Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Loyda

Polscy faceci w wieku około 30 lat są po prostu żałośni.

Polecane posty

1 godzinę temu, KermitZaba napisał:

Głupich, żałosnych facetów? To prawda, są tacy, tak samo jak głupie żałosne kobiety. Może mało inteligentnych facetów jest więcej niż mało inteligentnych kobiety, bo faceci są skrajni z natury, dlatego zarazem najwięcej inteligentnych ludzi to mężczyźni. Żyjemy w czasach cywilizacji, uściślając cywilizacji technicznej. Budowanej głównie przez garstkę facetów. Cześć z nich najbardziej inteligentnych było wynalazcami i odkrywcami, popychali świat do przodu. Drudzy z kolei, choć nie tak wybitni to też osoby, które wykorzystują dorobek umysłowy tych najbardziej inteligentnych i utrzymują świat, różnie osoby technice, zarządzający, prawnicy i lekarze. Wiesz wśród tych osób, jest naprawdę bardzo mało kobiet. Studiowałem na politechnice, kobiet na moim kierunku było niespełna 10%. Gdyby teoretycznie teraz  jak za dotknięciem magicznej wróżki umarliby wszyscy faceci, albo ta bardziej inteligentna połowa, to ty byś nie wróciła do czasów średniowiecza, tylko do prehistorii, jeszcze przed czasami upraw. Bo upadłyby fabryki, kraje, systemy finansowe, systemy sprawiedliwości. Nie byłoby nikogo, kto by tobie produkował te zabawki erotyczne, którymi rzekomo tyle sprawiają tobie radości, a tak naprawdę nieudolnie przyćmienia smutek i pustkę w sercu, bo byłaś na tyle głupia, by nie potrafić sobie znaleźć mężczyzny na poziomie, bo niby dlaczego, jak sama taka nie jesteś?

Tak, tak. Wy, mężczyźni jesteście cudowni tylko dlatego, że jesteście mężczyznami I macie tego żałosnego bąbla w spodniach. 

Poprawka: byłam na tyle głupia I brzydka, że nie potrafiłam sobie znaleźć bezmózga. A... I gruba. Coś jeszcze byś dodał? Przecież widać doskonale mnie znasz, że wiesz, że to wcale nie był mój wybór  I nie est to spowodowane tym, że zwyczajnie z żadnym facetem być nie chcę.

13 minut temu, EwaWa napisał:

Florense jest najlepszym przykładem na to jak ważna rolę w życiu kobiety pełnią mężczyźni. Trafiła na nieodpowiednich i ją.....zepsuli, delikatnie mówiąc

Tak się dzieje, jak kobiety po pierwsze nie potrafią przejąć inicjatywy i nie mam tutaj na myśli ganiania za facetami tylko okazanie zainteresowania jakiemuś ogarniętemu. Albo same są nieogarnięte, targane niskimi instynktami, trafiają na "zdrowego samca". Tylko że zdrowy samiec, jak to samiec, musi sobie samce rzeczy, czyli zapładniać kolejne samice. A mówiąc "zdrowy samiec" nie mam na myśli atrakcyjnych mężczyzn, tylko kobieciarzy, bawidamków i takich, którzy poświęcają dużo czasu i energii, by zdobyć jak najwięcej kobiet. Niestety cześć z nich, mająca najlepsze "wyniki" to właśnie ci atrakcyjni, którzy rozumieją trochę tę grę damsko-męską, wiedzą ze wygląd jest ważny, a przynajmniej nie obojętny, a do tego dzięki intuicji i doświadczeniu wiedzą co i jak powiedzieć, co sprowadza się w zasadzie do gadania bzdur jak z romansideł czy harlekinów, co jakimś cudem jest skuteczne.

Ogólnie ogarniętych, rozsądnych, mądrych ludzi jest mniejszość niezależnie od płci. Te "zdrowe samce", trafiają często na "zdrowe samice", którymi mózg się odprzęgła w pobliżu takiego. Jesteśmy ludźmi, istotami seksualnymi i chyba tak trochę musi być. Sam pamiętam jak w liceum jedna, kobieta postrzegała mnie niemal jak jakiegoś kryminalistę, był najwyraźniej w celi z grypsującymi, a mimo to, zamiast trzymać dystans, to za mną ganiała. Może trochę przesadza, ale takie mam wnioski, kiedy mnie kiedyś widziała z jakimiś spokojnymi facetami i wyrażała swoje zdziwienie, jak ja mogę z takimi się zadawać.

