Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
amittere

dziewczyny wy chyba nie wierzycie w miłośc

Polecane posty

 

 

Chcesz, chcesz. Nieistotne teraz bo późno na wyjaśnienia, ale jutro zmienisz zdanie. Sama się przekonasz. Dobranoc BBB. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Nie odpisuj teraz! Spać mówię! Pogadamy jutro. Żegnaj.. do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj mnie smieciu jeśli myślisz ze tonem rozkazującym zaskarbia się cudze  chęci do rozmowy to chyba jesteś poyebany. Gardzę takimi ludźmi i mówię to otwarcie bez względu na konsekwencje. Jeśli będzie trzeba to naprawdę się zabhije. Słow na wiatr nie rzucam. A teraz żegnam ostatecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

To Twoja sprawa co zrobisz ze swoim życiem i co myślisz o innych. Wpadnij jutro pogadać jak chcesz. Może zmienisz zdanie?

Idź już się połóż. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To Twoja sprawa co zrobisz ze swoim życiem i co myślisz o innych. Wpadnij jutro pogadać jak chcesz. Może zmienisz zdanie?

Idź już się połóż. Dobranoc. 

Dobra Chój ci w dupe. Powtarzać się nie będę. Rozkazuj swojej starej ale nie mnie. Oczywiście ze moja. Ale może stać się nie tylko moja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę i już nigdy nie uwierzę. Mężczyźni nie potrafią kochać Oni kochają bawić się kobietami. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem jak w obecnych czasach można ufać komukolwiek poza naprawdę bliskimi osobami i wierzyć w czyjaś uczciwość gdzie na każdym kroku ma się do czynienia z ludźmi obłudnymi mającego innych za gorszy sort a co dopiero wierzyć w coś tak archaicznego jak miłość. Zazdroszczę ludziom naiwnym w pewnym stopniu i współczuje bo się prawdopodobnie jeszcze przejada jak na gownie. Autor pewnie myli nieśmiałość z byciem ... wołowa a takiego faceta nie chce żadna kobieta. Taka prawda. 35 lat to już nie jest wiek na nanczenie faceta. 

Nie znasz mnie i nie masz prawa nazywać dupą wołową. Nie uważam, żeby tak źle ze mną było. Podkreślam jeszcze raz. Wszystkie dziewczyny, które poznalem w życiu oczekiwały, że będę maczo bo taki mam może wygląd. I nie docierało do nich od samego początku widocznie jak mówiłem jaki jestem. Bo nie ukrywałem nigdy, że jestem trochę zbyt delikatny może dla nich. Na początku nie widziały nigdy w tym problemu. A później taki związek się przeciągał w nieskończoność i stawały się coraz bardzije zimne w stosunku do mnie. A ja przecież cały czas byłem taki sam. To One mnie oszukiwały i kłamały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wierzę i już nigdy nie uwierzę. Mężczyźni nie potrafią kochać Oni kochają bawić się kobietami. 

Nie, jest dokładnie odwrotnie. My was kochamy, a wy bawicie się naszymi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, jest dokładnie odwrotnie. My was kochamy, a wy bawicie się naszymi uczuciami.

Skończ już pitolić na 1 stronę, oboje dobrze wiemy że jedna jak i druga strona potrafi zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, jest dokładnie odwrotnie. My was kochamy, a wy bawicie się naszymi uczuciami.

I co Cię tak śmieszy bo ja nic zabawnego nie widzę. 

To Twój punkt widzenia mój jest inny. My kobiety tylko uczymy się od was. Jesteście dobrymi nauczycielami w dziedzinie - jak się dobrze bawić kobietą i ją zniszczyć. 

Taki obraz wasz.. 

Edytowano przez Lauraa
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteście dobrymi nauczycielami w dziedzinie - jak się dobrze bawić kobietą i ją zniszczyć. 

Wy bawienie się uczuciami i niszczenie kochających mężczyzn opanowałyście do perfekcji. Nam do was bardzo daleko w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wy bawienie się uczuciami i niszczenie kochających mężczyzn opanowałyście do perfekcji. Nam do was bardzo daleko w tej kwestii.

