Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

PiS uchwalił dziś zdalne wybory

Polecane posty

Za nie oddanie głosu grozi do 3 lat więzienia 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mocno się zastanawiam czy nie wesprzeć bosaka, pomimo wszystkich animozji jakie mieliśmy w młodzieńczych latach.

 

chociaż nadal nie potrafi pojąć dlaczego konfederacja wystawiła jego zamiast brauna, bo to byłby z mojej strony głos gwarantowany, a tak to mam rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przecież przegrali to głosowanie i wybory się nie odbędą

Wieczorem Sejm ustawę uchwalił. Za jej przyjęciem - z trzema poprawkami PiS - opowiedziało się 230 posłów, 226 było przeciw, a 2 wstrzymało się od głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wieczorem Sejm ustawę uchwalił. Za jej przyjęciem - z trzema poprawkami PiS - opowiedziało się 230 posłów, 226 było przeciw, a 2 wstrzymało się od głosu.

🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że zdalne wybory będą tak samo udane jak zdalne nauczanie, które w zasadzie nie istnieje. Mamy aktualnie nauczanie domowe zamiast zdalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mocno się zastanawiam czy nie wesprzeć bosaka, pomimo wszystkich animozji jakie mieliśmy w młodzieńczych latach.

 

chociaż nadal nie potrafi pojąć dlaczego konfederacja wystawiła jego zamiast brauna, bo to byłby z mojej strony głos gwarantowany, a tak to mam rozterki.

Po tych całych cyrkach z tymi wyborami to albo oddam nieważny głos albo na Bosaka - chociaż na prezydenta to on się raczej nie nadaje, to funkcja głównie reprezentacyjna a on wygląda jeszcze jak dzieciak i tak będą go wszyscy traktowali (to nie Macron ze swoją żoną żeby średnia wieku się zgadzała :classic_biggrin: ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest bardziej rozpoznawalny przez przeciętnego Kowalskiego niż Braun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mocno się zastanawiam czy nie wesprzeć bosaka, pomimo wszystkich animozji jakie mieliśmy w młodzieńczych latach.

 

chociaż nadal nie potrafi pojąć dlaczego konfederacja wystawiła jego zamiast brauna, bo to byłby z mojej strony głos gwarantowany, a tak to mam rozterki.

Przecież Bosak jest świetny, merytoryczny, konkretny, mówi sama prawdę i obnaża nieudolność i cwaniactwo rządu. Byłoby super jakby został prezydentem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież Bosak jest świetny, merytoryczny, konkretny, mówi sama prawdę i obnaża nieudolność i cwaniactwo rządu. Byłoby super jakby został prezydentem! 

Na takim obnażaniu nieudolności 'przeciwnika' to każdy usiłuje się wybić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście uważam że do obalenia demokracji dąży się w sposób przekształcenia większości elektoratu w cichą większość. wtedy władza traci legitymację narodu de facto i z narodu musi się wyłonić władza prawdziwa.

 

chociaż w polsce niestety przy ostatnich wyborach więcej ludzi poszło głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×