Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sówka1313

Czemu wiele dzieci na plaży lata bez majtek

Polecane posty

10 minut temu, Unlan napisał:

Jara, nie jara, ale wydaje mi się, że wcale nie muszę podsuwać zwyrolowi gołego tyłka mojego dziecka przed oczy, prawda? Ja wiem, że można być ubranym nawet w worek po ziemniakach i jak się ma pecha, to spotka się gwa/łciciela, ale mimo wszystko nigdy nie puściłam dziecka bez majtek, a ewentualnym wnukom też tego nie zrobię.

 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dobrosułka napisał:

Z tym sie zgodze.  Kazdy jest inny i inaczej wychowany.  

Właśnie, nikomu nie muszę podsuwać nagiego zadka mojego dziecka przed oczy, bo może to być dla kogoś niesmaczne, a po za tym, na plaży może zdarzyć się zboczeniec. Tak ujmijmy moje podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co się gorsza na widok gołego dzieciaka to albo zacietrzewione mohery albo osoby o skłonnościach pedofilskich bo widzą obiekt seksualny w gołym dzieciaku. Dziecko czy zwierzę nie jest istotą seksualna, nie wywołuje podniety u NORMALNEGO człowieka więc niech chodzi sobie jak chce. Niedługo gacie psom i kotom będziecie zakładać hahahaha. Dla mnie jest to coś kompletnie obojętnego, bez jakich kolwiek emocji zwłaszcza tych niezdrowych więc w żaden sposób mnie to nie interesuje i nie rusza, jak ktoś chce puszczać tak dzieciaka na plaży to jego sprawa. A zwyroli którzy mieliby przy tym walic konia powinno się od razu odstrzelić na miejscu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:

I nic w tym zlego.  Ja patrze przez male nagie dzieci jak to napisalas.   Zupelnie mnie to nie rusza, ani interesuje.  Moja mala nosila majtki na plazy z powodow higenicznych, ale juz w ogrodku z siostrami ciotecznymi w baseniku to lataly nago przy rodzinie.  Moje wychowanie byla bardzo akceptujace wobec nagosci dzieci.  Natomiast nastolatki itp to musialy sie ubierac elegancko i ze smakiem.  Spodniczki mini dla nas to byly prawie przed kolano.

Dalej nie kumasz że to nie o ciebie chodzi? Swiat nie kreci sie wokol ciebie, istnieją tez inni ludzie. Mnie widok nagiego dziecka tez nie gorszy  ani nie interesuje, ale nie wszyscy  tacy sa. Niestety. Swiat nie jest idealny. Po swiecie chodza rozne typy, zboczency, dewianci. I nigdy wsrod obcych nie puszczę mojego dziecka z golym tylkiem. Choćby z tego powodu. 

Jak dobrze, ze moi rodzice byli normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:

I nic w tym zlego.  Ja patrze przez male nagie dzieci jak to napisalas.   Zupelnie mnie to nie rusza, ani interesuje.  Moja mala nosila majtki na plazy z powodow higenicznych, ale juz w ogrodku z siostrami ciotecznymi w baseniku to lataly nago przy rodzinie.  Moje wychowanie byla bardzo akceptujace wobec nagosci dzieci.  Natomiast nastolatki itp to musialy sie ubierac elegancko i ze smakiem.  Spodniczki mini dla nas to byly prawie przed kolano.

W moim domu nagość, to coś normalnego, ale nie wszędzie tak jest. Istnieją osoby z gruntu bardzo wstydliwe i to najczęściej one mają problem z patrzeniem na nagie ciało drugiego człowieka. Ta sekunda, kiedy oko przeleci po części intymnej drugiego człowieka bardzo je zawstydza. Ja nie mam problemu z nagim ciałem, czy kimś, kto obok mnie leży nagi, a moja siostra już tak. Ona nie che oglądać nagich ciał, a sama ma problem wyjść w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Czujesz? W jednoczęściowym. Co ciekawe, ona ma ekstra ciało, ja nie.

2 godziny temu, MisioPysio napisał:

Ci co się gorsza na widok gołego dzieciaka to albo zacietrzewione mohery albo osoby o skłonnościach pedofilskich bo widzą obiekt seksualny w gołym dzieciaku.