15 minut temu, KermitZaba napisał:

Swoją drogą, nie jestem pewien czy picie przygotowanej wody jest najbardziej prawidłowe, wody są mineralizowane w procesie uzdatniania. Właśnie dlatego, by nam nie szkodzić. Teoretycznie woda z  oczyszczalni ścieków powinna być zdatna do spożycia. A gotując ją wytrącasz te minerały (to kamień w czajniku jak wiesz-przypominam tylko). W praktyce płynie ona w wodociągach, które są w różnym stanie, poza tym wiem, ze często jednak są problemy ze standardem takiej wody i potrafili ona zawierać niedopuszczalne ilości np. bakterii coli. Traktuj moje uwagi na zasadzie, nie opinii specjalisty, tylko raczej ploteczek na targu. Zamierzam się w przyszłości podciągnąć w temacie, bo chyba sam zdecyduje się na jakiś filtr kiedy będę się przeprowadzać.

Ok.

8 minut temu, Florense napisał:

Tak, tak. Wy, mężczyźni jesteście cudowni tylko dlatego, że jesteście mężczyznami I macie tego żałosnego bąbla w spodniach. 

Poprawka: byłam na tyle głupia I brzydka, że nie potrafiłam sobie znaleźć bezmózga. A... I gruba. Coś jeszcze byś dodał? Przecież widać doskonale mnie znasz, że wiesz, że to wcale nie był mój wybór  I nie est to spowodowane tym, że zwyczajnie z żadnym facetem być nie chcę.

Tu nie chodzi o "bąbla", mężczyźni są skrajni, mężczyźni są na swój sposób obłąkani, czasami ten obłęd kończy się na zanurzeniu się w dążeniu do osiągnięcia celu, wśród najinteligentniejszych ludzi na świecie najwięcej jest mężczyzn. To jest równie inspirujące jak straszne. Kobiety są bardziej zbilansowane, muszą mieć większą równowagę, znacznie rzadziej poświęcają zdrowie i życie. Może dlatego, że życie kobiet z biologicznego punktu widzenia jest cenniejsze?

Powiedź, jak była twoja przeszłość?  To jacy jesteśmy, jest zdeterminowani naszą biologią jak i życiowymi doświadczeniami. Przez biologie masz na pewno libido, stąd takie umiłowanie tych zabawek erotycznych, ale jeśli nie jesteś aseksualna, to oprócz libido powinnaś mieć popęd seksualny. Być może tłumiony, albo negowany przez traumy spowodowanymi doświadczeniami, albo negowany.

Teksty z romansideł? A ja myślałam, że to wypływa z przepastnej głębi serca mężczyzny😂

2 minuty temu, pari napisał:

Teksty z romansideł? A ja myślałam, że to wypływa z przepastnej głębi serca mężczyzny😂

Nie wiem, może tak, tylko ja mam zaburzoną percepcje... Ja nigdy nie byłem jakiś romantyczny, choć w sumie róże kupowałem jednej, bo ją to cieszyło, a jej radość mnie też uszczęśliwiało. Zapewniałem o szczerych intencjach, choć byłem powściągliwy i robiłem to z umiarem, ale nie oszukiwałem co do uczuć. Zrobiłem jej nawet niespodziankę jak była w raz w szpitalu, zdenerwowana badaniami. Hmm... W sumie jak sobie o tym pomyśle to tak źle ze mną nie jest. W pokoju ze świeczkami z winem pewnie bym nie siedział, bo bałbym się pożaru, a alkohol tylko toleruje, choć wolę unikać (sam nie pije, wolę jak inni w moim towarzystwie też nie spożywają, ale jak już muszą to jakoś z tym żyje), ale reszta to mi nawet wyszła ^^

Ale przy takich casanovach to wymiękam, wieczne deklaracje o wielkiej miłości, nieustanne obsypywanie prezenami, siedzenie przed jej oknem z gitarą, a dziewczynę taki zna 3 tygodnie, a po pół roku kolejna "klientka". Czy niektórzy to nawet kilka naraz, na raz.

