Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość radio
natalee; NO NARESZCIE!:-);-) KONIEC STRESU,SUPER CIESZE SIE BARDZO I POZDRAWIAM. doriss i to jest pozytywne myslenie:-);-) nie bedziesz sie tak stresowac a okres itak dostaniesz NAPEWNO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
:D :D Dzięki dziewczyny :D Doris no i masz racje zawsze warto być optymistą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja dalej czekam i czekam... I jeszcze sobie poczekam bo to zdecydowanie nie czas na mój okres. Ale boję się zrobić test ciążowy. Większość z was ma już dzieci, mężów :) A ja jestem studentką, w dodatku mój związek się rozpadł, bo po tej wpadce uświadomiłam sobie, że nie kocham wystarczająco mojego Chłopaka. Rozstaliśmy się w przyjaźni i z ogromnym szacunkiem do siebie. I oboje czekamy na okres... ech.. wiem, że może panikuje. Nie panikowałabym gdybym miała męża. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
nie panikuj,bedzie dobrze,zrob test to cie uspokoi ale moim zdaniem nie musisz bo bedzie dobrze!:-):-) a co do rozstania twojego to jezeli tego nie czujecie to dobrze postapiliscie:-);-)i super ze z szacunkiem do siebie,malo jest takicz ludzi...ps.ja tez niemam meza:-) a do tego jestem juz troche stara hehehe :-)pozdrawiam goraco i nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
ja tez nie mam meża i tez jesten studentą;p niemartw sie ebdzie dobrze pozdrawiam wszystkich:* 3majcie sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
Powiem wam tak panika jest taka sama jak z mężem czy bez niego. Ja mam męża i wszystko by było super tylko że dzieci wychowuje praktycznie sama bo on jezdzi tirem. Także nie bardzo uśmiecha mi się urodzić kolejne dziecko bo z tymi nie wiem nieraz gdzie mam ręce wsadzić i którym najpierw się zająć. Jest ciężko ale jakoś daje rade. A test zrobiłam i wyszedł negatywny także już się tak nie martwie. Zresztą rozmawiałam z moim ginekologiem i uspokoił mnie że wszystko będzie ok. Ale na przyszłość nie chce takich super niespodzianek i zamierzam porządnie się zabezpieczyć( mam na myśli spiralke i spokój na kolejne 5 lat ) :-)) Pozdrawiam was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata1989
Dobra... a ja mam mature za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hihi nasze kochane dzieci:-) doriss- wierze ci ze masz zapier..z gwiazdkami malymi,ja mam jedna i czasami niemoge sobie poradzic z tym lobuzem,ale coz one nadaja sens zyciu nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
hehehe...to życze zdania maturki;p hhehe... maszpodwojny stesior ale nie przejmuj sie tym wsio bedziedobrze hehehe a nio i napisz oczywiscie jak poszla maturka jak bedzie jzu po wszystkim ok :* Doris współczuje i ja dlatego dzieci chce miec jak bede mialdopier z 27 lat wczesniej nie chce nawet nie mysle o tym zeby je miec trzeba si enajpier wyszaleć...( chodzi mi tu o spedzanie czau ze znajmymi róże impry domówki, dyski z przyaciółmi itd..) a potem rodzina i dzieci... hehe... pozdrawim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
hehe jak ja będe miała 27 to moja córka pójdzie do pierwszej klasy, ale mimo to nie żałuje niczege. bo to dzieci nadają sens naszemu życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
Radio dorób sobie jeszcze dwoje to poczujesz że żyjesz hehehhehe żartuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
doriss to ty mlodziutka mamusia jestes:-);-) fajniutko hihi a ty zalamka MASZ RACJE!!jak masz mozliwosc to szalej,szalej do bolu zebys miala co dzieciom i wnukom opowiadac:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
haha dziekuje doriss jeden diabel narazie wystarczy;-0 ale napewno cie kiedys dogonie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
Dziewczyny naczytałam się już tych bredni o postimorze. I nie wytrzymałam wypytałam o wszystko lekarza, o skutki uboczne w wypadku ciąży, o zdrowie dziecka itp. Naczytałam się że dziecko może być chyre i że prawdopodobnie będzie jeżeli tak sie zdarzy. I wiecie co mi na to odpowiedział ? Że jeżeli tak by było to nikt by tych tabletek nie przepisywał, bo nikt by nie brał na siebie takiej odpowiedzialności. Dlatego naprwde nie wiem dlaczego lekarze wprowadzają kobiety w błąd. Zresztą jeżeli ktoś wezmie te tabletki jak najszybciej to powinno być ok. Radio to prawda że jestem młodą mamą i bardzo mnie to cieszy, że patrze jak moje robaczki się rozwijają, jak wypowiedają swoje pierwsze słowa. I dziwi mnie postawa ludzi, którzy twierdzą że jestem do tego wszystkiego za młoda bo nie jestem jakąś głupią gąską tylko szczęśliwą matką, która realizuje się zarówno rodzinnie jak i kończe studia magisterskie co jest dla mnie naprawde ważne, bo nie zamierzam całe życie w domu spędzić na cerowaniu skarpetek hehehe. Myśle że za kilka, może kilkanaście lat to właśnie w moich dzieciach będe miała największe oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
