Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość karola199171
jeszcze jedno... nie mam do nikogo zalu, rozumiem ze mozecie tak uwazac... wy uprawialiscie seks, wiec "macie powod" zeby sie bac... ale ja sie nie kochalam ze swoim chlopakiem, bo wiedzialam czym to grozi... nie przyszlo mi tylko do glowy, ze przez takie cos tez mozna zajsc w ciążę...a wierzcie mi ze mozna... czytalam o takich przypadkach w necie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ktoś ci bujde poscil w internecie kazdy moze napisac co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
glowa do gory jak juz sie zdecydujesz na sex paietaj o zabezpieczeniu i nie ma to tamto ze chlopak nie lubi gumek to ty masz czuc sie pewnie bo inaczej to bedziesz tylko mysleco tym aby nie zajsc w ciaze o nie bedzies odczuwac zadnej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
On17 nie pouczaj mnie ! Bo ja nie krzycze tylko wyrażam swoją opinie ...i tłumacze że przez spodnie ...palec itddddddddd nie ZACHODZI SIę W CIąZEę !!!! I BIEDRONKA tu ma racje co napisała !!!! Biedronka jeśli nie chciałaś .. nie chcesz tej ciązy współczuje tym bardziej że facet okazał sie fagasem :/ ps.nie mogłaś porozmawiac z ginekologiem szczerze że nie chcesz? Myślę że by ci pomógł...nie wiem ale ja mam swojego dobrego zaufanego lekarza i wiem że gdyby mi te tabl nie zadziałały pomógł by mi w inny sposób Pozdrawiam cię serdecznie głowa do góry jakoś to będzie bo w sumie musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
SMutno sie zrobiło tutaj ostatnio... czytam czasem i naprawde :( MAły problem dla kogoś moze okazac się wielkim dla tej osoby która to przeżywa. Biedronka... przykro mi, że facet taki się okazał. Znałaś go i wiedziałaś ze taki moze sie okazac ? Trzymaj się kochana. Mineły trzy miesiace od czasu kiedy wziełam posti. Był to bardzo nerwowy czas... nikt tyle nei czekał na okres ile ja..bo to było grubo ponad dwa miesiace. teraz po ok tygodniu okres minął. Biegne czym predzej do lekarza. CZekałam tyle bo ,,bałam sie isc,, ? Nie wiem. MOze to zabawne ale najmilsza chwila w tym wszystim było to ze czekajac 5 minut na wynik test...czekajac z ,,Nim,, płakałam heh a On mnie przytulał ..usmiechał się i mowil ze mnie Kocha :)Pozniej płakał ze mną... a cały czas jego zachowanie mowilo ,,cokolwiek sie nie stanie bedzie dobrze,,. Ale nei zawsze było tak kolorowo...duzo razy złosciałam sie... i myslałam ze nic Go nei interesuje ale teraz sie smieje z tego...bo wiem ze biedny juz bał sie pytac o cokolwiek z tym zwiazanego ;) O jednym tylko sie przekonałam...nie dzieki tej sytuacji tylko.. Na zawsze razem :* Kocham Cię... Przepraszam za moje zale, osobiste wywody ale chyba każda z nas to tak mocno przeżywa, Pozdrawiam Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
Dinus ciesze sie ze wreszcie odetchnelas z ulga i zdecydowalas sie pojsc do lekarza. biedronka zastanow sie dobrze czy chcesz tego dziecka - ciaza jest zagrozona porozmawiaj z lekarzem szczerze jesli zdecydujesz sie nie urodzic nie kombinuj nic sama bo mozesz sobie tylko zaszkodzic. czy twoi rodzice wiedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
Dyte--> przez spodnie można zajsc w ciaze tak samo jak i przez normalny sex.. mi sie spuscil na spodenki luzne i na noge z boku moglo dostac sie do pochwy i nie udawaj glupio madrej ze nie bo sda rozne przypadki ze kobiety w ciaze zachodza i nie koniecznie musi dojsc do stosunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
kazda dziewczyna panikuje, jedna mniej druga bardziej.. ja juz raz przez to przechodzilam i nie chce drugi... okres mi sie spoznia, ale to normalne bo rozregulowal mi sie w styczniu po zazyciu postinoru, a teraz znowu stres... wiem ze jest male prawdopodobienstwo ze przez spodenki moglo cos sie dostac do pochwy ale jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
dzieki Ż:)) mam nadzieje ze bedzie dobrze:(( najgorsze jest to ze nie mam zadnych objawow:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
