Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Czy kobieta może pokochać nieśmiałego faceta

Polecane posty

 

Nie ma czegoś takiego jak wątek główny.

To tak samo jakbyś chciała wyjaśnić  przyczyne wypadku samochodowego  skupiając sie na wątku wypadku.

A tu jest jeszcze cała masa  innych wątków.

Wątek jeża przechodzącego przez drogę, wątek   imienin  jednego z kierowców, wątek pogodowy, wątek  moralny i kryminalny a nawet wątek  melodramatyczny. ważne  są każde wątki, które mają cokolwiek wspólnego z wypadkiem bo może to nie był wypadek wcale

 

 

Wszystkie pozostałe to wątki poboczne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Będąc bardzo nieśmiałym, mam bardzo mało do powiedzenia w temacie miłości.

Masz w sobie bardzo wiele miłości i ją pięknie rozdajesz innym. Życzę spokojnych świąt. Zawsze mam myśli o Tobie ciepłe w sercu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakbym sie potrafił tak czepiać jak wy  to bym sie potrafił wspinać  po  kroplach deszczu   do chmur.

 

Też jesteś czepialski : ) a to czy mniej czy bardziej niech pozostanie bez odp

Jedni narzekają na wszystko co się nawinie, a drudzy narzekają na tych pierwszych którzy marudzą... Marudzenie jest częścią nas : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Będąc bardzo nieśmiałym, mam bardzo mało do powiedzenia w temacie miłości.

Domyślam się, że to przekora. O czym świadczy ta wypowiedź:

 

 

Masz w sobie bardzo wiele miłości i ją pięknie rozdajesz innym. Życzę spokojnych świąt. Zawsze mam myśli o Tobie ciepłe w sercu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale co to znaczy "niesmiały"?

Że sie mało śmieje?

Że nie wchodzi do klatki z lwami?

Ze nie jest desperatem zaczepiającym kobiety z wyższej półki?

Bo przecież  jak ktoś jest śmiały  to zaraz desperat.

Albo r o o ch a cz.

Jakiej  postawy by nie przyjąć to  sie znajdzie  inteligentne słowo na opisanie jak jest żałosny.

Lubię to określenie "kobiety z wyższej półki". Zawsze zastanawiam się gdzie moja półeczka, przegrodka, szufladka.

 

 

A bez zębów   troche   kulawo się uśmiechać.

Więc  do licha  specyzujcie co to znaczy  "śmiały"

Jak ktoś z wami nie gada to niekoniecznie dlatego, że jest nieśmiały tylko dlatego, że mu sie to nie opłaca

Ja myślę, że większość kontaktów odbywa sie na zasadzie opłacalności. Tylko, nie zawsze chodzi o sprawy materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A potem odechciewa. Miłość jest wredna. Seks jest zaje/bisty!

Miłość jest w wredna? Co nazywasz miłością? Może nie poznałeś tej prawdziwej. Tylko choler/ne jest namiastki.Takie, które zamieniają twoje serce w bezduszny kamień.. No i potem ciężko coś wyrzeźbić z tego kamienia. 

Co do seksu. Zgadzam się.Seks jest nieziemsko zaje/bisty.. Dobrze, że chociaż w jednym jesteśmy zgodni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wystarczy, że ja jestem zazdrosny. Wystarczy.

Zapomniałem kupić chrzan. Czy Święta liczą się bez chrzanu?

Nie. 

Nie liczą się bez chrzanu i pie/przenia przy obfitym w jaja stole. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kobieta może, pokochać nieśmiałego faceta? 

Moja odpowiedź brzmi:może.

Wszystko w tym popieprz/onym życiu jest możliwe. 

Nie chce mi się rozwodzić za dużo na ten temat, bo muszę iść obierać jaja.Ogólnie wszystko zależy od jej priorytetow życiowych i od tego jaką ona ma osobowość. No i od tego, co reprezentuje sobą ten facet etc. 

Długi wywód..Nie chcę mi się teraz pisać. Może pozniej coś dodam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wystarczy, że ja jestem zazdrosny. Wystarczy.

Zapomniałem kupić chrzan. Czy Święta liczą się bez chrzanu?

Bez chrzanu Jezus nie zawita do Ciebie. Poza tym powinno być dwanaście potraw... Czekej, to nie te święta... A baran z masła wyrzezbiony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeżeli chodzi o Twoją kulturę wypowiedzi, to rzeczywiście, jak na mężczyznę o tak prawicowych i tradycjonalistycznych pogladach a jednocześnie użytkownika kafeterii, jesteś w mniejszości.

