Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nefastus

bóg mnie chroni przed kontrolą biletów

Polecane posty

sprawiając że zanim kanar dojdzie do mnie to ktoś inny biletu nie ma. je/bać socjalistów z ztm.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że za transport należy się zapłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Danger napisał:

Nie uważasz, że za transport należy się zapłata?

nie kiedy jest sztucznie zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni zrobić tak, że komunikacja miejska jest finansowana z dodatkowego podatku od sprzedaży i dochodu w danym mieście, dodać po 0.5% przy kupnie i przy zarobku, wtedy kto chce jeździ i nie płaci dodatkowo za bilety

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, zbanowany napisał:

powinni zrobić tak, że komunikacja miejska jest finansowana z dodatkowego podatku od sprzedaży i dochodu w danym mieście, dodać po 0.5% przy kupnie i przy zarobku, wtedy kto chce jeździ i nie płaci dodatkowo za bilety

socjalizm. zabij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeżdżę taksówka na chwilę obecną. Ale bilet nie jest drogi. Nie zawsze są chęci by go po prostu kupić i tylko to rozumiem z braku biletu że ludzie pędzą i zatrzymać się w kiosku zabiera cenny czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, zbanowany napisał:

powinni zrobić tak, że komunikacja miejska jest finansowana z dodatkowego podatku od sprzedaży i dochodu w danym mieście, dodać po 0.5% przy kupnie i przy zarobku, wtedy kto chce jeździ i nie płaci dodatkowo za bilety

Powinno być tak. U was, na zdrowy rozum. Podatek płacisz? Za darmo. 

A ogółem. Bez podatku i jak chcesz się przejechać, to tam do ręki, wszędzie ta sama cena i ten kierowca by był strasznie zadowolony. Nie, ta praca nie jest łatwa. Ciepło, zimno, przerwiew, skupienie, śmierdzi, kawa, kawa, niewyspany, słuchanie cudzej muzyki, rozmowy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja też od lat 🚕👍😄

Otóż to. Prawidłowo 😄 Autobusy to nie moja bajka. Śmierdzi , tłoczno.  Trzeba patrzeć na różne gębule, ustąpić miejsca bądź w ogóle go nie mieć.  Słuchać za sobą patologii.  Bez sensu.  Za 10/15/20 do 30 zł dojadę komfortowo.  A i się zdarza często że do 20/30 zł w dwie strony i święty spokój.  🙂

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Otóż to. Prawidłowo 😄 Autobusy to nie moja bajka. Śmierdzi , tłoczno.  Trzeba patrzeć na różne gębule, ustąpić miejsca bądź w ogóle go nie mieć.  Słuchać za sobą patologii.  Bez sensu.  Za 10/15/20 do 30 zł dojadę komfortowo.  A i się zdarza często że do 20/30 zł w dwie strony i święty spokój.  🙂

Spoko, jest koronawirus, można zająć jedno miejsce co drugi rząd😀 haj lajf😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Spoko, jest koronawirus, można zająć jedno miejsce co drugi rząd😀 haj lajf😁

Teraz z pewnością tak - 😄 ale przed korona to człowiek na człowieku plus wózek na wózku.  Aż szło by to narysować w Paincie hehe.  Jeszcze małpy na rurze brakuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie zawsze ( zależy jakie miejsce- jak się przeniosło tam na obrzeża miasta-to tam ich nie było, tych kontrolerów przynajmniej nie trafiło ) do uniwerytetu nie kasowało  biletu. Nie stać mnie było na bilet. Kupić książki itd( ale miało zawsze przy sobie- tak tylko w razie draki...) to dla mnie było no właśnie! Nieuczciwe. Matka tyle harówy i jeszcze na bilety mam wydawac? Pozatym na samym początku pieniądze pozyczalo od ,,wujka’’. Mało tego. Resztki wypłaty... ( tam ubiegało się o zapomogę, przed tym jak zaczęło pracować w ten sposób..., ale jej nie otrzymało... matka za dużo o jakieś resztki NIBY zarabiała...) oni by się wstydzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

W uczciwie jeździć bez? Śmieszne. 

