Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 godziny temu, Gość04 napisał:

Ja to cała jestem do du*y... jak wzięłam rano o 7 paracetamol to do 12-13 było okej. Jak lek przestał działać to jest tragedia... Nic nie da się w domu zrobić..  przejście do wc to jest katorga...

Mam nadzieję że do wtorku mi przejdzie  

Szybkiego powrotu do normalności życzę 😌😌

 

Ja dzisiaj miałam mega stresa. Uświadomiłam sobie że nie czuję ruchów i próbowałam na siłę obudzić, ale nic nie pomagało już myślałam że do lekarza się wybiorę ale na szczęście w końcu się udało. Tak mi stracha narobiła że masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż teraz z perspektywy czasu myślę sobie że sobie trochę za mocno coś wkrecilam bo jak robiłam obiad to raczej skupiałam się na robocie a nie na brzuchu, a później miała prawo spać po tym bujaniu... A w cale jakoś super długo to nie trwało 🙈 człowiekowi to już głupie myśli na końcu ciąży przychodzą do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gosciowka napisał:

Szybkiego powrotu do normalności życzę 😌😌

 

Ja dzisiaj miałam mega stresa. Uświadomiłam sobie że nie czuję ruchów i próbowałam na siłę obudzić, ale nic nie pomagało już myślałam że do lekarza się wybiorę ale na szczęście w końcu się udało. Tak mi stracha narobiła że masakra. 

Dziękuję! 

Jutro mam dzwonić do rodzinnego w celu badań na koronawirusa. Dostałam info od gin żeby zrobić.. już mam stresa.. jeszcze przy tym moim przeziębieniu... A jak wyjdzie pozytywny?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość04 napisał:

Dziękuję! 

Jutro mam dzwonić do rodzinnego w celu badań na koronawirusa. Dostałam info od gin żeby zrobić.. już mam stresa.. jeszcze przy tym moim przeziębieniu... A jak wyjdzie pozytywny?😭

A jednak... No ale CC i tak ci zrobią za tydzień nie? Trzymam kciuki żeby był negatywny bo to najgorszy czas na pozytyw ✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gosciowka napisał:

A jednak... No ale CC i tak ci zrobią za tydzień nie? Trzymam kciuki żeby był negatywny bo to najgorszy czas na pozytyw ✊✊✊

Dziekuje za wsparcie! 😊

Raczej napewno CC zostaje tak jak było. Ale będę mogła rodzić w tym szpitalu co chce czy na zakaznym gdyby był dodatni Wynik?

Edytowano przez Gość04
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość04 napisał:

Dziekuje za wsparcie! 😊

Raczej napewno CC zostaje tak jak było. Ale będę mogła rodzić w tym szpitalu co chce czy na zakaznym gdyby był dodatni Wynik?

Akurat szpitalem to najmniej bym się w tym wypadku martwiła. Ale nie będę straszyć cię na zapas. Trzeba myśleć pozytywnie że żadnego wirusa nie masz 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gosciowka napisał:

Akurat szpitalem to najmniej bym się w tym wypadku martwiła. Ale nie będę straszyć cię na zapas. Trzeba myśleć pozytywnie że żadnego wirusa nie masz 😌

Ja już się tak steruje, po prostu masakra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość04 napisał:

Ja już się tak steruje, po prostu masakra 😭

Domyślam się i się wcale nie dziwię. Ale trzeba być dobrej myśli. Dla dobra maluszka. Głowa do góry ☺️☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co tak sobie siedzę i myślę że te porody to takie nie sprawiedliwe są. No bo np jak się spodziewa okresu to się zazwyczaj czuję parę dni wcześniej że się zbliża, a z porodem to tak nie ma, a też powinno być, żeby się człowiek mógł jakoś nastawić przygotować nie? Czemu to tak dziwnie jest że się nie wie kiedy to może się wydarzyć i to że jedna kobieta raz dwa trzy a druga się męczy. Zdecydowanie matka natura tu się nie popisała 😂😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gosciowka napisał:

Wiecie co tak sobie siedzę i myślę że te porody to takie nie sprawiedliwe są. No bo np jak się spodziewa okresu to się zazwyczaj czuję parę dni wcześniej że się zbliża, a z porodem to tak nie ma, a też powinno być, żeby się człowiek mógł jakoś nastawić przygotować nie? Czemu to tak dziwnie jest że się nie wie kiedy to może się wydarzyć i to że jedna kobieta raz dwa trzy a druga się męczy. Zdecydowanie matka natura tu się nie popisała 😂😂

masz 100% rację! 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gosciowka napisał:

Wiecie co tak sobie siedzę i myślę że te porody to takie nie sprawiedliwe są. No bo np jak się spodziewa okresu to się zazwyczaj czuję parę dni wcześniej że się zbliża, a z porodem to tak nie ma, a też powinno być, żeby się człowiek mógł jakoś nastawić przygotować nie? Czemu to tak dziwnie jest że się nie wie kiedy to może się wydarzyć i to że jedna kobieta raz dwa trzy a druga się męczy. Zdecydowanie matka natura tu się nie popisała 😂😂

Racja jak już się tak na coś czeka jak Wy na rozwiązanie to fajnie byłoby wiedzieć chwilę wcześniej że to już 🙂

Ja z perspektywy czasu to się cieszę że tak wszystko szybko się potoczyło i mała jest już z nami. A wg okresu to termin miałabym na 18 października czyli teraz bym miała najbardziej stresujący okres. 

Trzymam za Was kciuki żeby wszystko było szybko i bezboleśnie 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosc04 myśle ze jak łykniemy magnez doraźnie na ból mięśni to nic się nie stanie. Co innego jakbyś regularnie łykała to pewnie nie wskazane. Ja jak czuje skurcze mięśni to łykam tabletkę. 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosciowka pobrali mi materiał na COVID i zrobili ktg. Na szczęście mam wynik negatywny. Umowiona jest na niedziele na CC bo wszystko zależało od tego wyniku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janka fanka jak już człowiek wie ze z dzieckiem wszystko dobrze i jak już wyszłaś do domu to na pewno lepiej mieć to wcześniej za sobą. A ile wcześniej urodziłaś bo przepraszam ale nie pamietam którego to dnia dokladnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosc04 jak wynik wychodzi pozytywny to chyba kierują na rodzenie do szpitali zakaźnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z innej beczki bo ja się dzisiaj zwazylam i się troche przeraziłam. Przybyło mi 20 kg, masakra. A wy ile przytylyscie w ciąży? No to będę mieć teraz wyzwanie, po porodzie zejdzie mi pewnie Ok 8 kg a ze 12 do zrzucenia zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Annak napisał:

Gosciowka pobrali mi materiał na COVID i zrobili ktg. Na szczęście mam wynik negatywny. Umowiona jest na niedziele na CC bo wszystko zależało od tego wyniku 

Przez tą infekcje ci przyspieszyli? Nawet nie wiedziałam że operuja w weekendy. To w takim razie czekamy na dobre wieści ☺️☺️

 

17 minut temu, Annak napisał:

Takie pytanie z innej beczki bo ja się dzisiaj zwazylam i się troche przeraziłam. Przybyło mi 20 kg, masakra. A wy ile przytylyscie w ciąży? No to będę mieć teraz wyzwanie, po porodzie zejdzie mi pewnie Ok 8 kg a ze 12 do zrzucenia zostanie. 

Ja może lepiej nie będę się wypowiadać żeby was nie dołować 😂 ale też po porodzie mam zamiar się wziąć za siebie ☺️☺️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Annak napisał:

Gosciowka pobrali mi materiał na COVID i zrobili ktg. Na szczęście mam wynik negatywny. Umowiona jest na niedziele na CC bo wszystko zależało od tego wyniku 

To już w niedzielę? Super! Powodzenia❣️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Annak napisał:

Takie pytanie z innej beczki bo ja się dzisiaj zwazylam i się troche przeraziłam. Przybyło mi 20 kg, masakra. A wy ile przytylyscie w ciąży? No to będę mieć teraz wyzwanie, po porodzie zejdzie mi pewnie Ok 8 kg a ze 12 do zrzucenia zostanie. 

Mi 15 przybyło. Nie wiem nawet ile mi zeszło po porodzie, bo do tej pory się nie zważyłam! 😁 nie chce mi się. Na ten moment to dla mnie nieistotne. Po połogu się zważę😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gosciowka napisał:

Szybkiego powrotu do normalności życzę 😌😌

 

Ja dzisiaj miałam mega stresa. Uświadomiłam sobie że nie czuję ruchów i próbowałam na siłę obudzić, ale nic nie pomagało już myślałam że do lekarza się wybiorę ale na szczęście w końcu się udało. Tak mi stracha narobiła że masakra. 

U mnie mały prawie wcale się nie ruszał jakieś dwa dni przed porodem. Lekarz mówił wcześniej, że tak będzie, bo maluszek się przygotowuje do wyjścia na świat. Pozycję specjalną przyjmuje😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość04 napisał:

Dziekuje za wsparcie! 😊

Raczej napewno CC zostaje tak jak było. Ale będę mogła rodzić w tym szpitalu co chce czy na zakaznym gdyby był dodatni Wynik?

