Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fiona1020

Czy jest szansa? kiedy wyszedł Wam pozytywny test?

Polecane posty

Hej dziewczynki

Jestem teraz 2 dni przed okresem ( ma pojawić się 19 czerwca), niestety testy ciążowe wychodzą mi negatywne. Testy owulacyjne wychodziły pozytywne ok 6 czerwca. Cykle mam 32 dniowe. czy mam jeszcze szanse na ciąże mimo, że teraz testy mam negatywne?

Kiedy wyszedł Wam test ciążowy pozytywny? Nie mam żadnych objawów oprócz takiego ściskania w podbrzuszu 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fiona1020 napisał:

Hej dziewczynki

Jestem teraz 2 dni przed okresem ( ma pojawić się 19 czerwca), niestety testy ciążowe wychodzą mi negatywne. Testy owulacyjne wychodziły pozytywne ok 6 czerwca. Cykle mam 32 dniowe. czy mam jeszcze szanse na ciąże mimo, że teraz testy mam negatywne?

Kiedy wyszedł Wam test ciążowy pozytywny? Nie mam żadnych objawów oprócz takiego ściskania w podbrzuszu 2 razy dziennie.

Myślę że jest szansa, bo teoretycznie test jest wiarygodny dopiero w pierwszym dniu miesiączki, ktora się nie pojawia...Ale wiadomo i z tym nie ma zasady. Mi przy drugiej ciąży test wyszedł pozytywny dzień przed okresem, ale to był jak to się mówi taki cień cienia...Ale ja mocno czułam takie zbombardowanie hormonami ciążowymi, że wiedziałam, że to ciąża, no i była...No nie ma innej rady, musisz poczekać chociaż dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana jestem też w takiej sytuacji i czekam do niedzieli bo wtedy ma nadejść okres. Dziś kazałam mężowi schować testy ciążowe bo jak widać robienie ich przed okresem do niczego dobrego nie prowadzi, dziś nawet temat zakładałam z tym wątkiem. Poczekaj do terminu miesiączki, życzę Ci z całego serca powodzenia ❤️ mam nadzieję, że obie zobaczymy wymarzone dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten czas się tak dłuży, a jeszcze jak się czegos bardzo chce 🙂 

no nie ma wyjścia, trzeba się uzbroić w cierpliwość... oby nam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej ciąży cień cienia na teście miałam 5 dni przed spodziewanym okresem. W drugiej ciąży już dość mocno wyraźna druga kreska była 3 dni przed okresem. Ale wydaje mi się, że w obu przypadkach testy wykryły ciążę dość wcześnie, niektórym dziewczynom pozytywy wychodzą dopiero kilka dni po spodziewanej miesiączce. Z tym, że ja mam cykle 27 dni, zawsze jak w zegarku, więc nie było mowy o żadnych przesunięciach, może dlatego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test robiłam zawsze tydzień po terminie spodziewanej miesiączki, nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jest szansa. Mi raz wyszedł cień 4 dni przed @ a raz dopiero w dzień @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ale wiecie, że test nie jest miarodajny magicznie bo miesiączka. Test jest miarodajny 14 dni po spodziewanym zapłodnieniu. I zwykle to wypada w dniu miesiączki, ale to dlatego, że miesiączka u kobiety występuje 14 dni po owulacji, a nie dlatego, że coś zmienia w organizmie i testy wykrywają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Foko Loko napisał:

Dziewczyny, ale wiecie, że test nie jest miarodajny magicznie bo miesiączka. Test jest miarodajny 14 dni po spodziewanym zapłodnieniu. I zwykle to wypada w dniu miesiączki, ale to dlatego, że miesiączka u kobiety występuje 14 dni po owulacji, a nie dlatego, że coś zmienia w organizmie i testy wykrywają lepiej.

