Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwone korale

Czemu mężczyźni odpychaja swoim zachowaniem?

Polecane posty

 

W szkole czasem dzieciaki takie końskie zaloty stosują, ale w dorosłym życiu to już chyba to świadczy o czymś innym. Dorosła osoba już bardziej wie czego chce i potrafi komunikować swoje potrzeby. 

29 lat ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czuję, że mu się podobam, a mimo wszystko jest dla mnie nie miły, sarkastyczny, złośliwy. Czemu? 

Albo jest po prostu infantylny albo nasłuchał się tych poradników "ekspertów" na youtubie jak podrywać kobiety 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Albo jest po prostu infantylny albo nasłuchał się tych poradników "ekspertów" na youtubie jak podrywać kobiety 😂 

Tak experci radzą, żeby być nie miłym, złośliwym? Wow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to już co namniej od 14 lat nie ma tej wymówki. Może i mu się podobasz ewentualnie, ale raczej cię nie lubi jednak. Czasem takie paradoksy mogą iść w parze, ale nie prowadzi to do niczego, może poza czyjąś chęcią na seks. 

No dokładnie albo tylko Ci sie wydawalo ze mu się podobasz, możliwe ze najpierw sprawdzał tylko czy na niego lecisz (o był miły. A co takiego robił po czym stwoerdizlas ze mu się podobasz?), to był taki test. Czasem wyrachowani faceci tak tylko sprawdzają która by na Noego poleciała a która nie (np jak czują ciśnienie w majtkach). Możliwe ze sprawdzał czy łatwo by Cie było zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak experci radzą, żeby być nie miłym, złośliwym? Wow. 

Nie tyle nie miłym, ale grać na emocjach, powodować żeby o nim myślała, dlaczego tak zrobił. Zachowywać się niekonwencjonalnie, inaczej od innych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie..że kobiety lubią drani albo że lubią być olewane buhahaha

No ale coś w tym jest że duża część lubi drani. Pewnie dlatego że tacy są najbardziej odważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie tyle nie miłym, ale grać na emocjach, powodować żeby o nim myślała, dlaczego tak zrobił. Zachowywać się niekonwencjonalnie, inaczej od innych.

 

Zajebiscie gra mi na emocjach. Bo myślę o tym o co chodzi i meczy mnie to, tyle że gdyby mu zależało to chyba był by mily. Stosowales coś takiego wobec kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zajebiscie gra mi na emocjach. Bo myślę o tym o co chodzi i meczy mnie to, tyle że gdyby mu zależało to chyba był by mily. Stosowales coś takiego wobec kobiety?

Nie. Choć przyznam że u mnie kiedyś były niekonwencjonalne komplementy, nawet lekkie drażnienie się i jakieś inne oryginalne rzeczy. Ale zawsze miałem wyczucie i byłem miły. Więc sądzę że mu nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×