Mylisz się. Wyjaśniłam dlaczego wyżej do Dobrosułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobrosułka napisał:

I nic w tym zlego.  Ja patrze przez male nagie dzieci jak to napisalas.   Zupelnie mnie to nie rusza, ani interesuje.  Moja mala nosila majtki na plazy z powodow higenicznych, ale juz w ogrodku z siostrami ciotecznymi w baseniku to lataly nago przy rodzinie.  Moje wychowanie byla bardzo akceptujace wobec nagosci dzieci.  Natomiast nastolatki itp to musialy sie ubierac elegancko i ze smakiem.  Spodniczki mini dla nas to byly prawie przed kolano.

W moim domu nagość, to coś normalnego, ale nie wszędzie tak jest. Istnieją osoby z gruntu bardzo wstydliwe i to najczęściej one mają problem z patrzeniem na nagie ciało drugiego człowieka. Ta sekunda, kiedy oko przeleci po części intymnej drugiego człowieka bardzo je zawstydza. Ja nie mam problemu z nagim ciałem, czy kimś, kto obok mnie leży nagi, a moja siostra już tak. Ona nie che oglądać nagich ciał, a sama ma problem wyjść w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Czujesz? W jednoczęściowym. Jesteśmy w podobnym wieku, jednakowo wychowane. Co ciekawe, ona ma ekstra ciało, ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Wiem, wiem jak to jest.  Kazdy jest inny i inaczej te sprawy widzi.  Ja po prostu mowie jak ja te sprawy widze.  Nie musimy sie zgadzac we wszystkim. 

Na pewno zgadzamy się w tym, że nagość w niektórych miejscach i sytuacjach  jest i powinna być rzeczą naturalną i nieszokującą. Odnośnie ludzi, którzy się krępują mając w zasięgu wzroku coś gołego też. Rozjeżdżamy się w kwestii obecności zj/eba na plaży. Dziecko nie nadaje się do seksu, a matki z tego wątku zdając sobie sprawę, że on postrzega ich dziecko jako obiekt ku temu, nie zamierzają mu tego ułatwiać pasąc jego oczy widokiem nagiej wa/giny, czy peni/sa dziecka. Mam podobnie. Tylko, że założę majtki dziecku najpierw biorąc pod uwagę ludzi wstydliwych, a zbok już przy tej okazji oglądać nie ma czego. Może się tylko domyślać.One biorą najpierw zboka pod uwagę, a reszta się już podłapie. I jest inaczej kiedy, dwuletnie dziecko lata przy równoletnim kuzynostwie i ciociach w ogródku, a kupie różnych, a do tego obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, praviczeg napisał:

haha tylko że pedo nie podniecają sie małymi dziećmi

Nie? To ciekawe skąd te zg/wałc/one niemowlęta. Jak to nie jest ostra odmiana ped/ofilii, to co to jest? Jeden lubi 13latki, inny takie jeszcze niechodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy byłam nad morzem to tylko raz widziałam malutkiego brzdąca bez majtek nigdy więcej nie widziałam aby dziecko nie miało na sobie majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2020 o 21:56, Unlan napisał:

W moim domu nagość, to coś normalnego, ale nie wszędzie tak jest. Istnieją osoby z gruntu bardzo wstydliwe i to najczęściej one mają problem z patrzeniem na nagie ciało drugiego człowieka. Ta sekunda, kiedy oko przeleci po części intymnej drugiego człowieka bardzo je zawstydza. Ja nie mam problemu z nagim ciałem, czy kimś, kto obok mnie leży nagi, a moja siostra już tak. Ona nie che oglądać nagich ciał, a sama ma problem wyjść w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Czujesz? W jednoczęściowym. Jesteśmy w podobnym wieku, jednakowo wychowane. Co ciekawe, ona ma ekstra ciało, ja nie.

Może właśnie dlatego że twoja siostra ma ładne ciało, boi się że będzie ono działało na zmysły mężczyzn. Jeśli kobieta ma nieatrakcyjne ciało to nie musi się niczego obawiać bo nikt nie będzie patrzył na nią pożądliwym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Zgadzam sie w ktorym momencie sie rozjezdzamy.  Chronienie dziecka przed zbokiem moim zdaniem jest bez sensu tylko poprzez zalozenie majtek na plazy z powodow wyzej juz omawianych.  Nie uchronisz dziecka przed wzrokiem zboka chocbys nie wiem jak probowala.  Na plazy, w miejscu publicznym pod okiem opiekunow dziecko jest bezpieczne.  Jezeli zauwazysz cos niepokojacego to zareagujesz oczywiscie.  Ja po prostu nie pozwolalam temu choremu mysleniu wplywac na moje zachowanie i wygode mojego dziecka.  Wedlug mnie gdy zaczniemy w ten sposob myslec to sie po prostu nie konczy.  DZiewczyna nie moze zalozyc mini poniewaz podsuwa cos do gapienia sie zboczencom lub idac dalej prowokuje gwalt.  

