Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ggggggr

Co myślicie o swoim życiu?

Polecane posty

Monotonia - wszystko kręci się wokół pór karmienia i wszystko muszę pod to zaplanować; przewijanie, zabawy, wstawanie między 3 a 5... jednak tej części bym nie zamieniła na nic innego.

Z kolei fakt, że mam partnera, który nie dorósł do życia, z toksyczną mamusią w pakiecie, no to najchętniej wystrzeliła bym w kosmos. Ale trudno mi się od nich uwolnić, ponieważ mają prawo do kontaktu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne życie. Stabilne finansowo, uczuciowo. Mam to co jest mi w życiu potrzebne. Na nudę nie narzekam. Dzieciaki są już dość samoobsługowe więc mam dość sporo czasu i luzu. Pracę mam taką jak zawsze chciałam, sama jestem sobie szefem. Teraz spełniam kolejne marzenie i jestem o krok od celu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Brakuje mi tylko domu na wsi, czekam aż wyprowadzimy się z tego 💩 z dykty, w którym obecnie mieszkamy. Działka czeka na projekt i realizację. Poza tym mam bardzo fajnie, ale długo na to pracowałam i sama sobie zawdzięczam to, że mi teraz dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam najlepszą rodzinę na świecie, kochanego męża, cudne dzieci, bliskich na których mogę zawsze liczyć.Tu czuje komfort i szczęście. Na szczęście wszyscy zdrowi.  A reszta to rzecz drugorzędna,nabyta i mam ma to wpływ. Nie patrzę w przeszłość, nie płacze za tym czego nie mam, nie żyje przyszloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kochającą rodzinę, dom, drugi w budowie. Do szczęścia brakuje dobrej pracy. Zawsze lubiłam pracę w handlu i sprzedaży. Po powrocie z macierzyńskiego innaczej patrzę na pracę i na ludzi, poczułam, że nie pasuje. Poszłam na kursy i oby udało mi się zmienić na inną branżę. Ale ogółem może życie jest szczęśliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię swoje życie. To, co sobie planuję, prędzej lub później osiągam. 

Pracuję w branży w której chciałam pracować, mam najlepszego na świecie Męża, przyjaciela, kumpla (3 w 1), czekam na upragnionego syna. 

Jedynie to brakuje mi zamiany mieszkania na dom, ale wiem, ze z czasem i do tego dojdziemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3

Myślę, że jest bardzo dobre. Dobrze trafiłam z wyborem kariery. Ciekawa praca z przyzwoitymi zarobkami z możliwością zwiedzania roznych zakątków świata. Super partner, który tak jak ja nie chce mieć dzieci. Dobre relacje z rodziną bliższa i dalsza. Byle zdrowie dopisywalo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×