Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

tak szczerze zakochana kobieta umie poderwać mężczyznę?

Polecane posty

czy wolicie biernie czekać na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre potrafią ale czy są akurat zakochane to wątpię. Raczej będzie czekać na cud, tzn aż facet sam się zainteresuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwagę poderwac faceta. Tylko później myślę że to ja go poderwalam, a z niego jest ciapa. I mi przechodzi zauroczenie. Lubie odważnych. Pewnie dlatego że mam mocny charakter. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że, w wiekszosci to faceci podrywaja kobiety, jesli nie podrywa, nie zagada, dla mnie to świadczy, ze jest nie zainteresowany. Poruszałam na forum wątek o meskim zachowaniu. Większość mężczyzn opowiedziala się za tym, że jak facetowi zalezy to zrobi wszystko, żeby poznać tą kobiete, jesli tego nie robi jest nie zainteresowany. Dajecie nam takie sygnaly czasem, że pożal się Boże. Nic tylko sie złamać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli facet jest męski to dla niego problemem nie będzie poderwanie kobiety

Bzdura. Próbowałem zagadać wiele razy i każda mnie odrzuciła, nie wyrażając jakiekogolwiek zainteresowania bliższym poznaniem mnie i choćby nawet koleżeńską relacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam odwagę poderwac faceta. Tylko później myślę że to ja go poderwalam, a z niego jest ciapa. I mi przechodzi zauroczenie. Lubie odważnych. Pewnie dlatego że mam mocny charakter. 

Serio? Facet musi wiedzieć że chcesz być poderwana. Jak widzi chłód to bez szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One dobrze wiedzą jak zdobyć faceta. Najpierw zaczną go kusić a gdy podziała następuje Atak aby facet był otumaniony zdezorientowany i miał tylko jedno we łbie i działa w większości przypadków.🙂😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

One dobrze wiedzą jak zdobyć faceta. Najpierw zaczną go kusić a gdy podziała następuje Atak aby facet był otumaniony zdezorientowany i miał tylko jedno we łbie i działa w większości przypadków.🙂😏

Jak ten atak niby wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli facet jest męski to dla niego problemem nie będzie poderwanie kobiety

Chyba jak jest roochaczem mega doświadczonym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bzdura. Próbowałem zagadać wiele razy i każda mnie odrzuciła, nie wyrażając jakiekogolwiek zainteresowania bliższym poznaniem mnie i choćby nawet koleżeńską relacją.

Zależy w jaki sposób zagadujesz i gdzie to robisz. Mialam kiedyś tak, kończyłam pracę, spieszylam sie do domu, wejscie na parking mialam zablokowane, bo byl remont i wiedzialam ze muszę czekać na wyjaz z parkingu bo coś robią. Troche wkurzona ide z obcym facetem, a z naprzeciwka idzie koleś, ktory zwrócił moja uwage kilka dni wcześniej, bo mi się przypatrywal i probuje zagadać. Uśmiechnęłam się i poszlam w swoja stronę. Zalowalam ale co mialam zrobić, później mnie unikal i olewal, wiec dalam sobie spokoj, żeby podejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×