Poza tym najwieksze niebezpieczenstwo pedo jest w najblizszym otoczeniu.  Pedo poluja na dzieci do ktorych maja dostep fizyczny szczegolnie w rodzinach gdzie dzieci sa pozostawione same sobie.  Ich ofiarami padaja dzieci, ktore czuja sie samotne lub niekochane oraz oczywiscie pozostawione samopas w rodzinach patologicznych.

Niektórzy ludzie mogą sobie nie życzyć oglądania gołego tyłka mojego dziecka, więc zakłada mu majtki. Ja sobie mogę nie życzyć, aby pedo oglądał goły tyłek mojego dziecka, więc zakładam mu majtki. Tak samo mogę sobie nie życzyć, aby ktokolwiek oglądał goły tyłek mojego dziecka bez rozróżniania ludzi na tych, co im to nie przeszkadza, na tych co przeszkadza i na zwyroli, więc zakładam mu majtki. I tyle. To nie ma nic wspólnego z tym, czy dziecko jest bezpieczne, czy nie. Ja po prostu sobie tego nie życzę. A jeśli chodzi o samego pedo, to nie będę mu ułatwiać podniety, bo z jakiej racji? To jest proste jak budowa cepa, nie trzeba do tego dorabiać teorii, historii i zastanawiać się co on myśli. Nie będziesz oglądać mojego dziecka gołego i się, że tak brzydko napiszę ze/sraj. I wiesz co myślę? Już tu o tym wspomniano. Że większość małych dzieci nie siedzi w tym piasku gołe, bo im wygodnie, tylko rodzicom wygodnie, bo oszczędzają na pieluchach, kiedy dziecko jeszcze nie odpieluchowane. Prawie wszystkie dwulatki noszą jeszcze pampki i bardzo wiele trzylatków i takie wczasy są traktowane jak okazja do odzwyczajania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lampka napisał:

Może właśnie dlatego że twoja siostra ma ładne ciało, boi się że będzie ono działało na zmysły mężczyzn. Jeśli kobieta ma nieatrakcyjne ciało to nie musi się niczego obawiać bo nikt nie będzie patrzył na nią pożądliwym wzrokiem.

Żeś dowaliła ha ha ha ha. Co masz na myśli? Że mam 150 kg wagi i dwa metry ciągnącego się pomiędzy nogami brzucha? Ha ha ha. Nawet takie mają powodzenie i to duże.   Czytaj ze zrozumieniem. Ona ma problem popatrzeć na nagie ciało drugiego człowieka, niezależnie od tego, czy to kobieta, czy facet. Ona ogólnie nie chce oglądać gołych ludzi. Krępuje ją to. Ja nie mam tego problemu. Patrzę na nich jakby byli przezroczyści, jest goły, to jest goły. W czym problem? Tak samo patrzą Dobrosułka i Ags. Moja siostra jest jedną z tych co ich nagość drugiej osoby zawstydza, a są miejsca, gdzie ta nagość się przewija i jest to normalne. W głupim spa ci się trafi. Moja siostra, to idealna klepsydra z talią osy, bez rozciągniętej skóry na brzuchu, bez rozstępów i ona się wstydzi założyć jednoczęściowy kostium kąpielowy, a co dopiero zwykłe proste bikini, żebyś pierdzieliła o jej obawę, że ktoś się będzie na nią pożądliwie gapił. Ja mam brzuch w rozstępach i lekko naciągnięty, oraz inny typ budowy i nie mam problemu iść na basen. Zakładam jednoczęściówkę i nikt mi moich rozstępów nie ogląda. Nie mam problemu. A ona ma, bo ma taki charakter. Nie wychowanie, bo mamy takie samo, nie wiek, bo jesteśmy w podobnym wieku, 4 dychy na karku, nie nieatrakcyjność ciała, ale właśnie charakter.

