Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Czy wypada taka ...enkę na wesele?

Polecane posty

Gość pari

A panna młoda w jakiej ...ence? Długiej czy do kolan? Gdzie ma odbyć się impreza (wesele)? W pałacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

 

Puchaczu co myślisz o złotej sukni? Zdiecie na moim profilu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kwiat wiśni napisał:

 Patrzyłam na twoja ...enkę też mi się podoba byłabym skłonna w niej wyjść tylko teraz jest akcja typu że teściowa skrytykowała moja złota suknie.  Nie ma opcji żebym założyła coś innego 😂 Man w sobie tą dumę niepokornej synowej 

Rozumiem 😉 tyle, że jeśli przerobisz ją tak, jak pisałaś, to już nie będzie ta sama ...enka i efekt wow, który Ci się w niej spodobał-zniknie. Straci całkowicie fason i obawiam się, że nie będzie to wyglądało tak, jak sobie zapewne teraz wyobrażasz. Zostanie taki zwyklak obsypany brokatem. I pewnie teściowej też się wtedy już będzie podobać 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, pari napisał:

A panna młoda w jakiej ...ence? Długiej czy do kolan? Gdzie ma odbyć się impreza (wesele)? W pałacu?

W pałacu tak dworek piękny pod Krakowem wystrój sali czerwień złoto o czym nie wiedziałam będę do sali pasować 😊  panna młoda będzie miała długa suknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Kwiat wiśni napisał:

Pari zobacz na mój profil jest w tle zdiecie złotej sukni co myślisz? 

Powiem teraz jako profesjonalistka- nie założyłabym , chyba że wieczorem jako drugą ...enkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubieraj i się nawet nie zastanawiaj, teściowa pewnie by chciała żebyś wystąpiła w worku po ziemniakach, poza tym co ciebie interesuje jej zdanie, ciekawe czy ona ciebie pyta jaką kreacje ma założyć. Twoja ..., twoja ...enka i nikomu nic do tego, a baby będą plotkować na boku z zazdrości,tak to już jest. To ty masz się czuć w tej ...ence zajebiscie, a nie twoja teściowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Kwiat wiśni napisał:

 Dokładnie o tym myślę zrobic poszerzyć ramiaczka do 3, 4 cm tył przykryć do połowy pleców w kształcie V.  Masz rację że jest materiał zdobiony o plecy są zbyt odkryte. 

Nadal będzie kobieco... ...enka na tej zmianie nie straci a wręcz przeciwnie zyska, będzie bardziej gustowna : )

Dół niech zostanie taki jaki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, pari napisał:

Jak bije po oczach, to w taką nie ubrałabym się. Jeśli złota, to prosty krój. Wtedy jest elegancko i bez przesady.

Tą wystarczy odrobine wyciszyc by tak nie krzyczała...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kwiat wiśni napisał:

Jak wstawić zdjęcie ...enki o którą mi chodzi żebyście mogły zobaczyć? 

Napisz jakieś zdanie. Po dodaniu postu kliknij na dole edytuj i wtedy wstaw link do ...enki. Powinno przejść. Nie widzę tej kiecki na twoim profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Smof napisał:

Pieknie kwostoczerwona...itd itp

A Ty chcesz zebym cie zgwalcil jeszcze przed jej zalozeniem??

Czy bede mogl ja zerwac?

To jest suknia do wyglądania, a nie do zdzierania 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
25 minut temu, poeskotka napisał:

Do tej zlotej musisz miec figure.

Masz figure? 

 

 

Mam i dlatego chcę ją pokazać schudłam dużo  dużo pracy w to włożyłam żeby teraz właśnie móc takie rzeczy nosić  😊

7 godzin temu, Smof napisał:

Pieknie kwostoczerwona...itd itp

A Ty chcesz zebym cie zgwalcil jeszcze przed jej zalozeniem??

Czy bede mogl ja zerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, Solanka napisał:

Napisz jakieś zdanie. Po dodaniu postu kliknij na dole edytuj i wtedy wstaw link do ...enki. Powinno przejść. Nie widzę tej kiecki na twoim profilu.