dlatego napisalam ze super,nie mysl sobie ze pomyslalam w jakis inny sposob o tym ze jestes mloda mamusia,ja podziwiam takie osoby,ktore w taki sposob sobie radza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja siedzę z moim Byłym Chłopakiem, moim największym przyjacielem :) I popijamy piwko. A wcześniej był dziki seks :D Cya Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
midzena ty łobuzie:-) hehe ,wy seksiaze:-) pozdrawiam goraco i milej nocki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
OK dziewczyny w moim przypadku to już koniec stresu. Dostałam okresu 4 dni wcześniej ale to nic . Lepiej że się przyspieszył a nie spóźnił. Trzymajcie się Wszystko będzie ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
Nie dziękuje dziewczyny żeby nie zapeszać z tą maturą :D Ale ja jestem generalnie optymistycznie nastawiona do życia jakby się nie działo :)) No i widzicie jak pięknie sie wszystko rozwiązuje :)) Każda po kolei ma okres no i gitarka :)) Pozdrawiam i życze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uesp
hej wczoraj lezalem z dziewczyną i dotknelem ją w okolicach jej miejsca łonowego, ale tak przez 5 sekund i nie do srodka tylko tak jak by ją pogłaskalem tam, wczesniej dotykalem chwile mojego miejsca. mam jakis strach. ona ma okres okolo 25 dostaje zawsze. co wy o tym myslicie. prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
usp!!!:-) nie panikuj,od dotykania sie nie zachodzi:-) jakim cudem:-):-) co z toba ,chyba wiesz od czego zachodzi sie w ciaze???pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uesp
ale tak dziwnie sie boje, zawsze mam stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, powiem Wam, że moje początki zabaw z chłopakiem wyglądaly tak samo :d Wyobrazałam sobie jak jego zmutowane plemniki pokonują tysiące barier i zapładniają mnie :P Nie martw się UESP, od dotykania w ciąże sie nie zachodzi. Właściwie to My tu mamy poważne problemy a Wy z takimi błachostkami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
a ja dostałam okres po postinborze.. potem przyszedl w terminie drugi normalny.... teraz czekam na trzeci a ten juz sie spoznia 3-4 dni:((( nie wiem czy kupic test ciazowy.. czy nie.. mam chyba jakies schizy... martwie sie tylko dlatego ze wiem ze niektore kobiety pomimo tego ze mają okres przez jakies czas.. . to są potem w ciązy... rzadko ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
niceolenka; dostalas dwa okresy juz do tego bralas postinor,niema powodu do paniki naprawde!!postinor taki robi balagan w naszym organizmie ze nawet ponad pol roku mozemy sie meczyc z rozregulowanymi miesiaczkami.nie przejmuj sie dostalas dwa normalne trzeci przyjdzie jak przestaniesz sie stresowac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
Dziękuje radio :)) mam pytanie do Ciebie.. widze ze juz sporo czasu siedzisz na tym forum... znasz albo pamietasz moze kogos.. kto po wzieciu postinoru zaczedl jednak w ciaze??? i np po ilu godzinach od feralnego stosunku wziął postinor?sorkio za tyle pytan ale moze znasz kogos takiego... z foru,m... albo z prywatnych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
niceolenka ja tez jeszcze nie dostalam 3 okresu wr... a mialam dostac wczoraj wr.... ale luzik kochana bedzie dobrze jak chcesz to możesz zrobić sobie ten test dla spokoju i tak bedzie dobrze zobaczysz:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
niceolenka;nie spotkalam sie z takim przypadkiem:-) ani na forum ani prywatnie.duzo moich znajomych bralo postinor jedna kolezanka wziela po ponad 60godz.pierwsza tabletke wziela i druga po 4 godz.bo to juz byl ostatni dzwonek.i jest ok nie jest w ciazy:-):-)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
eh :)) jednak jest ten okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×