7 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Kermit wróciłeś do korzeni kałboju

Chodzi Tobie o te rozległe monologi czy awatar?

23 minuty temu, BoniBluBestia napisał:

Chodzi mje o twój kombojski kapelusz i imaż ogólny. 

Mam nawet zapisany stary awatar znany jeszcze z k*******, ale uznałem, że dla odmiany użyje obecnego.

1 godzinę temu, KermitZaba napisał:

Tu nie chodzi o "bąbla", mężczyźni są skrajni, mężczyźni są na swój sposób obłąkani, czasami ten obłęd kończy się na zanurzeniu się w dążeniu do osiągnięcia celu, wśród najinteligentniejszych ludzi na świecie najwięcej jest mężczyzn. To jest równie inspirujące jak straszne. Kobiety są bardziej zbilansowane, muszą mieć większą równowagę, znacznie rzadziej poświęcają zdrowie i życie. Może dlatego, że życie kobiet z biologicznego punktu widzenia jest cenniejsze?

Powiedź, jak była twoja przeszłość?  To jacy jesteśmy, jest zdeterminowani naszą biologią jak i życiowymi doświadczeniami. Przez biologie masz na pewno libido, stąd takie umiłowanie tych zabawek erotycznych, ale jeśli nie jesteś aseksualna, to oprócz libido powinnaś mieć popęd seksualny. Być może tłumiony, albo negowany przez traumy spowodowanymi doświadczeniami, albo negowany.

Czym się różni popęd seksualny od libido? Mam libido, mam potrzeby erotyczne, uwielbiam te zabawy, kocham mieć orgazm. Więc to chyba zalicza się do popędu. A że nie jest skierowany do facetów (I kobiet), to niczego nie zmienia I nie neguje. Zawsze uważałam, że popęd seksualny to potrzeba jakiś doświadczeń seksualnych (czy poprzez seks, czy poprzez masturbację), więc wg mojej definicji faktycznie go mam. Żeby być spelniona w tej sferze nie potrzebuję faceta z jego żałosną rurką, naprawdę można sobie radzić samej. Przynajmniej nie jest się zawiedzoną, że bąbelek nie jest w formie xd I nie trzeba się ponizac, sprawiając bezmózgowi przyjemność, bo na nią nie zasługuje.

1 minutę temu, Florense napisał:

Czym się różni popęd seksualny od libido? Mam libido, mam potrzeby erotyczne, uwielbiam te zabawy, kocham mieć orgazm. Więc to chyba zalicza się do popędu. A że nie jest skierowany do facetów (I kobiet), to niczego nie zmienia I nie neguje. Zawsze uważałam, że popęd seksualny to potrzeba jakiś doświadczeń seksualnych (czy poprzez seks, czy poprzez masturbację), więc wg mojej definicji faktycznie go mam. Żeby być spelniona w tej sferze nie potrzebuję faceta z jego żałosną rurką, naprawdę można sobie radzić samej. Przynajmniej nie jest się zawiedzoną, że bąbelek nie jest w formie xd I nie trzeba się ponizac, sprawiając bezmózgowi przyjemność, bo na nią nie zasługuje.

Przepraszam, możliwe ze nie użyłem poprawie tych pojęć. W tym kontekście, jakim je używałem, traktowałem popęd seksualny jako coś ukierunkowane na drugą osobę, natomiast libido jako coś, co nie jest skierowane na nic, chyba może być kontrolowane. W każdym razie wiem, że to się jakoś rozróżnia. Podobno niektóre osoby aseksualne się masturbują, a nie czują potrzeby uprawiać seksu z innymi ludźmi.

Dlaczego uniknęłaś odpowiedzi na moje drugie pytanie? Wyraźnie widać, że jesteś skrajnie negatywnie nastawiona do mężczyzn i pewnie nie bez żadnej przyczyny. Dlaczego jesteś w obecnym miejscu?

10 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Znowu filozofujcie. Mój troll zajął się życiem a tu wieje choojem. Kermit wymysł jakiś motyw. 