A co do pożądliwego wzroku, to chyba zdecydowana większość kobiet chce się podobać? I wiesz jaka jest prawda? Że jak trafisz na takiego, który lubi duży biust, to możesz mieć nawet 50 kg nadwagi, a on się będzie ślinił. Jak trafisz na takiego, co lubi mocne zadki, to piersi możesz mieć po kolana. Wisi mu to. Ważna dla niego jest twoja szynka. A jak trafisz na takiego co lubi szkielety, to on będzie jak pies. Nie opędzisz się.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plaża to idealne miejsce dla pedofili. Mają na co popatrzeć. Chociaż z moich obserwacji wynika, że rodzice zaczynają myśleć i mało kiedy widzę rozebrane dziecko.  A jeszcze teraz czasy telefonów, dronów każdy każdemu robi zdjęcia bo robi zdjęcie plaży. 🤷 

Moje dzieci nigdy nie biegały nago po plaży. Maluszki w pampersie a gdy dziecko umie już załatwiać się na zawołanie to strój kąpielowy.

Edytowano przez Calypso1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Dobrosułka napisał:

Ciekawe jak wszyscy widza pedo na plazy i dzielnie bronia swoje dzieci, a nawet uszczerbku to nie wprowadzilo w przestepstwa pedo.  Ludzie widza pedo na plazy poniewaz takie maja wyobrazenie o pedo, ze tylko siedzi na plazy i czeka, zeby obejrzec twoje dziecko, a nie widza zadnych pedo w swoim otoczeniu i dzieci i tak staja sie ich ofiarami jak kiedys (nie na plazy)

Bo pedo to "obcy", nikt z rodziny, mimo że "wujek" lubi sobie kieckę 3-latki zadrzeć do góry, bo to takie urocze, jak się mała panienka denerwuje. To też nie ciocia, która uznaje, że 9-latek potrzebuje, aby mu mamusia codziennie pupę myła, bo sam przecież nadal nie potrafi...

Pamiętaj, w nas to nie dotyczy, w naszej rodzinie sami porządni ludzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie, ja jestem wyczulona na tym punkcie i pilnuje dziecka wszędzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Ale masz racje pedo sa zwsze "obcy" czyli ci ktorzy nie maja rodzin.

I tu się mylisz. Ja znam jeden przypadek, że pedo miał żonę i 10-tkę dzieci.Najpierw wykorzystywał swoje córki, a potem wnuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość_2 napisał:

I tu się mylisz. Ja znam jeden przypadek, że pedo miał żonę i 10-tkę dzieci.Najpierw wykorzystywał swoje córki, a potem wnuczki

Dobrosułka przyznała ci rację, zatrybiła twój sarkazm.

 

Takie pytanie. Dlaczego zeszło na pedo ogólnie, jak tak naprawdę w wątku chodzi o to, że plaża, to tak naprawdę jedyne miejsce, gdzie pedo może zobaczyć bez żadnych przeszkód nagie dziecko? W każdym innym miejscu przecież dziecko jest ubrane. Wiadomo, że zagrożenie może czaić się wszędzie, ale plaża jest jedynym miejscem, gdzie pedo może bez przykrych dla siebie konsekwencji pogapić się na całkiem nagie ciało dziecka. Nie każdy czuje się komfortowo  taką świadomością, więc zakłada dziecku te majciochy.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię widoku nagich ludzi na  powiedzmy zwykłej plaży . Nie ma dla mnie znaczenia  czy jest to gole dziecko , kobieta czy facet  . Od chodzenia nago są specjalne plaże.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Noeliaa napisał:

Ja też nie mogę patrzeć na te gole tylki , dyndajace małe siusiaki i  małe c i p k i na wierzchu. Sorry ale jak można nie założyć dziecku zwykłych majt, albo kompielowek. Trzeba mieć nie równo pod sufitem puszczając dziecko gole w tłumie. A najgorsze jak są odbieluchiwywane i sikaja i sraja pod siebie. Kiedyś widziałam takie sikajace wszędzie dziecko. Obrzydzajace...

