że sobie na spokojnie wynajmie nianię do dziecka 🙂

Taka to opieka rodzica ze strony celebrytów 🙂

albo ojcem został tak samo jak Zelt 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się