a kiedy dokladnie bralas postinor? ja mialam krwawienie po 8 dniach a potem przez jakis czas chodzilam zamulona i ciagle senna, nie mialam apetytu, bolace piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
wzięłam postinor 14-go ... i narazie mam tylko bolące piersi... nic wiecej... zastanawiam sie kiedy bd mogla zaczac znow pracowac:( bo nie chcialam na poczatku, zeby wysilek nie zaklocil dzialania leku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
głowa do góry minęły narazie tylko 4 dni.. ale jesli chodzi o objawy to nie kazdy takowe ma, i zdarza sie ze okres przychodzi w terminie. a Ty kiedy powinnas dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
powinnam dostac ok trzy tygodnie temu:( wlasnie datego sie denerwuje:( bo kiedy wzielam postinor, to okres juz wtedy mi sie spoznial o dwa tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
Dyte to wyrazaj sie grzeczniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
do biedronka wydaje mi sie ze juz podjelas decyzje, łykasz luteinę wiec pewnie chcesz utrzymać ciąze :) powodzenia jakąkolwiek decyzje podjelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
to skąd go można wziąć? pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
ja mam jeszcze jedno pytanie... po jakim czasie od zazycia postinoru moge zrobic test ciążowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
ja robiłam po około 3 tyg jak kiedys wzielam postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aooooo
Hej mam problem i musicie mi pomóc 2 miesiące temu okres mialam 26 a miesiac temu 20 nie wiem czemu tak przeskoczyl moze ze stresu bo mialam zakonczenie roku i teraz niby powinnam miec 20 ale jest 21 i jeszcze nie dostałam robiłam test 17 i był negatywny czy ja moge być w ciazy... ? MAm 17 lat i mam nieregularne miesiaczki ale jakos sie boje... prosze odpiszcie... czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
ja miałam ostatnio okres miedzy 10 a 12 czerwca nie pamietam dokladnie i dzis dostalam wiec nie martwie sie juz ;) mam takie pytanie. mam pierwsza wizyte u ginekologa 6 sierpnia i czy powinnam mu powiedziec ze bralam postinor? nie wiem czy to dobry pomysl, bo nie znam tego lekarza i nie wiem jak zaareguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
Aooooo jesli mowisz ze masz nieregularnie okres wiec nie powinnas sie martwic ;) ja tez mam nieregularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Witajcie kochani! Mam problem ( i mam nadzieje, że ktoś z was mi pomoże). Uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia (z tym,że on nie kończył we mnie) ale mimo wszystko po 7 h od stosunku zazyłam postinor dou a potem następna pastylke po 12 h. A co gorsza mam bardzo nieregularny okres ;/ i nie wiem który to był dzień cyklu... Jak narazie jest dzień po zazyciu PD, nie mam żadnych skutków ubocznych, ale plamie (brudzenie jest niemal, że czarne). Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć:(:( Pomózcie mi - błagam... Bo już sama nie wiem co mam o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
plamienie to normalne po zazyciu postinoru:) skoro wzielas go 7 godz po stosunku, to nie masz sie czego obawiac:) przynajmniej ja tak uwazam:) im szybciej, tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
a.. i jeszcze jedno... jak dawno mialas okres?? zastanow sie czy przed zazyciem postinoru nie bylas w ciąży:( ale mysle, ze nie, bo napisalabys o tym:) wiec nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Na pewno nie byłam w ciąży. A okres miałam 5 lipca, a zdarza mi się go mieć po 23 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
wiec niczego sie nie obawiaj:) masz niemal 100% pewnosci, ze nie bedziesz wciąży:) po tygodniu zrob test dla rozwiania wszelkich wątpliwości:) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
moglby ktos mi doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
wg mnie powinnas:) nie ma sie czego bac:) ja bym powiedziala... ginekolog powinien wiedziec , zeby pozniej byc moze pod innym kontem Cie przebadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Dzięki za wsparcie karola, obyś miała racje bo zżera mnie strach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×