Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tinka

Relacje dorosłej córki z matką

Polecane posty

Od zawsze moje relacje z mamą były dziwne.. kochamy się bardzo, ale dochodziło do zrzygtow od kiedy pamiętam. Teraz mam 24 lata, pracuję, przygotowuję się do ślubu, ale jeszcze przez najbliższe kilka miesięcy będę mieszkała w domu rodzinnym. Jestem nauczona wykonywania różnych obowiązków domowych, ale ostatnio no stop słyszę od mamy że to nie tak, to źle, że ona wie jak a ja nie, że ona to poprawi bo to źle, to niedoprawione, ciasto za bardzo przypieczone, mięso za suche itd itp. Ok, może faktycznie czegoś tam nie umiem tak jak ona by chciała, nie rozumiem dlaczego prosi mnie jednak o pomoc skoro na końcu i tak mi dowali, że zrobiłam to nie do końca dobrze. Tato zaczął mnie bronić, mówić, żeby dała spokój, że jest ok, że jak coś nie wyszło to i tak zjemy, że to nie jest problem. Wtedy zaczęła obrażać się na nas dwoje. Mówi, że się na nią uwzieliśmy, że się jej czepiamy itd. Staram się zaciskać zęby i odliczać dni do ślubu i wyprowadzki, ale najnormalniej w świecie nie rozumiem, dlaczego moja mama, która wszystkiego mnie nauczyła uważa, że nic nie umiem i do niczego się nie nadaje (mimo sukcesów na studiach i w pracy).

Może mi ktoś pomóc jak mam się zachowywać... Kocham ją, ale widzę, że ostro przegina i traktuje mnie tak jakbym była jej wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama zazdrosna o twoją młodość? Ciężko powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja mama martwi sie, ze nie poradzisz sobie ze sprzątaniem mieszkania czy ugotowaniem czegoś zjadliwego twojemu przyszłemu mężowi. Robi wszystko co w jej mocy żeby po ślubie nie doszło do sytuacji ze mężowi nie spasuje i wrócisz z powrotem do rodzinnego gniazdka. Doceń troskę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×