Co niby mają prawicowe poglądy do braku kultury? To częściej się spotykałem z chamstwem ze strony osób o lewicowych poglądach... Kultura nie jest powiązana z poglądami, dlatego nie uogólniam, że lewica jest taka, a prawica taka, bo po obu stronach są lepsi i gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo pytanie  brzmi: dlaczego kobiety, które kochają różowy nie lubią rózowych mężczyzn?

To raczej różowi mężczyźni nie lubią ich. Kobiety właśnie raczej lubią różowych mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Paradoksalnie z ojcem w wielu tematach mamy odmienne poglądy. Były czasem ostre dyskusje ale zawsze w atmosferze szacunku dla rozmówcy. Zresztą już trochę ze mną piszesz więc powinnaś już to zauważyć, że mimo różnych poglądów między nami nigdy nie użyłem wobec Ciebie słów wulgarnych czy nieprzyzwoitych.

To tak jak ja z jedną znajomą z uczelni. Mamy różne poglądy w pewnych sprawach, ale nie kłócimy się i szanujemy opinię drugiej osoby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co niby mają prawicowe poglądy do braku kultury? To częściej się spotykałem z chamstwem ze strony osób o lewicowych poglądach... Kultura nie jest powiązana z poglądami, dlatego nie uogólniam, że lewica jest taka, a prawica taka, bo po obu stronach są lepsi i gorsi.

Mówię o tym z czym spotykam się tutaj. W życiu realnym mam znajomych o różnych pogladach i nikt nie przejawia do siebie nawzajem jakiegoś większego chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mówię o tym z czym spotykam się tutaj. W życiu realnym mam znajomych o różnych pogladach i nikt nie przejawia do siebie nawzajem jakiegoś większego chamstwa.

Większość osób raczej nie chwali się swoimi poglądami. Nie mam pojęcia, kto na tym forum ma prawicowe poglądy, a kto lewicowe (poza paroma wyjątkami).

A życie realne oczywiście wygląda inaczej. W internecie możemy być chamskimi hejterami, a w realu kulturalnymi ludźmi, szanującymi poglądy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Większość osób raczej nie chwali się swoimi poglądami. Nie mam pojęcia, kto na tym forum ma prawicowe poglądy, a kto lewicowe (poza paroma wyjątkami).

A życie realne oczywiście wygląda inaczej. W internecie możemy być chamskimi hejterami, a w realu kulturalnymi ludźmi, szanującymi poglądy innych.

W dyskusjach o feminizmie, prawach kobiet czy ogólnie o seksie, najczęściej wychodziły poglądy rozmówców.😏 A tak poza tym, jest powiedzenie "Kozak w necie, doopa w świecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W dyskusjach o feminizmie, prawach kobiet czy ogólnie o seksie, najczęściej wychodziły poglądy rozmówców.😏 A tak poza tym, jest powiedzenie "Kozak w necie, doopa w świecie"

Tylko że większość osób nie udziela się w tych dyskusjach albo wypowiada się neutralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z nieśmiałymi mężczyznami jest taki że nie potrafią często podejść do kobiety ani zdecydować się na coś konkretnego,czekają w nieskończoność a kobiety potem często rezygnują nawet gdy mężczyzna bardzo im się podobał bo ileż można czekać .Ja kiedyś wykazywałam zainteresowanie,zaczepiałam nawet nieśmiałego kolesia któremu chyba się podobałam ale Jego brak zdecydowanych działań odebrałam jako brak poważnych zamiarów względem mnie i chociaż bardzo mi zależało na tej znajomości odpuściłam,nie lubię narzucać się komukolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też mi się czasami pier/doli. Ale bez chrzanu? Dałem du/py jak nic. Do tego ta zazdrość nie do ogarnięcia.

Dobrze, że nie zawiść. Jest mniej destrukcyjna. Ja też nie mam chrzanu, jajca niepomalowane, do tego kwarantanna i jeszcze religijny kataklizm w rodzinie, zapowiadają się święta bez żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest cała masa powiedzeń

Cechą charakterystyczną powiedzeń jest to, że reprezentują to co ktoś powiedział   oraz są popularne co oznacza, że  wiele osób  zgadza się z tezami zawartymi w powiedzeniu.

Dlatego używając  powiedzeń w dyskusji  można liczyć na  spore poparcie  ze strony  osób  neutralnych, które chcemy   zaangażować w wielkie dzieło  niszczenia  intelektualno psychicznego   adwersarza.