Uczciwie. Jak matke kradli. To chciało trochę zwrotu. Samo. I co? Tak. Napisz na policję, ze biletu nie kasowało, bo oszczędzało na książki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBestia napisał:

W uczciwie jeździć bez? Śmieszne. 

Jak kradli to ja to chciało wyrównać. Przynajmniej tak... małe co nieco. Złodzieje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBestia napisał:

W uczciwie jeździć bez? Śmieszne. 

Nie śmieszne. Jak ktoś nie ma kasy, a chce np. się uczyć i książki kupić. No to jak oni złodzieje tak, to ja tak. Macie, wasza prostytutkę. Uczciwa praca ... była... ale kradną. 15 euro... jak śmią wogole? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze marzyło, aby mieć w domu własna bibliotekę. Ale po analizie... tam wogole w tych książkach no... tez są błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za system, ze wiedza płatna i bogaci maja tylko możliwość się kształcić. Won z takim chorym systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze jakby się kontrolerzy dowiedzieli i to przede wszystkim ZROZUMIELI i nie tylko oni... by się cieszyli, ze przekazuje im ta wiedzę. I jeszcze dary by mi przynosili jak moi stali i nie tylko. Miało być na książki. I studia i życie i na rentę tez. I no... nie ma jeszcze... no ale. Się powoli uzbiera w tej harówce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Mam już zestaw ( jakaś mała kolekcja- później wam pokaże moje dzieci;) no ale... co z reszta? Renta i tak dalej? No walsnie. Trzeba harować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Teraz z pewnością tak - 😄 ale przed korona to człowiek na człowieku plus wózek na wózku.  Aż szło by to narysować w Paincie hehe.  Jeszcze małpy na rurze brakuje 😄

Takie też  były...😂 we Włoszech, nie raz jakaś dziewczyna ubrana w lateks tańczyła na rurze w metro.😀 A potem pokazywali to w wiadomościach...😂 Ach ci włosi.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Takie też  były...😂 we Włoszech, nie raz jakaś dziewczyna ubrana w lateks tańczyła na rurze w metro.😀 A potem pokazywali to w wiadomościach...😂 Ach ci włosi.😉

🙀😅 To nawet nie widziałam haha.  No ale Włosi są mega otwartymi ludźmi.   Także mnie to nie zdziwi ,😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nefastus napisał:

socjalizm. zabij się.

a jak nie płaci za bilet jeżdżąc na gape to nie socjalizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

🙀😅 To nawet nie widziałam haha.  No ale Włosi są mega otwartymi ludźmi.   Także mnie to nie zdziwi ,😄

To są seksoholicy...😉 Do otwartości trochę im brakuje.... - to wszystko co o nich wiecie to są tylko pozory na potrzeby turystyki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech na jakiejś wiosce ssą fryzjerki, które przyjmują interesantów w bieliźnie. I pokazywali je nie raz, nie dwa w głównym wydaniu wiadomośi, jakby to było najważniejsze info na świecie.😂

Oczywiście tamtejsze żony nazywają je dziffkami, a udzielający wywiadu mężowie mówili, że okłamują swe żony, że idą ostrzyc się gdzie indziej. Kobiety zaś nie chodzą tam w ogóle.😁

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Dokładnie tak, przy moim trybie życia gdzie nie muszę codziennie do pracy, to za samo ubezpieczenie samochodu gdybym go miał, mam cały rok kursów 🚕. Także raz na jakiś czas mi nie szkoda. U mnie też max 30 w dwie strony wszędzie tam gdzie potrzebuje.

To identycznie.  Ale jest tak jak mówisz . Zależy jaki tryb życia się prowadzi.  Jak wszystko ma się pod 👃 nosem czy sporadycznie sprawy załatwić ,ma się prace zdalna to inwestowanie i opłacanie samochodu to strata czasu , pieniędzy.  Pieniądze w błoto wpakowane.  Bez sensu.  Byle by stał i się kurzył 😕 w drugą stronę jeśli ktoś ma pracę zdalna a nie usiedzi w ciągu dnia na tyłku.  Lubi gdzieś wyruszyć to samochód i opłaty mają sens.  Inna sprawa.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×