I o to mi właśnie chodzi.Dla mnie też widok golej doopy,dużej czy małej słodki nie jest,i nie puściłabym tak dziecka między tłumy ludzi.Dlatego nie wiem co mają w głowach ludzie co tak robią, porównując plaże z setkami ludzi do przydomowe go ogródka. A tu się wywiązała dziwna dyskusja o pedo filii na 3 strony. Dla mnie te doopy siurki idt są po prostu nieestetyczne, ale jak widzę zdaniem większości kafeterianek oznacza to że coś ze mną nie tak.Rozumiem ze jak kiedyś widziałam jak takiej dziewczynce leciały siuski pp nogach tez powinno mnie to zachwycać? Na kafe pamiętam czytałam tez kiedyś o babie ,której taki goły szkrab robił koope w piach a ona nawet nie pamiętam czy to zagrzebala,to też takie super sweet,a jak mnie nie rozczUla to nienormalna jestem?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Dzieki Unlan 🙂

Plaza jest to jednak jedyne miejsce gdzie pokazywanie ciala jest spolecznie dozwolone. 

Nie wiem czemu nagle zeszla na pedo na plazy.  Ja mam znowu takie pytanie.  Gdzie jeszcze ludzie uwazaja, ze mozna wypatrzyc pedo oprocz plazy?

Temat brzmi: czemu tyle dzieci na plaży chodzi bez batków, no to posypały się odpowiedzi, bo rodzice nie mają piątej klepki, ponieważ są względy higieniczne, zwyrole na plaży i ci, których to krępuje. Sama wyraziłaś niezrozumienie dla braku majtek ze względów higienicznych, inni wyrazili niezrozumienie ze względów na zboka. I się rozkręciło w kierunku pedo. Wszędzie można wypatrzeć pedo, ale tylko na plaży on ma szansę obejrzeć całkiem nagie dziecko, bo się rodzicom nie chce siku dziecka przypilnować, więc jest duża szansa, że na takiego tam trafisz. Na basenach dziecko musi mieć pieluchę, lub majtki..

Taka refleksja, odchodząc od pedo, higieny itp. Czemu ci rodzice sami się nie rozbiorą, a dziecko całkiem nagie puszczają? Czemu swojej psioszki mamunia nie pokaże, a pokazuje psioszkę, czy siusiaka swojego dziecka wszystkim naokoło? Może to dziecko będzie miało za kilkanaście lat do nich o to pretensje? Sama się nago własnemu dziecku nie pokaże, ale dziecko gołe to wszystkim. Coś tu jest chyba nie za bardzo halo nie? 😄

Miejscem, gdzie pokazywanie ciała jest społecznie dozwolone nie jest zwykła plaża. Na zwykłej plaży chodzisz w stroju kąpielowym, nawet jak mają to być 3 nitki, ale jednak w stroju, bo spotkasz się z dezaprobatą otoczenia. Nagość małych dzieci jak widzisz po wpisach, też spotyka się z jakąś dezaprobatą. Miejscami gdzie społecznie akceptujesz nagość i nikt się nie czepia, to plaża nudystów, łaźnie rzymskie, sauny itp. Tylko, że do sauny ci pe/dofil, żeby napaś oczy nagością kogoś, kto go podnieca nie przyjdzie, bo sauna, to nie jest zabieg dla dziecka i go tam nie zabierzesz.

Edytowano przez Unlan
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, sówka1313 napisał:

I o to mi właśnie chodzi.Dla mnie też widok golej doopy,dużej czy małej słodki nie jest,i nie puściłabym tak dziecka między tłumy ludzi.Dlatego nie wiem co mają w głowach ludzie co tak robią, porównując plaże z setkami ludzi do przydomowe go ogródka. A tu się wywiązała dziwna dyskusja o pedo filii na 3 strony. Dla mnie te doopy siurki idt są po prostu nieestetyczne, ale jak widzę zdaniem większości kafeterianek oznacza to że coś ze mną nie tak.Rozumiem ze jak kiedyś widziałam jak takiej dziewczynce leciały siuski pp nogach tez powinno mnie to zachwycać? Na kafe pamiętam czytałam tez kiedyś o babie ,której taki goły szkrab robił koope w piach a ona nawet nie pamiętam czy to zagrzebala,to też takie super sweet,a jak mnie nie rozczUla to nienormalna jestem?

