Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nba

Czy użytkowniczka BoniBluBombka jest normalna?

Polecane posty

Chciałem napisać, że nie jest, ale po przejrzeniu tego wątku widzę, że jednak jest całkiem normalna w porównaniu z co poniektórymi osobami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To tylko o tobie jak najgorzej świadczy ze się z takimi zadajesz. Ja nie planuje bachora z ciapatym deklu z obsesja swojej byłej. W kupie Przemka tez ja widzisz? Hehe przegryw rzucony przez była dla ciapaka hahah. Nara obsrancu

nie, na tym forum tylko w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, część użytkowników forum jak się ich czyta to łatwo się można domyśleć, że mają nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie.

Boniblubomelek jest nie jest normalna. Tutaj albo piszę o tym jak związki i faceci są Wrrr albo obraża i atakuje ludzi. Na kowbojkach była dziewczyna (nimfeta) którą wieczorna boniblu molestowała słownie, pisała fantazje erotyczne związane z ped0filią. Na przykład o  kazirodczym obciąganiu pały. Boni podżegała ją do samobójstwa , pisała groźby karalna a nawet dostała takiej schizofrenii że co drugiego  anonimowego gościa i nowego użytkownika nazywała nimfetą z gościa!!! nawet tutaj na kafaterii ze stu ludzi którzy pisali o niej prawdę nazywała nimfetą z gościa, wieczorna znęcała i maltretowała psychicznie wiele ludzi. Pisała prostackie, prymitywne chamskie inwektywy na każdego (podobnie jak tutaj) dziwi mnie że ped)ofilka zamiast tego sie wstydzic pisała to tak jakby swoim ofiarą dowalała a przecież sama sie ośmieszała. Raz nawet na kowbojkach wstawiła zdjecie swojej pochwy. 

Nie  jest normalna. Napady furii, agresja słowna, mowa nienawiści, urojenie wielkościowe, próżność odczłowieczanie ludzi, paranoje, schizy, pisanie obleśnych, ohydnych suchych żartów o ku)pie, seksie anaInym, pe)dofili, seksie ze zwierzętami, życie w swoim świecie, groźby, prześladowanie ludzi, niszczenie ludzi to nie jest oznaka zdrowia psychicznego. Pe0filka boniblu wieczorna raz sie nawet przyznała do tego ze ma stwierdzoną schizofrenie i ma małą empatie. Troll już dawno powinien siedziec w wiezieniu lub psychiatryku. 

To przykre ze do tej pory nie masz innego powodu do masturbacji jak kowbopierdy. Aż mi cię żal jak do dziś przezywasz moje teksty. To takie żałosne. Cieszę się ze wyrylam trwały ślad w twej wątłej psychice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nba matka to pro sty tutka 🙂 ( ppotwoerszone info) jego stara ma pasek rozmiar rownik 😂

ty też się już uspokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nba matka to pro sty tutka 🙂 ( ppotwoerszone info) jego stara ma pasek rozmiar rownik 😂

Jesteś bardzo brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak siw czulas jak pijany ojciec wkladal ci brudne rece do majtek i palce z brudem pod paznokciami w pochwe jak mialas 8 lat? To musialo byc traumatyczne.

Ale jesteś wredna 😕😮 JPRD ! 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak siw czulas jak pijany ojciec wkladal ci brudne rece do majtek i palce z brudem pod paznokciami w pochwe jak mialas 8 lat? To musialo byc traumatyczne.

Gdyby to była nawet prawda ! Takim tekstem jesteś w stanie zabić człowieka 😪 aż mną to wstrzasło ! 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Dla mnie to szok ! Sa pewne granice ! Są ofiary na świecie gwa..ł-tów ,mol3//stow-ania i z pewnością gdyby słaba psychicznie osoba taka wiadomość odczytała to by mogła samobójstwo popełnić ! Trzeba myśleć co się pisze.  Mieć trochę empatii albo rozumu chociaż ! A nie pier* d ,olić co tylko ślina na język przyniesie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Dla mnie to szok.  Są ofiary na świecie ( molestowania itp ) . Z pewnością gdyby osoba słaba psychicznie to przeczytała to rany by były rozdrapane na nowo ! I mogła sam/obó/ jstwo popełnić.  Są pewne granice.  Trzeba myśleć co się pisze . Mieć trochę empatii albo rozumu . A nie pier//dolić co tylko ślina na jęzor przyniesie.  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby to była nawet prawda ! Takim tekstem jesteś w stanie zabić człowieka 😪 aż mną to wstrzasło ! 😪

Poczytaj co na mnie wypisuja ze jestem brzydka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poczytaj co na mnie wypisuja ze jestem brzydka 

Nie rozumiesz o co mi chodzi.  

Nazwać kogoś brzydalem ,idio/ta to nie to samo co napisałaś.  

Trzeba mieć pewne granice.  A gdy dana osoba była molestowana całe życie ? Sądzisz że wypada napisać komuś ironicznie takie słowa w twarz ( wirtualna twarz ) ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie rozumiesz o co mi chodzi.  

Nazwać kogoś brzydalem ,idio/ta to nie to samo co napisałaś.  

Trzeba mieć pewne granice.  A gdy dana osoba była molestowana całe życie ? Sądzisz że wypada napisać komuś ironicznie takie słowa w twarz ( wirtualna twarz ) ? 

