Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

ja mam pytanie do tych lewackich bojówek którzy zapowiadają eksterminację prawicowców faszystów

Polecane posty

że będziecie nas "nap'i'er'da'la'ać" (cytat). 

Pytanie: CZYM? 😄

flagą tęczową?

rozciągniętymi waginami chlastać?

przeca wy się boicie prawa do posiadania broni, reliktu przeszłości wg Was, w normalnym świecie to jest jak klucze portfel i telefon. 

ktoś strzeli w powietrze to się panienki w rurkach gender fluid popłaczo

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rurki so ok pomimo zbieżności w nazewnictwie do pewnych istot zamieszkujących dno oceanu, ale reszta by się zgadzała.

 

ps. lewica nie ma memów

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rurki nawet dla kobiet są nieporozumieniem a już żeby tam jaja gnieść i tym sposobem redukować patriarchalną hydrę.... 🙄

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

rurki nawet dla kobiet są nieporozumieniem a już żeby tam jaja gnieść i tym sposobem redukować patriarchalną hydrę.... 🙄

no nie wiem mi się jajca nie gniotą, a mam spodnie zwężane w nogawce. to się do rurek zalicza chyba?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie przekonanie, że "lewacy" chcą kogokolwiek bić? Akurat takie "rozrywki" to domena zwolenników skrajnej prawicy, którzy chcą wybijać wszystkich, kto ma inne poglądy, inaczej wygląda, pochodzi z innego kraju czy jest innej orientacji 🙂 Ja jestem przeciwna jakiejkolwiek przemocy - czy to psychicznej czy to fizycznej, więc mnie nie interesuje żadne "nap... ierdalanie". Uważam, że ludzie na poziomie potrafią rozwiązywać konflikty bez aktów agresji i dążą do pokoju. Zwyczajnie chcą żyć po swojemu nie robiąc przy tym nikomu krzywdy, dlaczego widzisz w tym coś złego? Ja się żadnej bomby  nie boję bo prawdopodobieństwo takiego ataku jest niewielkie, za to polski troglodyta zagraża kobietom każdego dnia. Gdyby dać im jeszcze dostęp do broni, to wzrost przestępczości byłby ogromny. Osobiście nie chciałabym żyć w takim otoczeniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mizo napisał:

A skąd takie przekonanie, że "lewacy" chcą kogokolwiek bić? Akurat takie "rozrywki" to domena zwolenników skrajnej prawicy, którzy chcą wybijać wszystkich

proszę: 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dać im jeszcze dostęp do broni, to wzrost przestępczości byłby ogromny.

x

wyjaśnij logikę? badania, symulacje?. bo raczej będzie spadek. to jak hamulec w samochodzie. 

x

Osobiście nie chciałabym żyć w takim otoczeniu

x

o, lewacka moralność - co chcę to ma być, co nie to nie. tup nóżką małej dziewczynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dePeyrac napisał:

Znajdzie się dosyc lewaków, którzy nie boją się broni i nie popłaczą się słysząc strzały. No pasaran!

wstawaj, zes/rałeś się

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, brokentiger87 napisał:

proszę: 

 

Z tym komentarzem to przesadzili. Tak jak mówiłam, nie popieram żadnej agresji, niezależnie od wyznawanej ideologi. Ale akurat ogólny przekaz był jak najbardziej trafny - trzeba walczyć z dyskryminacją, tylko w bardziej cywilizowany sposób 🙂

27 minut temu, brokentiger87 napisał:

Gdyby dać im jeszcze dostęp do broni, to wzrost przestępczości byłby ogromny.

x

wyjaśnij logikę? badania, symulacje?. bo raczej będzie spadek. to jak hamulec w samochodzie.

No ja tak nie uważam. Wystarczy dać broń w niepowołane ręce i tragedia gotowa. Mało to na świecie szaleńców? Może wpłynęłoby to korzystnie na poszanowanie cudzej własności bo złodzieje przykładowo baliby sie wejść do domu osoby, która może być uzbrojona, ale z kolei liczba zabójstw i rozbojów na pewno drastycznie by wzrosła 🙂

37 minut temu, brokentiger87 napisał:

 

Osobiście nie chciałabym żyć w takim otoczeniu

x

o, lewacka moralność - co chcę to ma być, co nie to nie. tup nóżką małej dziewczynki. 

Napisałam tylko swoje zdanie. Jesteś jakaś przewrażliwiona... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Sam bym chętnie eksterminował faszystów i wszystkich innych socjalistów, czy ogólnie lewaków 

Bywa, że w pobliżu gniazda składowane są także ofiary pozbawione głów, przeznaczone do późniejszej konsumpcji. W tym wypadku nazwanie puchacza „łowcą głów” wydaje się być uzasadnione. Fakt jest jednak taki, że to bardzo duży i silny drapieżnik, który nieco antropomorfizując, wzbudza strach u większości mieszkańców lasu. Nawet pisklęta wyglądają groźnie, przyjmując pozycję obronną, sycząc i kłapiąc dziobem. https://www.poznan.lasy.gov.pl/puchacz#.Xr8ElMAwhEY

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Sam bym chętnie eksterminował faszystów i wszystkich innych socjalistów, czy ogólnie lewaków 

śmieszne jest to jak lewacy zaczynają od razu zasłaniać się sprawami obyczajowymi tak jakby to decydowało o tym czy ktoś jest lewakiem czy nie. nie ma żadnej różnicy z perspektywy wolnościowca miedzy państwem obyczajowo konserwatywny, a obyczajowo wolnościowym jeśli jego fundamentem jest gospodarcza lewica. nazista i bolszewik to jeden wór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, że najlepiej pytać u źródła, sprawdzone, działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dePeyrac napisał:

Wal się, zdejmij majtki, rozłóż nogi.

