Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARVIL

Co sądzicie o sprzedaży dziewictwa

Polecane posty

Czy warto żeby dostać kase i zrealizować swoje marzenie? 

Jak ktoś miał wiele okazji na seks ale nie chciał stracić dziewictwa z byle kim. A ten ktoś właściwy chyba nigdy się nie trafi? Może lepsze niż niż satysfakcja byle ...y. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dużo lepsze wyjście dobrać przyjemnego , sympatycznego faceta.  Są koneserzy dziewic , taki fetysz za co facet sporą sumę zapłaci   Który przede wszystkim Cię w seks MIŁO WPROWADZI i sprzedać.  Niż zrobić to z kimś kto ma w tyłku czy jesteś dziewica , im to znaczenia i różnicy nie robi.  Tylko chcą por/ uchac.  

Lepsze rozwiązanie od sprzedaży jest tylko miłość.  Nie przelotne Gów / no.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że dla wartościowego faceta bez kompleksów nie ma znaczenia czy dziewica czy nie. 

Strata dziewictwa kompletnie nic nie zmienia, chwilowy ból i tyle. Po wszystkim wstajesz i nie czujesz żadnej różnicy w sobie. 

Za stratę dziewictwa możesz zgarnąć ponad kilka tysięcy. 

Lub możesz to zrobić jak milion innych dziewczyn i słuchać potem po ludziach, że chłopak mówił, że był twoim pierwszym i tylko po to z tobą sie zadawał, by zamoczyć - zaufaj mi, moja najlepsza znajoma tak miała. Żaden nie utrzyma tego w sekrecie, tylko pochwali się kolegom przebiciem Twojej błody. 

Wniosek: Po co robić to za darmo jak można za hajs, który ustawi Cię na miesiące? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prostytucja zawsze pozostanie prostytucją. Nie popieram. 

Jakieś realne argumenty czy wyuczone formułki (od brzydkich kobiet i biednych facetów) ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakieś realne argumenty czy wyuczone formułki (od brzydkich kobiet i biednych facetów) ? 

Nie chciałabym żeby jakiś leśny dziadek gmerał mi za hajs w pochwie. Argument jedyny i mało obiektywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×