Jak wynik dodatni to sanepid dzwoni i informuje gdzie będzie poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy znacie sposób na wygaszenie laktacji?? 

Z bólem serca, ale muszę to zrobić☹️ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kim napisał:

Dziewczyny, czy znacie sposób na wygaszenie laktacji?? 

Z bólem serca, ale muszę to zrobić☹️ 

 

Kim chyba się bierze jakieś specjalne tabletki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Annak napisał:

Kim chyba się bierze jakieś specjalne tabletki 

Dobrze wiedzieć. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kim napisał:

U mnie mały prawie wcale się nie ruszał jakieś dwa dni przed porodem. Lekarz mówił wcześniej, że tak będzie, bo maluszek się przygotowuje do wyjścia na świat. Pozycję specjalną przyjmuje😉

To tego nie wiedziałam. Ale bym panikę taka zrobiła ze do szpitala tym jechała pewnie. Chociaż ciekawe czy by mnie przyjęli, chyba muszą nie? Tak się zastanawiałam tylko czy dzwonić do lekarza czy szpitala czy po prostu odrazu jechać. Jak coś to dzwonić pierw do szpitala czy lepiej odrazu jechać? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Annak napisał:

Gosc04 jak wynik wychodzi pozytywny to chyba kierują na rodzenie do szpitali zakaźnych 

 

2 godziny temu, Kim napisał:

Jak wynik dodatni to sanepid dzwoni i informuje gdzie będzie poród...

Badania na koronawirusa planowo mam mieć w środę w tym szpitalu gdzie będę rodzić 🙂 CC w piątek i też robią mi tam na szczęście 😅 tylko jeśli jest pozytywny to kierują mnie na inne piętro gdzie leżą mamy z pozytywnym wynikiem. Dzwonilam do gin i pytałam bo nie wytrzymałam już, za bardzo się stresowalam 😅

dziewczyny, A jak pobranie wymazu na covid? Bardzo nieprzyjemne?😨 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gosciowka napisał:

To tego nie wiedziałam. Ale bym panikę taka zrobiła ze do szpitala tym jechała pewnie. Chociaż ciekawe czy by mnie przyjęli, chyba muszą nie? Tak się zastanawiałam tylko czy dzwonić do lekarza czy szpitala czy po prostu odrazu jechać. Jak coś to dzwonić pierw do szpitala czy lepiej odrazu jechać? 

 

Mi gin mówił że jeśli przestanę czuć ruchy to żeby jechać. Nie muszą Cię koniecznie przyjąć na odział,  ale zrobią ktg i potrzebne badania i będziesz spokojniejsza 😊 

Ale myślę że jak zadzwonisz do gin to też źle nie będzie, powie Ci co i jak 😊

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gosciowka napisał:

To tego nie wiedziałam. Ale bym panikę taka zrobiła ze do szpitala tym jechała pewnie. Chociaż ciekawe czy by mnie przyjęli, chyba muszą nie? Tak się zastanawiałam tylko czy dzwonić do lekarza czy szpitala czy po prostu odrazu jechać. Jak coś to dzwonić pierw do szpitala czy lepiej odrazu jechać? 

 

Ja dzwoniłam wpierw i po tym jechałam. Wolałam się zapowiedzieć. Na pewno muszą ktg szybko zrobić w takiej sytuacji. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny, chyba pomału myślę że już czas. Robię sobie kąpiele na zapas bo po porodzie to już w tym roku raczej sobie nie zrobię. Zaczynam się już mentalnie na to przygotowywać. Oby faktycznie to już na dniach nastąpiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość04 napisał:

 

Badania na koronawirusa planowo mam mieć w środę w tym szpitalu gdzie będę rodzić 🙂 CC w piątek i też robią mi tam na szczęście 😅 tylko jeśli jest pozytywny to kierują mnie na inne piętro gdzie leżą mamy z pozytywnym wynikiem. Dzwonilam do gin i pytałam bo nie wytrzymałam już, za bardzo się stresowalam 😅

dziewczyny, A jak pobranie wymazu na covid? Bardzo nieprzyjemne?😨 

W gardle nieprzyjemne, ale trwa sekunde, wiec luzik. W nosie trwa ze 2-3 sekundy i są to „łaskotki” - jakby komar wleciał do nosa i próbował się wydostać 😉 bez problemu da się znieść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×