A wypada smiac sie z mojej brzydoty z mojego nieszczescia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A wypada smiac sie z mojej brzydoty z mojego nieszczescia?????

Ani jedno ani drugie nie jest dobre.  

Ale taki wpis to z pewnością jest gorszy.  Ty zdajesz sobie sprawę że jesteś ładna.  A osoba molestowana bądź zgwałcona nie ma na to wpływu.  To ciężkie traumatyczne przeżycia a nie o ! Nowy ciuszek . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A wypada smiac sie z mojej brzydoty z mojego nieszczescia?????

Jakiej brzydoty? Nie znasz swojej wartości? Nie jestes brzydka, nie dawaj sobie wmówić, olewaj takie wpisy, a nawet jak ktoś jest brzydki to uważam że to jest mniejsze nieszczęście niż być molestowanym - człowiek ma już zryta banię do końca życia i jak terapia nie pomoże to może być nie za fajnie...

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ani jedno ani drugie nie jest dobre.  

Ale taki wpis to z pewnością jest gorszy.  Ty zdajesz sobie sprawę że jesteś ładna.  A osoba molestowana bądź zgwałcona nie ma na to wpływu.  To ciężkie traumatyczne przeżycia a nie o ! Nowy ciuszek . 

Ale ja nie lubie hejterow. Siostra mojego chlopaka to stalkerka zobacz co robi. Nie przyjela mnie na instagramie nie obserwuje mnie a wyslalam jej 2 razy zaproszenie a kazde story oglada! Kazde bo mi soe wyswietla!!!!! Zablokowalam szate i jest wojna . Nie bedzie stalkerka mojego stpry ogladac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakiej brzydoty? Nie znasz swojej wartości? Nie jestes brzydka, nie dawaj sobie wmówić, olewaj takie wpisy, a nawet jak ktoś jest brzydki to uważam że to jest mniejsze nieszczęście niż być molestowanym - człowiek ma już zryta banię do końca życia i jak terapia nie pomoże to może być nie za fajnie...

Moze macie racje ja nie bylam w dziecinstwie molestowana to nie wiem jak to jest moze przesadzilam ale taka prawda ze ja nikogo obrazac nie zaczynam tylko odpowiadam na hejty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Silna psychika to klucz. Są ofiary holokausty które po tych wydarzeniach są normalne i mają normalne życie. Wydaje mi się że pewne psychoterapeutka Louise L. Hay piszę na ten 

Niby nikt niiema idealnego zycia ( sa wyjatki) ale jednak jesli sie bylo kilka lat hejtowanym w miejscu do ltorego  matka zmuszala cie sila i grozbami do chodzeniq to sie ludzi nienawidzi. Trudno taka prawda nienawidze ludzim kocham fanów 😘  AVE JA I TYLKO JA JESTEM PRAWDA I OBJAWIENIEM CI KTÓRZY SLUCHAM MIE BEDA  ZOSTANA ZBAWIENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nba napcham twoim dzieciom g u wno do ryjow  umrzesz na korobawirusa jak twoje bachory. Hahahaha.  Kochana ja tylko ofpowiadam na hejt na mnie ktory ciagnie sie cale zycie

Przestań zrywać ofiarę, opinia na temat czyjegoś wyglądu a życzenie śmierci to inna rzecz, mam nadzieję że wszystko co życzysz innym do ciebie wróci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moze macie racje ja nie bylam w dziecinstwie molestowana to nie wiem jak to jest moze przesadzilam ale taka prawda ze ja nikogo obrazac nie zaczynam tylko odpowiadam na hejty.

No właśnie o to mi chodziło.  Wiem że jak zaczyna się hejt to człowiek się nie zastanawi i jedzie po bandzie.  Ale nie trzeba jej taktyka i sila przebicia.  

Wiem że Ona na człowieku nie zostawi suchej nitki ale niech jest chora / cierpi czy była molestowana ? To logiczne że tacy ludzie mają zryta psyche.  Trzeba się zająć tym jak ja unieszkodliwić a nie jechać ta samą metodą.  Bo to nic nie da.  Niestety.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ... wrzucasz swój pysk jak nie przyjmujesz krytyki schizofreniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie o to mi chodziło.  Wiem że jak zaczyna się hejt to człowiek się nie zastanawi i jedzie po bandzie.  Ale nie trzeba jej taktyka i sila przebicia.  

Wiem że Ona na człowieku nie zostawi suchej nitki ale niech jest chora / cierpi czy była molestowana ? To logiczne że tacy ludzie mają zryta psyche.  Trzeba się zająć tym jak ja unieszkodliwić a nie jechać ta samą metodą.  Bo to nic nie da.  Niestety.  

A tam bombelek to wiem ze chory bo moja kolezanke nimpfete stqlkowal. Mi chodzi o tego  żula nba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na ... wrzucasz swój pysk jak nie przyjmujesz krytyki schizofreniczko

Dla fanow ...o nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koronaworusa miałem mam nadzieję że teraz ciebie zaatakije

 

Jesz kupy gownojadzie i w ogole won z tematu zulu monopolowy

Każde zle słowo na mnie dotknie ciebie. Umiem to odbić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×