Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny jak to jest u was z wypiciem okazjonalnie piwa bezalkoholowego? Słyszałam że te 0% piwa też zawierają śladowe ilości alkoholu i że to może zaszkodzic dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 miesięcy można wytrzymać bez żadnego piwa. 

Są takie co zawierają jakiś tam ułamek procenta alkoholu, ale są też takie, które nie zawierają w ogóle. Trzeba po prostu czytać etykiete. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój partner kupił mi piwo 0.5% alk i powiedział że do pol procenta siew kwalifikuje jako piwo bezalkoholowe i że jest bezpieczne. Ale ja nie jestem do końca pewna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś pewna to nie pij. Co ci da to, że je wypijesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro nie jesteś pewna to nie pij. Co ci da to, że je wypijesz? 

Tez nie potrafie tego zrozumieć. Kup sobie dobrą herbatę czy porzadny sok, na pewno bedzie to z większą korzyścią i dla Ciebie i dla dziecka. Wypijesz to piwo, a później będziesz sie zastanawiala czy dobrze zrobiłaś. Po co? Ani Ci to humoru nie poprawi ani nie smakuje jakos rewelacyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To moje pierwsze piwo w ciąży dzisiaj mieliśmy domowego grila

Rob co chcesz, twoje dziecko, twoje piwo, twoje konsekwencje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem niech Ci kupia, lub sama soboe kup piwo bezalkoholowe. Sa takie ktore wcale nie zawieraja alkoholu. Sa nawet takie wina.0,0%. 

Czytaj etykiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam osoby, które piły piwa bezalkoholowe w ciąży (czyli te, które mają 0,5%). Osobiście polecam te 0,0% bo one są bardziej bezpieczne. Ja się do nich przekonałam pod koniec ciąży w te nieziemskie upały 🙂

Teraz jest taaaaaki wybór, że serio nie ma co ryzykować z tymi pseudo bezalkoholowymi. Masz przecież do wyboru o smaku standardowym i smakowym, żyć nie umierać 🙂 ja teraz KP i piję głównie te 0,0%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam w młodym wieku. Ale jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to wszystko odstawiłam. Pierwsze piwo które miało 4% wypiłam niecały miesiąc temu czyli 8 miesięcy po porodzie. Da się? Da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Urodziłam w młodym wieku. Ale jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to wszystko odstawiłam. Pierwsze piwo które miało 4% wypiłam niecały miesiąc temu czyli 8 miesięcy po porodzie. Da się? Da!

Ale Autorka nie wypila piwa 4% tylko 0.5%, taka mala roznica. A jezeli ma ochote na smak piwa to sa takie ktore maja 0,0% i sa w ciazy dozwolone. Da sie? Da! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wypijesz tego piwa to twojemu facetowi będzie przykro, czy co? Nie pij i tyle. Te kilka miesięcy mozna wytrzymać bez piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×