Nie większość. Raptem 3 osoby. I są to osoby, którym nagie obce dziecko po prostu nie przeszkadza, albo rozczula, a nie takie, które to swoje puszcza nagie. Ped/ofil, dla wielu osób jest podstawowym powodem dla nie pu/szczania dziecka gołego. Dla jednych głównym powodem jest higiena, dla innych pedofil, a jeszcze dla innych, do których ja się zaliczam, ludzie, którzy mogą się czuć zawstydzeni. Choćby właśnie ty, moja siostra, czy Noeliaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, sówka1313 napisał:

I o to mi właśnie chodzi.Dla mnie też widok golej doopy,dużej czy małej słodki nie jest,i nie puściłabym tak dziecka między tłumy ludzi.Dlatego nie wiem co mają w głowach ludzie co tak robią, porównując plaże z setkami ludzi do przydomowe go ogródka. A tu się wywiązała dziwna dyskusja o pedo filii na 3 strony. Dla mnie te doopy siurki idt są po prostu nieestetyczne, ale jak widzę zdaniem większości kafeterianek oznacza to że coś ze mną nie tak.Rozumiem ze jak kiedyś widziałam jak takiej dziewczynce leciały siuski pp nogach tez powinno mnie to zachwycać? Na kafe pamiętam czytałam tez kiedyś o babie ,której taki goły szkrab robił koope w piach a ona nawet nie pamiętam czy to zagrzebala,to też takie super sweet,a jak mnie nie rozczUla to nienormalna jestem?

Nie większość. Raptem 3 osoby. I są to osoby, którym nagie obce dziecko po prostu nie przeszkadza, albo właśnie rozczula, a nie takie, które to swoje puszcza nagie. Pedo/fil, dla wielu osób jest podstawowym powodem dla nie pus/zczania dziecka gołego. Dla jednych głównym powodem jest higiena, dla innych ped/ofil, a jeszcze dla innych, do których ja się zaliczam, ludzie, którzy mogą się czuć zawstydzeni. Czyli mam na względzie osoby takie jak ty,  Noeliaa., czy chociażby moja siostra, a pedo jest przy okazji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maleństwa takie do 2 roku mi nie przeszkadzają. Starszaki od 4 roku to już wypada założyć majtki. Goła ... obojetnie mała czy duża jakaś kultura i szacunek musi być. Kiedyś jak byłam młodsza miałam 10 lat to była rodzinka z dziećmi, wszystkie dzieci gołe chłopacy po 8 i 10 lat a ich siostra byla starsza ode mnie może 12 lat miała i też nago biegała do wody ciul, że miała już zarys piersi i włosy na waginie😧 nie wiem co ich rodzice mieli we łbach. 12 latka z goła piczką.. byłyśmy z mamą w szoku jak i inni ludzie w koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś taka sytuacje widzialam-baba niosła na rękach małe dziecko z górą od stroju i gola doopa do wody,w tej wodzie ja tam i z powrotem przeciągala,myjąc jej ta doope.Czy to waszym zdaniem było ok?Bo mnie obrzydzilo maksymalnie😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choinka coś jest nie tak,wstawiam minie z grymasem obrzydzenia,wyskakuje uśmiechnięta, ech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2020 o 22:15, goscosc napisał:

Raz na plaży gdzieś we Wladysławowie leżała niedaleko nas jakaś rodzinka z dziewczynka na oko 4 lata. Co się tam odpierdalało to głowa mała. Matka leżała z słuchawkami w uszach i się opalała, a ojciec z piwkiem w ręku non stop chciał córce "piasek z muszelki" wygrzebywać. Co dziecko przylatywalo (oczywiście bez majtek) to stary tylko "chodź tata ci piasek z muszelki wytrzepie". Na to mój mąż w końcu mu uwagę zwrócił, że to jest jakieś niestosowne i żeby ubrał majtki dziecku i zapytał się czy ma na policję dzwonić. Ten tata od muszelki kazała mu się oczywiście odwalic i potem zabrał się gdzieś ze swoją patologiczną rodzinka. Na odchodne jeszcze matce mówiłam, jak się zbierał urażona z opalania, żeby przypilnowała czy ojciec krzywdy dziecku nie robi. Teraz sama mam syna i na jakiś plażach publicznych zawsze ma majtki/kąpielowki. Ma 3 lata. 

Prawidłowo powiedział patolowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niektóre dzieci chodzą bez majtek bo część rodziców zapomniała zabrać ich z domu kiedy w pośpiechu szykowała się na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×