Kermit spada zaraz jeść, bo treningi się zmarnują.

6 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Pa. 

Arrivederci Roma

3 minuty temu, Florense napisał:

Dlatego, że faceci są nic nie warci I myślą dołem I jestem tego świadoma. Nie jestem ślepa jak większość kobiet. A jakiekolwiek relacje z nimi to strata czasu I poniżenie dla każdej szanującej się kobiety, chyba że I ona myśli nie tym, co trzeba I jest tak samo płytka I niewartościowa jak ci ubóstwiani przez nią faceci.

Jestem wręcz zdegustowany... Czy mała dziewczynka to kobieta?

21 godzin temu, Florense napisał:

Raczej zyskuję! Bilans wychodzi na korzyść gadżetów I życia bez związków I facetów, z którejkolwiek strony by na to nie patrzeć.

I vice versa.

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, KermitZaba napisał:

Gdyby teoretycznie teraz  jak za dotknięciem magicznej wróżki umarliby wszyscy faceci, albo ta bardziej inteligentna połowa, to ty byś nie wróciła do czasów średniowiecza, tylko do prehistorii, jeszcze przed czasami upraw. Bo upadłyby fabryki, kraje, systemy finansowe, systemy sprawiedliwości. Nie byłoby nikogo, kto by tobie produkował te zabawki erotyczne

BZDURY. Zawsze mnie rozwala gdy słyszę takie durne gadki (już pomijając że nijak ma się to do tematu, bo wątek jest o życiu towarzysko-uczuciowo-seksualnym, a nie o rozwoju cywilizacyjnym). Myślisz, ze kobiety nie potrafiłyby odzworowac tego co dotychczas zostało stworzone?  😄 Albo nie poradziłyby sobie na produkcji? 😄 10% kobiet na politechnice to jednak 10% , a nie zero. Nobla z fizyki też bodajże dostały 2 kobiety w ostatnich latach.  Przypomnę tylko, że przed wojną sama praca kobiet w fabrykach była uznana za coś niemożliwego, że "sobie nie poradzą". Natomiast 100 lat temu, pierwsza kobieta studiująca architekturę tez była wyśmiewana i ledwo co dopuszczona na studia. Podczas gdy dziś kobieta-architekt to norma. 

Fakt, że gdyby hipotetycznie zabrakło facetów to wzrost technologiczny na pewno mocno by spowolnił, to oczywiste, ale ani by nie ustał, ani tym bardziej by się nie uwstecznił, roftl. Gdyby kobiety musiały sobie poradzić to by sobie poradziły. Spokojna Wasza. 

A większość facetów to i tak humaniści, a nie ścisłowcy. 😛 

Edytowano przez gosc z

Dnia 22.07.2020 o 15:20, diada Stiopa napisał:

Źle ujęte, choć poniekąd - słuszne. Prymitywizm i i prostactwo zazwyczaj jest popędzone testosteronem, którego kobiety nie produkują, i dlatego tak świetnie się dogadujemy i uzupełniamy. Często to kobieta gasi niechybny konflikt między facetami i zapobiega siniakom, a nawet zgonom, bo po prostu jest kobietą, absolutnym przeciwieństwem faceta. Wszyscy są szczęśliwi. Tak to działa od zawsze, choć jak widać nie u wszystkich. 😎

Chyba masz małe pojęcie o ludzkiej anatomii bo tak się składa, że kobiety również produkują testosteron. Podobnie mężczyźni produkują estrogen, hormon "kobiecy". Różnice polegają tylko na stężeniu jednego i drugiego z nich u danej płci. Jednak usprawiedliwianie czyjegoś prymitywizmu stężeniem hormonów w organiźmie jest po prostu... Prymitywne 🙂 To po pierwsze. Po drugie ja jako kobieta nie mam zamiaru mieszać się w wasze żałosne, pełne agresji konflikty. Niby czemu miałabym je łagodzić? Mam ciekawsze rzeczy do roboty. Jak dla mnie, to możecie się nawzajem wybijać i po mnie to spłynie 🙂 Rzecz w tym, że w teorii mieliście kobietom zapewniać poczucie bezpieczeństwa a tymczasem jesteście dla nich największym zagrożeniem a tego nie jestem w stanie zaakceptować 🙂 I nie, absolutne przeciwieństwa się nie przyciągają, na pewno nie na dłuższą metę. Dlatego tyle związków się rozpada, bo mężczyzna i kobieta zbyt mocno się różnią 🙂

