Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawelsynonim

Opowiem krótką historię.

Polecane posty

 

No, no. Jesteś wymagający😄 Oprócz seksu znajdź sobie też inne zajęcie, wyczerpujące ruchowo😂

Oceniasz mnie po kilku zdaniach, że jestem wymagający? Spokojnie, wyczerpuje się ruchowo nie tylko seksem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Naucz się czytać ze zrozumieniem...

Przeczytałem. Napisałaś, że wrócę do pisania do dziwek a nie wrócę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeczytałem. Napisałaś, że wrócę do pisania do dziwek a nie wrócę 🙂

Tego nie wiesz,alkoholik też mówi ,że pić nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A gdyby facet próbował Cię odwiedzić, rozmawiać, zostawiłby list i wspólne zdjęcie co byś pomyślała?

Ciężko by było w przyszłości w paranoję nie popadać. Po za tym to jest bolesny cios w którym zapala się czerwona lampka - że już dawno się komuś znudzilam, nie jestem kims wyjątkowym .  I to chyba najbardziej boli.  Obojetnie czy mężczyzna czy kobieta - czuję się żałośnie.  A odpowiadając na pytanie : nie wiem, znając mnie - nie.  Bo ja straszna mam alergię na zdrajców.  A zdradzić można przyjaciela , brata / siostrę , matkę / ojca.  Nie trawie takich osób.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeczytałem. Napisałaś, że wrócę do pisania do dziwek a nie wrócę 🙂

Poza tym, naprawdę nie rozumiesz? Dla kobiety to co zrobiłeś jest równoznaczne ze zdrada . Już nie wspomnę o tym ,że poczucie jej wartości spadło poniżej zera . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poza tym, naprawdę nie rozumiesz? Dla kobiety to co zrobiłeś jest równoznaczne ze zdrada . Już nie wspomnę o tym ,że poczucie jej wartości spadło poniżej zera . 

Rozumiem, że jest równoznaczne ze zdrada bo to jest zdrada a o poczuciu wartości też rozumiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tego nie wiesz,alkoholik też mówi ,że pić nie będzie...

Znam siebie, piłem kiedyś na umór nie pije już w ogóle, paliłem ziółko nie palę, paliłem faje nie palę, więc z tym też skończyłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię chyba już się całkowicie pograzyles... ale jest jeden plus, teraz możesz sobie pisać z kim chcesz do woli : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znam siebie, piłem kiedyś na umór nie pije już w ogóle, paliłem ziółko nie palę, paliłem faje nie palę, więc z tym też skończyłem z 

Z taką skłonnością do uzależnień to w ogóle słabo rokujesz . Ona o tym wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z taką skłonnością do uzależnień to w ogóle słabo rokujesz . Ona o tym wie ?

Słabo rokuje? Pokonałem każdy nałóg.. Rokuje dobrze bo to skończyło się 3 lata temu i nie raz miałem ochotę sięgnąć po coś ale mówiłem nie i nie wracałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalezisko w twoim telefonie to dla niej zdrada emocjonalna, gorsza niz gdybys powiedzmy mial seks po pijaku, bo oto dla niej cios w serce, dowiaduje sie w jednym momencie, ze te wszystkie twoje baje o tym jaka jest dla ciebie jest jedyna I ukochana to sciema - reaguje tak a nie inaczej, bo musi przetrawic te wiedze, te nowe dla niej informacje, twoje obecne nagabywanie, ,,ratowanie" raczej nie przyniesie skutku, czekaj az ona troche ochlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

znalezisko w twoim telefonie to dla niej zdrada emocjonalna, gorsza niz gdybys powiedzmy mial seks po pijaku, bo oto dla niej cios w serce, dowiaduje sie w jednym momencie, ze te wszystkie twoje baje o tym jaka jest dla ciebie jest jedyna I ukochana to sciema - reaguje tak a nie inaczej, bo musi przetrawic te wiedze, te nowe dla niej informacje, twoje obecne nagabywanie, ,,ratowanie" raczej nie przyniesie skutku, czekaj az ona troche ochlonie

Seks po pijaku? Jest mniejszą zdradą? No, zależy jak kto patrzy na to😄 Gdzie widzisz zdradę emocjonalną w ,,dojściu na cycki"?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Seks po pijaku? Jest mniejszą zdradą? No, zależy jak kto patrzy na to😄 Gdzie widzisz zdradę emocjonalną w ,,dojściu na cycki"?😂

Nie ma mniejszej i większej zdrady. Zdrada to zdrada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Seks po pijaku? Jest mniejszą zdradą? No, zależy jak kto patrzy na to😄 Gdzie widzisz zdradę emocjonalną w ,,dojściu na cycki"?😂

niedoprecyzowane, powinno byc ,,jednorazowy seks po pijaku", moze sie myle, ale moim zdaniem ona jego pisanine przede wszystkim jako deklarowanie uczuc do innej/innych w czasie kiedy jednoczesnie deklaruje to do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

znalezisko w twoim telefonie to dla niej zdrada emocjonalna, gorsza niz gdybys powiedzmy mial seks po pijaku, bo oto dla niej cios w serce, dowiaduje sie w jednym momencie, ze te wszystkie twoje baje o tym jaka jest dla ciebie jest jedyna I ukochana to sciema - reaguje tak a nie inaczej, bo musi przetrawic te wiedze, te nowe dla niej informacje, twoje obecne nagabywanie, ,,ratowanie" raczej nie przyniesie skutku, czekaj az ona troche ochlonie

Dam jej od dziś czas, zostawię list i dam znać aby ochłonęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

niedoprecyzowane, powinno byc ,,jednorazowy seks po pijaku", moze sie myle, ale moim zdaniem ona jego pisanine przede wszystkim jako deklarowanie uczuc do innej/innych w czasie kiedy jednoczesnie deklaruje to do niej

Proszę cię! Jakie deklarowanie uczuć?😄 Przez samo pisanie. Dla mnie to wszystko, co przeskrobał,  wywołuje salwy śmiechu. Nie wiem, może jak byłabym młodsza to na pewno byłabym zła, ale nie aż na tyle żeby się rozejść. Na pewno drążyłabym, dlaczego do tego doszło🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proszę cię! Jakie deklarowanie uczuć?😄 Przez samo pisanie. Dla mnie to wszystko, co przeskrobał,  wywołuje salwy śmiechu. Nie wiem, może jak byłabym młodsza to na pewno byłabym zła, ale nie aż na tyle żeby się rozejść. Na pewno drążyłabym, dlaczego do tego doszło🤔

wydaje mi sie ze w ich przypadku jest kilka sprzegajacych sie powodow dlaczego ona tak reaguje, pierwszy to krotki staz ich zwiazku, 8 miesiecy, drugi to ich wiek I mikre doswiadczenie w temacie zwiazkow w ogole, kolejnym powodem to jej wiedza o jego wczesniejszych nalogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wydaje mi sie ze w ich przypadku jest kilka sprzegajacych sie powodow dlaczego ona tak reaguje, pierwszy to krotki staz ich zwiazku, 8 miesiecy, drugi to ich wiek I mikre doswiadczenie w temacie zwiazkow w ogole, kolejnym powodem to jej wiedza o jego wczesniejszych nalogach.

mikre doświadczenie? skąd wiesz? z nałogów nie była zadowolona ale z tego że już nie wracam do tego to była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×