Solanka usunęłam wcześniej ta fotkę bo miałam dziwna paranoje ze teściowa wchodzi na kafeteria i czyta mój post 🤪. Wstawiłam znowu. Co myślisz? Zob profil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kwiat wiśni napisał:

Solanka usunęłam wcześniej ta fotkę bo miałam dziwna paranoje ze teściowa wchodzi na kafeteria i czyta mój post 🤪. Wstawiłam znowu. Co myślisz? Zob profil 

Podoba mi się. Bardziej na Sylwestra ale na wesele też ujdzie. Byle nie czerwona, bo za bardzo krzykliwa. Pamiętaj, że to panna młoda ma być gwiazdą wesela. Jeśli ktoś próbuje się lansować na takiej imprezie, naraża się na obgadywanie i potępienie ze strony rodziny.  Figurę masz a plecki jak? Proste, bez wyprysków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Plecki super,  tylko ja to samo mężowi powiedziałam ja mam 28 lat a on 33 dlatego jest bardziej zdystansowany do wszystkiego i ma pewne rzeczy w dupie..  Mówię mu ze może nie powinnam tak błyszczec a on na to kto jak nie ty kochanie? Hah to wesele jego 23 letniej siostry... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Broń Boże, nie ubieraj jej do kościoła, jak ślub kościelny ma być. Jak masz ciemne włosy to super wyglądałabyś ( w kościele) w pastelowym  fiolecie (jasny lawendowy) a wtedy biżuteria złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta ...enka sie po prostu nie nadaje na wesele. Na weselu nie masz kusic cala noc swojego męża. Nie macie sie chować w ciemnych kątach, żeby on z Ciebie ...enkę zdzierał.

Idziesz na wesele świętować z parą  młodą. Zasada jest taka, żeby nie przyćmić panny młodej wyglądem. Więc nie, to nie jest noc, na której Ty masz byc królową balu. Tej nocy jesteś gościem i powinnaś się do tego dostosować. Poza tym ta ...enka jest nie na miejscu jeżeli chodzi o ślub kościelny. Pamiętajmy, że kościół jest miejscem, w którym zakrywa się ramiona i plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
15 minut temu, Foko Loko napisał:

ta ...enka sie po prostu nie nadaje na wesele. Na weselu nie masz kusic cala noc swojego męża. Nie macie sie chować w ciemnych kątach, żeby on z Ciebie ...enkę zdzierał.

Idziesz na wesele świętować z parą  młodą. Zasada jest taka, żeby nie przyćmić panny młodej wyglądem. Więc nie, to nie jest noc, na której Ty masz byc królową balu. Tej nocy jesteś gościem i powinnaś się do tego dostosować. Poza tym ta ...enka jest nie na miejscu jeżeli chodzi o ślub kościelny. Pamiętajmy, że kościół jest miejscem, w którym zakrywa się ramiona i plecy.

Dokładnie! Kreacja w sam raz na sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
14 godzin temu, Kwiat wiśni napisał:

Plecki super,  tylko ja to samo mężowi powiedziałam ja mam 28 lat a on 33 dlatego jest bardziej zdystansowany do wszystkiego i ma pewne rzeczy w dupie..  Mówię mu ze może nie powinnam tak błyszczec a on na to kto jak nie ty kochanie? Hah to wesele jego 23 letniej siostry... 

Mąż może  ma i w du*pie, ale reszta gości nie ma i będziesz na językach a chyba nie o to ci chodzi🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ...enka absolutnie nie nadaje się na wesele. Ani ta zlota, ani tym bardziej czerwona. Na Sylwestra tak, ale nie na wesele. ...enka ogólnie ladna, ale nie na te okazję. Tak jak ktos napisal to panna mloda ma byc gwiazda. Po prostu nie wypada tak wyzywajacy stroj. Wybralabym cos skromnego i prostego jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz jest pytanie być albo nie być. Sobą w sensie.   Chcę ta suknie zamówiłam ją przerobię na bardziej klasyczna i mniej wyzywająca.  Dziękuję za wasze opinie. Nauczyły mnie tego że jestem na tyle silna aby ewidentnie zrobić po swojemu.  Czy gdybym posłuchała tesciowej i nie których z Was byłabym słaba?  Może mądra...  Nie wiem.  Kolejny krok ku wyzwoleniu samej siebie jako kobieta. Nie dla gości czy męża. Dla siebie.  Czy ktoś z Was zrobił kiedyś coś dla siebie wbrew opinii innych?  Wiem że wiecie jaka wolność wypływa wtedy z duszy!  Pozdrawiam wszystkich! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
33 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

No to jak ma być gwiazda wesela to niech się odjebje jak stróż w Boże ciało a nie pretensje do kobiet ze lepiej niż ona będą wyglądać. Nie zakłada się białej ...enki i ewentualnie czarnej ale czerwonej?