Ja wiedziałam, kiedy miałam owulacje i dlatego wiedziałam, kiedy zacząć robić testy 😉 pierwszy zrobiłam 4 dni przed @, czyli 11 dpo. I wyszedł cień 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, fiona1020 napisał:

Hej dziewczynki

Jestem teraz 2 dni przed okresem ( ma pojawić się 19 czerwca), niestety testy ciążowe wychodzą mi negatywne. Testy owulacyjne wychodziły pozytywne ok 6 czerwca. Cykle mam 32 dniowe. czy mam jeszcze szanse na ciąże mimo, że teraz testy mam negatywne?

Kiedy wyszedł Wam test ciążowy pozytywny? Nie mam żadnych objawów oprócz takiego ściskania w podbrzuszu 2 razy dziennie.

Ale masz świadomość, że na tym etapie nie ma żadnych objawów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BitchNaughty napisał:

Ale masz świadomość, że na tym etapie nie ma żadnych objawów? 

tak wiem o tym, myślę, że test jednak jakiś cień powinien pokazać tak jak innym choćby 2 dni przed okresem. Ja mam miec okres jutro a dziś test negatywny. 

Człowiek któy bardzo chce to objawy nawet może mieć, choć ja nie mam żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fiona1020 napisał:

tak wiem o tym, myślę, że test jednak jakiś cień powinien pokazać tak jak innym choćby 2 dni przed okresem. Ja mam miec okres jutro a dziś test negatywny. 

Człowiek któy bardzo chce to objawy nawet może mieć, choć ja nie mam żadnych.

zro bułam teraz test wydaje mi sie że widze jakiś cień ale może to moja wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fiona1020 napisał:

zro bułam teraz test wydaje mi sie że widze jakiś cień ale może to moja wyobraźnia.

A może to nie Twoja wyobraźnia tylko wczesna ciąża?😁 Kochana dziś się odpręż i spokojnie czekaj na dzień jutrzejszy, ja Ci mocno kibicuję i mocno wierzę, że wyjdzie pozytyw 🥰 jak mimo braku okresu test wyjdzie negatywny może warto by było zrobić badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi test pokazał ledwo widoczną drugą kreskę jakieś 4 dni po terminie miesiączki, więc myślę, że przed okresem nie ma w ogóle sensu robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, fiona1020 napisał:

sprawdzam co chwilę, ciekawe co wyjdzie

Napisz koniecznie 🙂 słyszałam o przypadkach kiedy przed okresem beta nie wskazywała na ciążę, dopiero kilka dni po. Co by się nie działo teraz, czy za parę miesięcy na pewno będziesz w ciąży 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Wy się tak spinacie? Będzie to będzie, nie będzie to będzie okres. Po prostu trzeba poczekać. Co Wam da wiedza tydzień wcześniej czy tydzień później.

Powtórzę jeszcze raz: to nie od terminu miesiączki zależy czy test ciążowy jest miarodajny a od tego, ile dni jest od potencjalnego zapłodnienia. Testy są miarodajne 14 dni po zapłodnieniu. Może być pozytywny wcześniej i to oznacza ciążę, ale jeżeli 14 dni po zapłodnieniu jest dalej negatywny, to ciąży nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm babeczka w laboratorium powiedziała że bedę widziała wynik dziś. Jest 21 i nie ma, ciekawe czy po 21 też wrzucają online w diagnostyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest badanie pierwszej potrzeby, które zresztą wcale nie gwarantuje prawidłowej ciąży i jej utrzymanie. Dopiero powtórne badanie po 48 godzinach i prawidłowy przyrost daje szansę na prawidłowy rozwój ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Blurp napisał:

Bo to nie jest badanie pierwszej potrzeby, które zresztą wcale nie gwarantuje prawidłowej ciąży i jej utrzymanie. Dopiero powtórne badanie po 48 godzinach i prawidłowy przyrost daje szansę na prawidłowy rozwój ciąży.

Tak ja wiem o tym 🙂 nadal wyniku nie mam, mimo, że mówiła, że będzie dziś... Nie nastawiam się.. myślę, że są małe szanse, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta hcg wyszła 1.2 😞 czyli.lipa.  Czy jest jeszcze nadzieja? Wczoraj był dzień przed terminem @. Dziś miał być @ i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×