Tak sobie tłumacz z braku argumentów. Kochających proszę Cię nie bądź śmieszny chyba samych siebie kochacie. Nie wiecie co to miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak sobie tłumacz z braku argumentów. Kochających proszę Cię nie bądź śmieszny chyba samych siebie kochacie. Nie wiecie co to miłość. 

To nie brak argumentów, tylko prawda.

Oczywiście, że kochających. My doskonale wiemy co to miłość, wy "kochacie" tylko przystojnych. A potem wiążecie się z jakimś przeciętnym gościem, rozwodzicie się, zabieracie 90% majątku i ograniczacie kontakty z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie brak argumentów, tylko prawda.

Oczywiście, że kochających. My doskonale wiemy co to miłość, wy "kochacie" tylko przystojnych. A potem wiążecie się z jakimś przeciętnym gościem, rozwodzicie się, zabieracie 90% majątku i ograniczacie kontakty z dziećmi.

To Twoja prawda ja w sobie noszę inną taką z doświadczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To Twoja prawda ja w sobie noszę inną taką z doświadczenia. 

Jakbyś nie szukała przystojniaka, to nikt by się tobą nie bawił.

Fajny facet nie oznacza przystojny. Przestań patrzeć na wygląd, to znajdziesz normalnego, kochającego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie brak argumentów, tylko prawda.

Oczywiście, że kochających. My doskonale wiemy co to miłość, wy "kochacie" tylko przystojnych. A potem wiążecie się z jakimś przeciętnym gościem, rozwodzicie się, zabieracie 90% majątku i ograniczacie kontakty z dziećmi.

I jeszcze jedno pieniądze to nie wszystko, ale co Ty możesz wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I jeszcze jedno pieniądze to nie wszystko, ale co Ty możesz wiedzieć. 

No oczywiście, że pieniądze to nie wszystko, gdzieś napisałem inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakbyś nie szukała przystojniaka, to nikt by się tobą nie bawił.

Fajny facet nie oznacza przystojny. Przestań patrzeć na wygląd, to znajdziesz normalnego, kochającego faceta.

Przeciętny tez nie oznacza kochający, siejesz gł/upie stereotypy, jakby przystojniaków naprawdę było dużo u nas...weź skończ,bo się pogrążasz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakbyś nie szukała przystojniaka, to nikt by się tobą nie bawił.

Fajny facet nie oznacza przystojny. Przestań patrzeć na wygląd, to znajdziesz normalnego, kochającego faceta.

Oczdział czy co 😁 Po pierwsze urada przemija, a charakter zostaje. Po drugie nikogo nie szukam. Po trzecie u was bezwglegu na urodę jesteście wszyscy tacy sami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeciętny tez nie oznacza kochający

Oczywiście, że nie. Jednak wy macie to do siebie, że przystojnym przypisujecie wyłącznie pozytywne cechy, a mniej atrakcyjnym wyłącznie negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po pierwsze urada przemija, a charakter zostaje.

Zgadza się, niestety większość kobiet tego nie rozumie.

 

Po trzecie u was bezwglegu na urodę jesteście wszyscy tacy sami. 

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No oczywiście, że pieniądze to nie wszystko, gdzieś napisałem inaczej?

90%majatku i kto przelicza wszystko na kasę? No kto pytam się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Oczywiście, że nie. Jednak wy macie to do siebie, że przystojnym przypisujecie wyłącznie pozytywne cechy, a mniej atrakcyjnym wyłącznie negatywne.

 

Odpiszę na Twoim poziomie.

,,Bzdura".

Edytowano przez Jabłeczna
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadza się, niestety większość kobiet tego nie rozumie.

Bzdura.

To wy mężczyźni nic nie rozumiecie uważacie się za samców alfa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

90%majatku i kto przelicza wszystko na kasę? No kto pytam się? 

Ja nie przeliczam niczego na kasę, tylko piszę, że kobiety ciągle narzekają na kochających facetów, którzy robią dla nich wszystko i ciężko pracują, by zapewnić im wszystkie zachcianki. W zamian są zdradzani. A potem kobieta składa pozew o rozwód i zabiera mężczyźnie cały majątek, na który pracował (kiedy ona nie robiła nic) oraz dzieci i ogranicza mu z nimi kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To wy mężczyźni nic nie rozumiecie uważacie się za samców alfa. 

Nie, to wy gardzicie facetami, których za samców alfa nie uważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×