Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdalena992

Czy są tutaj jakieś kobietki które przed ciążą przytyly a w trakcie zaczęły o siebie dbać i schudly?

Polecane posty

Pytam ponieważ zaczyna mi się 28 tydzień ciąży a moja waga wynosi 62,5 kg gdy ważyłam się 2,5 miesiąca temu ważyłam 63 kg. Poczatkowa moja waga wynosiła 66 kg a wszystko przy wzroście 160 cm. Oczywiście wagę którą miałam na początku ciąży to była waga przez zaniedbanie, dużo jadłam słodyczy i dostarczał swojemu organizmowi niepotrzebnych kalorii. Ogólnie przeważnie ważyłam 50 kg a do 66 kg doszłam w kilka miesięcy co mnie przeraziło bo nigdy tak źle nie wyglądałam dlatego zaczęłam zdrowe odżywianie i jazdę na rowerku stacjonarnym. Oczywiście wczesniej również prowadziłam aktywny tryb życia. Brzuszek w ciąży rośnie badania wyszły wszystkie prawidłowe. Ale oczywiście na twarzy nogach i na rękach bardzo wyszczuplalam. I moje pytanie czy któraś z was też zaczęła dbać o siebie w czasie ciąży i też schudła a nie przytyła ? I wszystko przebiegało prawidłowo ?

Oczywiście dodam że jedyne co zrobiłam to zrezygnowałam z jedzenia słodyczy a tak odżywiam się normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeśli dbasz o siebie, zdrowo i regularnie soe odżywiasz to co potrzeba nadrobisz. Jeszcze niedawno sama tutaj tematy zakładałam wagowe bo martwiłam się o małego, nic nie tyłam, brzucha nie było widać 😂😂😂

Mi właściwie dopiero w 8miesiącu waga ruszyła i wyskoczyło takie zgrabne pół piłeczki gdzie było już ewidentnie widać ciąże. Na koniec ciąży brzuszek wystawał już meeega. 
W dzień porodu ważyłam 7kg więcej niż przed ciążą, ale zleciały mi kilogramy z reszty ciała, pupy, ramion, nawet twarzy... tak jakby wszystko w brzuch szło... Getry ciążowe trzymały się tylko na brzuchu, reszta wisiała jak dresy a mały urodził się tydzień przed terminem i ważył ponad 4kilo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×