Notabene zakładając 100% prawdziwość tego twierdzenia trzeba założyć że jak kozak w świecie do dooopa w necie. Inaczej  powiedzenie nie ma żadnego sensu.

Tak więc  jak to z powiedzeniami bywa, są narzędziem osób niewydolnych intelektualnie

Dziękuję. Powiedzialabym o sobie, że jestem niewydolna w wielu dziedzinach. Ale intelektualnie? Tego jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"reprezentować" -  występować w czyimś imieniu, być czyimś przedstawicielem.

 

wiesz, można też reprezentować idee, niekoniecznie trzeba reprezentować coś ze świata materialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję. Powiedzialabym o sobie, że jestem niewydolna w wielu dziedzinach. Ale intelektualnie? Tego jeszcze nie było.

jesteś tak niewydolna intelektualnie że żaden twój post nie niesie za sobą żadnej treści poza okazjonalnym sloganem, a ich forma jest konformistyczna i zamaskowana zmanierowaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

cześć 🙂

WIerzysz w to, że  dowolna kobieta   poleci na ciebie bo reprezentujesz ideę?

\

Idealista z ciebie:classic_biggrin:

generalnie idee prowadzą do określonych działań mających na celu urzeczywistnienie tych idei. tak więc jeśli za tobą stoi jakaś idea faktycznie, a kobieta pożąda konkretnych działań to sądzę że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jesteś tak niewydolna intelektualnie że żaden twój post nie niesie za sobą żadnej treści poza okazjonalnym sloganem, a ich forma jest konformistyczna i zamaskowana zmanierowaniem. 

Dobrze, że się włączyłes do dyskusji. Właśnie się ten poziom kultury mialam na myśli w rozmowie z BezImiennym i TOW. Nie chcialam wymieniać z nazw, żeby nie być aż tak chamska. Ale jak widać nie muszę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Problem z nieśmiałymi mężczyznami jest taki że nie potrafią często podejść do kobiety ani zdecydować się na coś konkretnego,czekają w nieskończoność a kobiety potem często rezygnują nawet gdy mężczyzna bardzo im się podobał bo ileż można czekać .Ja kiedyś wykazywałam zainteresowanie,zaczepiałam nawet nieśmiałego kolesia któremu chyba się podobałam ale Jego brak zdecydowanych działań odebrałam jako brak poważnych zamiarów względem mnie i chociaż bardzo mi zależało na tej znajomości odpuściłam,nie lubię narzucać się komukolwiek 

Ja zagadywałem wielokrotnie, ale zawsze byłem olewany i wyśmiewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziwi Cię to?

Zawsze są dwie strony medalu. To nie powinno dziwić nikogo. Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziwi Cię to?

Tak. Jeśli nie jestem kimś zainteresowany, wystarczy kulturalnie powiedzieć nie zamiast wyśmiewać, a potem narzekać, dlaczego faceci nie podrywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz dużo racji w tym co piszesz. Dla własnego bezpieczeństwa zbyt szybko skreślamy ludzi.

Czemu skreślamy? Może jednak zbyt pochopnie oceniamy kogoś, że jest oszustem ?🤔 Zaufanie najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy dopowie sobie resztę.

Zdrowych i spokojnych Świąt.

Nawzajem. Dużo zdrówka i spokoju i.. tego,o czym śnimy i marzymy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Jeśli nie jestem kimś zainteresowany, wystarczy kulturalnie powiedzieć nie zamiast wyśmiewać, a potem narzekać, dlaczego faceci nie podrywają...

A z czego niby się śmieją? Pamiętaj że podchodzi się do grupy najwyżej dwóch kobiet. Inaczej włącza się instynkt stadny😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co ma sobą reprezentować?

Rade nadzorczą?

Akcjonariuszy?

Manchester united?

Jakąś markę?

Tak na pierwszy rzut oka  słowo "reprezentuje"  z powodu przedrostka "re"  oznacza, że  nie  ma   do powiedzenia nic  od siebie.

 

 

Hmm... podobno głodnemu chleb na myśli,czyli podchodzisz do tego bardzo materialistycznie. Ja nie cierpię śliskiego i grubego materiału.Daleko mi do tego. Raczej miałam na myśli osobowość człowieka, jego szacunek do innych, poglądy, jego pasje, zainteresowania etc.,czyli to jakim jest człowiekiem i czy w ogóle nim jest. To miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×