 No tak racja ja na swoim ślubie czułam się piękna chodź miałam lekka nadwagę, ...enkę sama projektowałam była skromna raczej i nie pamiętam nawet kto jak był ubrany..  Wiem że jedna miała czarna krótka jak się krecila to jej dupe było widać w stringach a inna była bardzo spieta żeby jej cycki na wierzch nie wyszly... 😂 Panna młoda musi się wystroić ale ona nie robi nawet prubnej fryzury ślubnej gdyż tak ufa swemu fryzjerowi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
38 minut temu, BoniBluBombka napisał:

No to jak ma być gwiazda wesela to niech się odjebje jak stróż w Boże ciało a nie pretensje do kobiet ze lepiej niż ona będą wyglądać. Nie zakłada się białej ...enki i ewentualnie czarnej ale czerwonej?

 Boni czy uważasz że kiedy kobieta pięknie wygląda nie naraża się na obgadanie? Myślę że tobie też nie raz obrobiły bo byłaś piękna...  Tak już jest chodź ja uważam że to brak wolności ducha krytykować za piękny wygląd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Pomijając twoja ...enkje i cały szajs ślubny który mnie obrzydza uwarzam ze prubny ślub należy zrobić a nie tylko fryzure

 Wspomniałam o fryzurze bo jestem zawodowa fryzjerka mam to zboczenie wiesz... Wiesz co może tak, wzięłam ślub bo 6 miesiącach znajomości ślub na szybko 60 osób w tanim lokalu wiesz kasy nie mieliśmy czasu zbierać miłość wygrała, DJ nie chciał się zgodzić bo jego żona miała termin w tym czasie ale udało się, o 2 dostał telefon że mu się syn rodzi pojechał z wesela do szpitala jakieś wujki na konsoli ...lały.. Mówię ci jaja.. Było super bez prób 🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Ja postanowiłam pozostać w bezpiecznej pachnącej piwnicy do końca świata bo jestem taka piękna ze nie znioslabym tego nagabywania ludzkiego. Może kiedyś sprubuje się uczesać na prube łysym grzebieniem

 Piwnica jest super a winnica jeszcze lepsza.  Ludzie są wredni kobiety szczególnie kiedy zazdroszczą...  Mnie to teraz bawi kiedyś się przejmowalam... Czas wyjść ze skorupy skromności.  Kocham Jezusa a on chce bym była piękna ale skromna zarazem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
24 minuty temu, Kwiat wiśni napisał:

 Boni czy uważasz że kiedy kobieta pięknie wygląda nie naraża się na obgadanie? Myślę że tobie też nie raz obrobiły bo byłaś piękna...  Tak już jest chodź ja uważam że to brak wolności ducha krytykować za piękny wygląd 

Jak ubierzesz się odpowiednio do okazji i z klasą to nie będą miały się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, Kwiat wiśni napisał:

Teraz jest pytanie być albo nie być. Sobą w sensie.   Chcę ta suknie zamówiłam ją przerobię na bardziej klasyczna i mniej wyzywająca.  Dziękuję za wasze opinie. Nauczyły mnie tego że jestem na tyle silna aby ewidentnie zrobić po swojemu.  Czy gdybym posłuchała tesciowej i nie których z Was byłabym słaba?  Może mądra...  Nie wiem.  Kolejny krok ku wyzwoleniu samej siebie jako kobieta. Nie dla gości czy męża. Dla siebie.  Czy ktoś z Was zrobił kiedyś coś dla siebie wbrew opinii innych?  Wiem że wiecie jaka wolność wypływa wtedy z duszy!  Pozdrawiam wszystkich! 

Tak w zasadzie to ta ...enka jest strasznie niewygodna - ogranicza ruchy. Wg mnie, ten fason jest dla piosenkarki, która wychodzi na scenę i śpiewa nie ruszając się zbytnio😄. Nie potańczysz w tej ...ence. Oj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, BoniBluBombka napisał:

A tak serio to wiocha kicz i wprdalaj na swojo wiochę tańczyć w remizie przy zenku. Sajonara

 Dom na wsi jest w połowie budowy...w remizach spałam kiedy szlam do Częstochowy na nogach.  Teraz patrzę na kamienice z okien mojej kamienicy.  Wandale popisali te piękne budynki.  Moje Miasto za Cracovia widać to na każdym rogu. Cienie samotnych ludzi w nocy.  Chce na wieś i tam nago pić kawę za żywopłotem w ogrodzie pełnym róż. Mam w dupie miasto i jego zabłąkanie. Boni blu napchaj sobie waty w dekolt uczesz się łysym grzebieniem w swojej piwnicy. Ja idę sobie poprasować 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×