Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dys1988

Co zrobić w sytuacji gdy moja bratowa nastawia przeciwko mnie mojego brata ?

Polecane posty

Chodzi o to, że organizuje chrzciny dla swojej córki, poprosiłam więc mojego brata o to, żeby był chrzestnym, a jako, ze moja bratowa jest nauczycielką i na co dzień ma kontakt z dziećmi, zresztą ona sama deklaruje, że dzieci bardzo lubi to poprosiłam ją o to, żeby na przyjęciu była animatorką, no bo na przyjęciu będzie dużo dzieci, więc animator by się przydał i nie dość, że się obraziła na mnie, tak naprawdę nie wiem za co, to jeszcze namawia mojego brata do tego, żeby zrezygnował z bycia chrzestnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dys1988 napisał:

Chodzi o to, że organizuje chrzciny dla swojej córki, poprosiłam więc mojego brata o to, żeby był chrzestnym, a jako, ze moja bratowa jest nauczycielką i na co dzień ma kontakt z dziećmi, zresztą ona sama deklaruje, że dzieci bardzo lubi to poprosiłam ją o to, żeby na przyjęciu była animatorką, no bo na przyjęciu będzie dużo dzieci, więc animator by się przydał i nie dość, że się obraziła na mnie, tak naprawdę nie wiem za co, to jeszcze namawia mojego brata do tego, żeby zrezygnował z bycia chrzestnym. 

Oczywiście rozumiem, że razem z propozycją zostania animatorką bratowa usłyszała od Ciebie stawkę jaką jej za to zapłacisz. Bo z jakiej racji ma to robić za darmo? Animatorzy na przyjęciach mają płacone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dys1988 napisał:

Chodzi o to, że organizuje chrzciny dla swojej córki, poprosiłam więc mojego brata o to, żeby był chrzestnym, a jako, ze moja bratowa jest nauczycielką i na co dzień ma kontakt z dziećmi, zresztą ona sama deklaruje, że dzieci bardzo lubi to poprosiłam ją o to, żeby na przyjęciu była animatorką, no bo na przyjęciu będzie dużo dzieci, więc animator by się przydał i nie dość, że się obraziła na mnie, tak naprawdę nie wiem za co, to jeszcze namawia mojego brata do tego, żeby zrezygnował z bycia chrzestnym. 

Hahaha ten temat już był Kilka miesięcy temu😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz sie. Poprzednio chyba dotyczylo to slubu. Teraz to forum zamkniete z mala liczba forumowiczek i takie tematy zapadaja w pamiec. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×