Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szymon1985

Co sądzicie o żonie Szymona Hołowni ? Ja bym chciał mieć taką żonę.

Polecane posty

Nie ukrywam ze właśnie w takich kobietach gustuje, chyba zagłosuje na niego w ramach sympatii do żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szymon1985 napisał:

Nie ukrywam ze właśnie w takich kobietach gustuje, chyba zagłosuje na niego w ramach sympatii do żony.

Zagłosujesz na faceta, który zapisze i podpisze parę paktów, które ześlą twoją rodzinę do piekła i śmierci ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Nic specjalnego,  blade to z workami pod oczami , nie jest ładna. 

Rozdział kościoła od państwa to masońskie działanie, mające na celu zniszczenie człowieka. TO nauka, którą powinni znać ucznie czwórkowi szkoły.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Nic specjalnego,  blade to z workami pod oczami , nie jest ładna. 

W porównaniu do żony Trzaskowskiego, to każda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

W porównaniu do żony Trzaskowskiego, to każda jest.

Ja piernicze on przystojny facet a ona masakra. Jak to się dzieje tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szu301 napisał:

Rozdział kościoła od państwa to masońskie działanie, mające na celu zniszczenie człowieka.

A ja uważam że wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

A ja uważam że wręcz przeciwnie.

To się bardzo mylisz.  Polityk, który może przegłosować każdą ustawę, nawet sprzedaż polski w roszczeniach żydowskich - co już zrobili,.... to kto będzie stał na straży wartości...

 

to jest prostsze niż prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, szu301 napisał:

To się bardzo mylisz.  Polityk, który może przegłosować każdą ustawę, nawet sprzedaż polski w roszczeniach żydowskich - co już zrobili,.... to kto będzie stał na straży wartości...

Na pewno nie watykańscy urzędnicy myślący tylko o kasie i zawartości dziecięcych majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szu301 napisał:

To się bardzo mylisz.  Polityk, który może przegłosować każdą ustawę, nawet sprzedaż polski w roszczeniach żydowskich - co już zrobili,.... to kto będzie stał na straży wartości...

 

to jest prostsze niż prosta.

Z pewnością ostatnią instytucją, która powinna stać na straży tych wartości jest kościół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

 

Przesada z tą "masakrą". Może twarz ma przeciętną, ale to da się poprawić make upem. Za to jest szczupła i dobrze wygląda w krótkiej spódniczce.

Za ładny jest dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzaskowska może nie jest aż tak fotogeniczna, ale na niektórych zdj wygląda ładnie...  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Trzaskowskiego to by pasowała ta Aleksandra Gajewska:) sądzę, że znają się bardzo dobrze;)

Edytowano przez TwojaMuuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Do Trzaskowskiego to by pasowała ta Aleksandra Gajewska:)

To jak już „idziemy” tymi kategoriami to ja uważam, ze ta pani jest zbyt ładna dla RT. Słabo to brzmi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, south napisał:

To jak już „idziemy” tymi kategoriami to ja uważam, ze ta pani jest zbyt ładna dla RT. Słabo to brzmi.

 

Dobrze razem wyglądają,  mają wspólne cele i podejrzewam że hobby też,  no cóż.  Ta jego żona wcale do niego nie pasuje,  on widać taki facet z "pazurem " a ona taka "mdła ". Nieee, nie jak to się niektórzy dobierają, że nawet razem źle wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Wujek gógle ci się zepsuł?

wystarczy wpisać "Rafał Trzaskowski żona" albo "Szymon Hołownia żona" i wszystko jasne

Faktycznie, tylko że ta czynność rozwiązała by problem, który się tylko wydaje być problemem.😁 

A zresztą, nieistotne.

😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Taka se.

Ot demon kobiecy.

Jakich wiele 😔🙂

 

Fajna,  widać że ma ogień w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Fajna,  widać że ma ogień w sobie. 

Na 🐉 ani maga Chaosu to ona nie wygląda 🐧

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Nic specjalnego,  blade to z workami pod oczami , nie jest ładna. 

Wygląd to nie wszytko, ale moim zdaniem jest atrakcyjna

 

49 minut temu, szu301 napisał:

Zagłosujesz na faceta, który zapisze i podpisze parę paktów, które ześlą twoją rodzinę do piekła i śmierci ?

Szczerze powiedziawszy mam gdzieś polityków, pracuje na garnuszku państwa a branży której żaden rzad nie odważy się tknąć. Głosuje zawsze tylko dlatego by przez przypadek nie doszli do władzy jakieś świry jak Braun albo Bosak.

45 minut temu, taki obraz wasz napisał:

W porównaniu do żony Trzaskowskiego, to każda jest.

Problem z zona Trzaskowskiego jest taki ze on wygląda jak trzydziestoparolatek choć ma 48 a ona ma tyle samo lat ale wygląda na swój wiek  dlatego razem sprawiają wrażenie niedobranych, bo ogólnie nie jest taka zła.

 

Edytowano przez szymon1985
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, łink napisał:

Ta baba nie podoba mi sie wole Pawlowicz chociaz glosuje na Holownie.

Co ty prdolisz

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozdział kościoła od państwa to masońskie działanie, mające na celu zniszczenie człowieka. TO nauka, którą powinni znać ucznie czwórkowi szkoły."

Czworkowi powinni przynajmniej wiedziec, ze nie ma w j. polskim wyrazu "ucznie". 

W sprawie "rozdzialu" kosciola od panstwa masz jak najbardziej racje. Polska w odroznieniu od tej niemoralnej Europy powinna pozostac panstwem koscielnym. Dlaczego mialaby sie roznic od takich fajnych krajow jak Iran albo Arabia Saudyjska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szymon1985 napisał:

Szczerze powiedziawszy mam gdzieś polityków, pracuje na garnuszku państwa a branży której żaden rzad nie odważy się tknąć. Głosuje zawsze tylko dlatego by przez przypadek nie doszli do władzy jakieś świry jak Braun albo Bosak.

No to jesteś pomiotem rosyjskiego anturażu... czyli produktem rosyjsko niemieckiego dilu, który każe dzielić polaków.  Jesteś słaby, skoro poszedłeś na to i jeszcze gloryfikujesz.

jak ci nie zgwwałcą żony to ci zgwałcą córki.  Kraj upadnie przez takich jak ty, dlatego nagroda od twojego systemu cię spotka.  Nikt cię nie uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TwojaMuuza napisał:

Ja piernicze on przystojny facet a ona masakra. Jak to się dzieje tak?

Zawsze ktoś musi być bestia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TwojaMuuza napisał:

Za ładny jest dla niej:)

jesteś płytka, płyciutka jak kałuża, tak generalnie jak się czyta twoje posty. i pusta. typowe karynisko. dogadałabyś się z kiełbasa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, gosc z napisał:

jesteś płytka, płyciutka jak kałuża, tak generalnie jak się czyta twoje posty. i pusta. typowe karynisko. dogadałabyś się z kiełbasa. 

 

Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz,  mam to gdzieś.  Ważne jak ja się czuje i to kim dla siebie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam wytrwałość tej Pani bo nie łatwo przejść WIML na taką kategorię i jeszcze potem kroczyć tą ścieżką. Na temat urody się  nie wypowiadam, chociaż uważam, że jest ładna, ze względu na jej drugoplanową rolę w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze autorowi nie chodziło o urodę tej pani ^^

Z charakteru wydaje się bardzo fajną i spoko babką. Z resztą skoro Hołownia (lubię go bardzo, chociaż nie jestem wierząca) wziął ją sobie na żonę to na pewno musi być wartościową osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×