Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lampka

Zdjęcia profilowe na Facebooku a wygląd w realu

Polecane posty

Na lokalnym kramiku na Facebooku często coś sprzedaję kupuję wymieniam się, spotykam się z wieloma ludźmi i tu zaskoczenie- każda osoba inaczej wygląda w rzeczywistości niż na zdjęciu profilowym, zdjęcie profilowe jest idealne  wygładzone, upiększone a w rzeczywistości taka osoba wygląda o wiele gorzej.A kiedyś oddawałam za darmo firanki do pokoju dziecięcego ,przyjechała do mnie kobieta która na zdjęciu była taka gładziutka. A przyjechała kobieta po pięćdziesiątce byłam w szoku ,rzeczywiście to była ona tylko o 30 lat starsza i brała firanki dla wnusi, tak się ludzie wygładzają na profilu.Szok. Moja bratowa kupowała kiedyś stół od pewnej kobiety ,przyszła do niej i zapytała o panią Annę O. a tamta mówi że to ona...

Moja bratowa była w szoku bo na zdjęciu profilowym ta kobieta wyglądała młodziutka a w rzeczywistości starsza o kilkanaście lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo zauważyłam,bo nigdy nie spotkałam się z odwrotną sytuacją -żeby w rzeczywistości osoba wyglądała lepiej niż na zdjęciu profilowym na Fb. Zawsze jest odwrotnie. Na Facebooku zdjęcie profilowe jest retuszowane. Ja miałam taką sytuację że sprzedałam kobiecie rzeczy po dziecku ,spotkałam się z nią  wypatrywałam i byłam zaskoczona jak podeszła do mnie bidulka w okularach ,bez zębów, włosy w kitkę  bez makijażu a na zdjęciu na fb piękna kobieta. To zdjęcie było robione w dniu chrztu jak chrzciła córeczkę , wyglądała bosko no i oczywiście retusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to są te filtry 🙂 poza tym ubiór, fryzura, makijaż tez robia swoje, bo inaczej wygląda kobieta w zwyklym naturalnym wydaniu, bez makijaźu, podkladu,pudru i idealnie wymodelowanych wlosow,a inaczej jak sie "zrobi" na jakies wyjscie .  Każdy ma tez ten lepszy profil ,poze i lepsze zdjęcie 🙂  Ludzie takie zdjecia wstawiaja na fb czy insta,bo czują ze wyglądają na nich dobrze i podlegają pod standard fb. 

Ja na każdym zdjęciu wyglądam inaczej 😄 lewy profil mam lepszy, kiedyś cyknęłam sobie fotkę z góry i wyszlam bardzo szczupła na twarzy,a po dodaniu filtru i barwy wyszłam jak nie ja 😄 inaczej wyglądam jak pozuje ,a inaczej na spontanie rozesmiana. Takie rzeczy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lampka napisał:

Na lokalnym kramiku na Facebooku często coś sprzedaję kupuję wymieniam się, spotykam się z wieloma ludźmi i tu zaskoczenie- każda osoba inaczej wygląda w rzeczywistości niż na zdjęciu profilowym, zdjęcie profilowe jest idealne  wygładzone, upiększone a w rzeczywistości taka osoba wygląda o wiele gorzej.A kiedyś oddawałam za darmo firanki do pokoju dziecięcego ,przyjechała do mnie kobieta która na zdjęciu była taka gładziutka. A przyjechała kobieta po pięćdziesiątce byłam w szoku ,rzeczywiście to była ona tylko o 30 lat starsza i brała firanki dla wnusi, tak się ludzie wygładzają na profilu.Szok. Moja bratowa kupowała kiedyś stół od pewnej kobiety ,przyszła do niej i zapytała o panią Annę O. a tamta mówi że to ona...

Moja bratowa była w szoku bo na zdjęciu profilowym ta kobieta wyglądała młodziutka a w rzeczywistości starsza o kilkanaście lat..

A potem znajomi pisza pod takim wygladzonym zdjeciem 'wow, nie poznalem cie' i laska sie cieszy i mysli ze to komplement, a chodzi o to ze na zywo wyglada inaczej😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się z tym spotkałam..... Makijaż, ubiór robią swoje a photoshop to już wogole

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w ogóle nie mieć fejsbuka

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zakłamywanie rzeczywistości 😏

a później taki facet zainteresowany napisze ze chce poznać czy zaprosić na kawę a później zdziwione ze się po spotkaniu nie odzywa😂

ja nie mam FB ale moja siostra ma i wiem ze ona filtruje swoje fotki, a w rzeczywistości wyglada inaczej🙈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
11 godzin temu, Milkyway38 napisał:

To jest zakłamywanie rzeczywistości 😏

a później taki facet zainteresowany napisze ze chce poznać czy zaprosić na kawę a później zdziwione ze się po spotkaniu nie odzywa😂

ja nie mam FB ale moja siostra ma i wiem ze ona filtruje swoje fotki, a w rzeczywistości wyglada inaczej🙈

Mały retusz jest wskazany. Np. złe światło, amatorska fotka.  Przecież nawet robiąc zdjęcie do dowodu  lekko retuszują  zdjecie. Raczej na FB zamieszczamy twarz, więc  facetowi może się  sylwetka nie spodobać. Kto to wie? Trzeba przypominać siebie zamieszczając zdjęcie. a nie zupełnie kogoś innego jak tutaj piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem tego problemu...I na wstępie powiem że nie umieszczam swoich zdjęć na fb...No ale jakie zdjęcia ludzie mają wrzucać na profilowe? Z podkrążonymi oczami albo z wysypką na twarzy? Przecież to chyba normalne, że każdy chce się na takim portalu dobrze zaprezentować...No ja też nie przepadam za profilowym z jakiś wesel powiedzmy, gdzie dużo osób jest mega odpicowanych...ale też nie uważam że to powinno być karalne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taka kolezanke jest szczupła ale ma bardzo pucata twarz takie chomikowe policzki i kazde zdjecie retuszuje tak ze wyszczupla twarz i uwypukla kosci policzkowe wyglada zupelnie inaczej. A jak ktos wrzuci zdjecia z imprezy i ja oznaczy to dopiero widac jaki retusz robi  heh

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ami napisał:

Nie bardzo rozumiem tego problemu...I na wstępie powiem że nie umieszczam swoich zdjęć na fb...No ale jakie zdjęcia ludzie mają wrzucać na profilowe? Z podkrążonymi oczami albo z wysypką na twarzy? Przecież to chyba normalne, że każdy chce się na takim portalu dobrze zaprezentować...No ja też nie przepadam za profilowym z jakiś wesel powiedzmy, gdzie dużo osób jest mega odpicowanych...ale też nie uważam że to powinno być karalne 😄

Faceci maja dobrze. Rodzą się piekni i nie muszą nic poprawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×