Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kochani potrzebuje pomocy. Mam chrzciny bratanicy i nie mam pojęcia ile włożyć do koperty, dodam,że idę Tylko do kościoła i w swoją stronę

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezenty tylko od tych ktorzy ida na impreze. Jezeli idziesz tylko do Kosciola to kupujesz ladna pamiatke, bukiecik kwiatkow i to wszystko. 😀

Edytowano przez AgsAgsAgs
Literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Prezenty tylko od tych ktorzy ida na impreze. Jezeli idziesz tylko do Kosciola to kupujesz ladna pamiatke, bukiecik kwiatkow i to wszystko. 😀

No tak, jedni muszą mieć coś za coś...nie ma jedzenia, nie ma prezentu dla dziecka. Wieś tańczy i śpiewa....

Autorko dasz na ile cię stać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wies tanczy i spiewa bo wyciaga kase od wszystkich i za wszystko. Przeciez imprezka musi sie zwrocic i robi sie ja za cudze, a nie swoje. Kaske trzeba zebrac. Przeciez to ona jest najwazniejsza w Chrzcinach dla wierzacych. Gratuluje dumy z wlasnego konsumpcjonizmu. Wystawiaj jeszcze gosciom rachunek albo wstep tylko za oplata na kazda rodzinna impreze.:)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2020 o 07:35, Kwiatlotosu92 napisał:

Kochani potrzebuje pomocy. Mam chrzciny bratanicy i nie mam pojęcia ile włożyć do koperty, dodam,że idę Tylko do kościoła i w swoją stronę

 

Kupiłabym coś z biżuterii, albo typowo chrzcielną pamiątkę.

Dnia 6.06.2020 o 12:32, Gość888 napisał:

No tak, jedni muszą mieć coś za coś...nie ma jedzenia, nie ma prezentu dla dziecka. Wieś tańczy i śpiewa....

Autorko dasz na ile cię stać.

Rozumiem, że na uroczystość zapraszasz wszystkich, a na "poczęstunek" tylko nielicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Unlan napisał:

 

Rozumiem, że na uroczystość zapraszasz wszystkich, a na "poczęstunek" tylko nielicznych.

O co ci chodzi? Łapiesz za słówka i chcesz się znów wykłócać? Przecież tak to lubisz... To ty właśnie pokazałaś jakie masz myślenie, żeby dziecko dostało od ciebie prezent dostać coś w zamian (w tym przypadku najeść się i napić). To prezent dla dziecka a nie dla rodziców i nie oczekuję by ktoś urządzał dla mnie imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2020 o 07:35, Kwiatlotosu92 napisał:

Kochani potrzebuje pomocy. Mam chrzciny bratanicy i nie mam pojęcia ile włożyć do koperty, dodam,że idę Tylko do kościoła i w swoją stronę

 

 

 

Przecież koperty daje się na imprezie a nie pod kościołem. Ci co są zaproszeni tylko do kościoła na chrzest czy na ślub nie dają nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość888 napisał:

O co ci chodzi? Łapiesz za słówka i chcesz się znów wykłócać? Przecież tak to lubisz... To ty właśnie pokazałaś jakie masz myślenie, żeby dziecko dostało od ciebie prezent dostać coś w zamian (w tym przypadku najeść się i napić). To prezent dla dziecka a nie dla rodziców i nie oczekuję by ktoś urządzał dla mnie imprezę.

O! A jednak. Naprawdę tak robisz? 5 osób na obiad, ale wszyscy mają coś dać? Jakie znów? 😄Kto się czego łapie, to właśnie ty.  Ags i Słońce napisały, że u nich dają prezenty ci, co idą potem na imprezę, co wywołało z twojej strony atak, mówiący, że jak ktoś w kościele to powinien dać prezent, bo wieś tańczy i śpiewa. Owszem pokazałam jakie mam myślenie. Moje myślenie wygląda tak, że jak zapraszam kogoś na uroczystość w kościele, to zapraszam go również na wyżerę. A jeśli ktoś się się pojawi bez zaproszenia, np sąsiadka, to nie wymagam od niej prezentu. Nie odwracaj kota ogonem, bo wyraźnie napisałam, że kupiłabym coś z biżuterii, lub typowo chrzcielną pamiątkę, a akurat te rzeczy swoją cenę mają.

I kto tu wyszedł na roszczeniową czepialską pindę, bo na pewno nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w przypadku chrzcin wole wypytać czego brakuje, co by się przydało dla dziecka i kupić prezent z którego to dziecko będzie korzystać niż dawać koperty, które są abstrakcją dla niemowlaka, a rodzice traktują je jako zwrot kosztów imprezy. I żeby nie było sama jestem matką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×