Dnia 23.07.2020 o 19:32, Florense napisał:

Dlatego, że faceci są nic nie warci I myślą dołem I jestem tego świadoma. Nie jestem ślepa jak większość kobiet. A jakiekolwiek relacje z nimi to strata czasu I poniżenie dla każdej szanującej się kobiety, chyba że I ona myśli nie tym, co trzeba I jest tak samo płytka I niewartościowa jak ci ubóstwiani przez nią faceci.

Tak też myślałem, że pojawi się jakieś bezużyteczne ścierwo i zacznie najeżdżać na męzczyzn. Weź się do roboty i zacznij myśleć mózgiem (wiem, dla was baby to wyczyn prawie niemożliwy do osiągnięcia), bo naprawdę niedobrze mi od tego bełkotu tępych incelek twojego pokroju. I ty się dziwisz czemu traktują cie jak ...? 

Dnia 23.07.2020 o 20:18, gosc z napisał:

BZDURY. Zawsze mnie rozwala gdy słyszę takie durne gadki (już pomijając że nijak ma się to do tematu, bo wątek jest o życiu towarzysko-uczuciowo-seksualnym, a nie o rozwoju cywilizacyjnym). Myślisz, ze kobiety nie potrafiłyby odzworowac tego co dotychczas zostało stworzone?  😄 Albo nie poradziłyby sobie na produkcji? 😄 10% kobiet na politechnice to jednak 10% , a nie zero. Nobla z fizyki też bodajże dostały 2 kobiety w ostatnich latach.  Przypomnę tylko, że przed wojną sama praca kobiet w fabrykach była uznana za coś niemożliwego, że "sobie nie poradzą". Natomiast 100 lat temu, pierwsza kobieta studiująca architekturę tez była wyśmiewana i ledwo co dopuszczona na studia. Podczas gdy dziś kobieta-architekt to norma. 

Fakt, że gdyby hipotetycznie zabrakło facetów to wzrost technologiczny na pewno mocno by spowolnił, to oczywiste, ale ani by nie ustał, ani tym bardziej by się nie uwstecznił, roftl. Gdyby kobiety musiały sobie poradzić to by sobie poradziły. Spokojna Wasza. 

A większość facetów to i tak humaniści, a nie ścisłowcy. 😛 

Taka prawda, ze raczej byście same wszystko zniszczyły przez waszą totalną głupotę,  jesteście znane z tego ze robicie coś zanim pomyślicie i wychodzą z tego same problemy XD Bez nas to wymarłybyście już zaledwie po paru latach, jak nie z głodu to z powodu wojny, o co? ,,Domyśl się -.-" Zresztą wy baby nie jesteście ani humanistki, ani ścisłowcy, jesteście mniej niż zero. :3 I daj sobie spokój z tymi długimi komentarzami, nikt normalny nie traci czasu na bełkot jakieś psycholki.

Dnia 23.07.2020 o 20:32, Florense napisał:

Bzdura.

Dnia 23.07.2020 o 14:20, Florense napisał:

O tego żałosnego bąbla? No weź... W tych czasach rynek sex-gadżetów jest tak bogaty I różnorodny, że naprawdę można znaleźć fajne zabawki, które nie tylko zastąpią te bezmózgie twory ze śmiesznym bąblem w spodniach, ale będą od nich wydajniejsze I lepsze 🙂

To nie to samo co żywy człowiek i ciepło. Jak by to było takie proste i fajne to by wszystkie kobiety były same a faceci by wło/żyli w masażer na dwie minuty. Kobiety by kupiły dil/do i świat by się skończył. Jak lubisz się bzy/kac z plastikiem to twoja sprawa. Ale trzeba być naprawdę nie do przyjęcia kobietą żeby nie przygruc/hac sobie chociaż menela na numerek. Żeby sobie pchać tam plasik i wyobrażać że to pe/nis.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się