No i widać, że jednak res jest homo.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silna lewica akurat niczym się nie różni od prawicy - to samo oszołomstwo, tyle, że po dwóch różnych stronach barykady i umysłowego zacietrzewienia.

Ja szanuję jedynie "centrowców" albo libertarian. Ewentualnie baaardzo umiarkowanych prawicowców lub lewicowców - ale niestety, bardzo mało poznałam owych do tej pory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Leilaaa napisał:

Silna lewica akurat niczym się nie różni od prawicy - to samo oszołomstwo, tyle, że po dwóch różnych stronach barykady i umysłowego zacietrzewienia.

Ja szanuję jedynie "centrowców" albo libertarian. Ewentualnie baaardzo umiarkowanych prawicowców lub lewicowców - ale niestety, bardzo mało poznałam owych do tej pory. 

przecież libertarianizm to właśnie jest skrajna prawica. nie daj sobie wmówić lewakom z zapędami faszystowskim że to oni są prawicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Leilaaa napisał:

Silna lewica akurat niczym się nie różni od prawicy - to samo oszołomstwo, tyle, że po dwóch różnych stronach barykady i umysłowego zacietrzewienia.

Ja szanuję jedynie "centrowców" albo libertarian. Ewentualnie baaardzo umiarkowanych prawicowców lub lewicowców - ale niestety, bardzo mało poznałam owych do tej pory. 

to dla Ciebie jest kanal Mycha i Miodek;) robią streamy i wykłady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RZECZOM napisał:

przecież libertarianizm to właśnie jest skrajna prawica.

Gospodarczo jedynie. Ideologicznie to taka zdroworozsądkowa lewica, bez tych głupich lewackich odpałów i cenzury. 

1 godzinę temu, RZECZOM napisał:

nie daj sobie wmówić lewakom z zapędami faszystowskim że to oni są prawicą.

Nie dam sobie mówić, zbyt głęboko siedzę w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, brokentiger87 napisał:

to dla Ciebie jest kanal Mycha i Miodek;) robią streamy i wykłady:)

Znam od dawna, choć trochę dziwni są :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leilaaa napisał:

Znam od dawna, choć trochę dziwni są :classic_rolleyes:

"choć"? "dlatego" polecam 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Coście się tak rurek czepili? Rurki fajne spodnie. Nie ma problemu z nogawkami.

Za to faszyści już nie tacy fajni.  Skąd ta nienawiść do wszystkiego co inne? Hm... Nie lewacy was pobiją a sami się powybijacie bo taka wasza agresywna natura.

Edytowano przez maq84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotąd chodziłem w szerokich nogawkach a teraz czas pochodzić w czymś nowym :)

A że gejowate... tylko faszyści mają z tym problem. Zwyczajnych ludzi to nie obchodzi. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Leilaaa napisał:

Gospodarczo jedynie. Ideologicznie to taka zdroworozsądkowa lewica, bez tych głupich lewackich odpałów i cenzury. 

Nie dam sobie mówić, zbyt głęboko siedzę w temacie. 

no nie, z perspektywy leseferysty narodowy SOCJALIZM, faszyzm i inne takie to lewactwo.

 

7 godzin temu, gosc_ napisał:

nie dość , że niewygodne, niezdrowe (tak opinające spodnie zmniejszają krążenie) to i w dodatku z deczka gejowate.

nie wiem jak faceci mogą chodzić w tym czymś.

jak widzisz mogą lewaku, dla mnie są wygodne.

 

8 godzin temu, maq84 napisał:

Za to faszyści już nie tacy fajni.  Skąd ta nienawiść do wszystkiego co inne? Hm... Nie lewacy was pobiją a sami się powybijacie bo taka wasza agresywna natura.

z kontekstu zdania rozumie że za faszystów masz właśnie prawicę i nie masz racji że sami się pobijemy, bo prawica w przeciwieństwie do lewicy nie daje się podzielić przez sprawy mniej istotne które są sprawą indywidualną i nie mającą wpływu na cel którym od zawsze jest i będzie $$$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dePeyrac napisał:

To dziwni z was "wolnościowcy", jeśli wolność według was, nie obejmuje prawa kobiety do decydowania w własnym brzuchu czy prawa par homo do adopcji dzieci.  

nie daję o te sprawy żadnego je/bania, nie jestem ani kobietą, ani pedałem. jedyne co mnie interesuje to wolny rynek. dlatego jeśli katolik jest w stanie mnie wesprzeć w postawie wolnorynkowej, to ja jestem w stanie go wesprzeć w postawie obyczajowej. prawica jest niepodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dePeyrac napisał:

To dziwni z was "wolnościowcy", jeśli wolność według was, nie obejmuje prawa kobiety do decydowania w własnym brzuchu czy prawa par homo do adopcji dzieci.  

bo to jest wolność od drugiego człowieka, a nie od PRAW NATURALNYCH, matołku 

jesteś tylko tym? brzuchem swojej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dePeyrac napisał:

Prawa naturalne, to są dla głupiej baby, której się wydaje, że jest tygrysem. Ja jako lewak takie wymysły mam w tyle.

no to będziesz naszą kolacją, tygrysów. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, ElitexD napisał:

Broken pewnie Ci się spodoba ;D 

no proszę. proszę. nawet błyskotliwy ten m.e.m. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, brokentiger87 napisał:

no proszę. proszę. nawet błyskotliwy ten m.e.m. 

Nie wiem co w nim takiego błyskotliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, witek napisał:

Nie wiem co w nim takiego błyskotliwego

że kiedyś nawet lewica była prawicowa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×