Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaja361

Odchudzania xxxl ciąg dalszy

Polecane posty

Hej, Edi😁

Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączysz do naszej grupki. Super, ze bierzesz się za siebie, zawsze warto zrzucić trochę ciała, dla wyglądu i dla zdrowia.

Miłego dnia, wpadnę potem🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

U mnie wczoraj kromka chleba z sosem warzywnym na lunch a wieczorem kurczak z ryzem i warzywami po chinsku, zaliczylam tez godzinny spacer. Dzisiaj robimy ze znajomymi male party przez kamerke, zaczynamy popoludniu - chlopcy wymyslili "wieczor amerykanski", zamowili jedzenie z burgerowni, wlasnie przyszlo, i beda pozniej tworzyc burgery😉 zamowili tez jakies kielbaski na lunch, zobaczymy - ja nie mam dzisiaj ochoty na kielbache wiec tylko cos tam podszkubie. Ogolnie zrzucilam okolo kilograma ale w tym tygodniu jakos nic nie chce zejsc w dol, od jutra znowu obcinam kalorie. Od dwoch dni czuje sie masakrycznie, noga i podbrzusze boli jak nigdy, w nocy budze sie co godzine, w dzien jakos lepiej troche, kurcze mam nadzieje, ze w miare szybko odpusci. 

Hej Edi, witamy w naszej grupie! Fajnie, ze masz cel okreslony i dodatkowo, ten tatuaz, zawsze to podkreca nasze postanowienia🙂 ja chce byc zdrowsza, bardziej fit i oczywiscie zmiescic sie w letnie ubrania😎

K, dzisiaj wypije drinka za Ciebie i Al😍 

Napisze jutro wiecej, zabieram sie za farbowanie wlosow😉

Pozdrawiam💜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂 ja mam chwilę przerwy przy drugiej kawce. Od rana sprzątam sobie, prasuje żeby jutro mieć wolny dzień. Wieczorem idę na paznokcie, prezent sobie zrobię 🙂

Tak na szybko śniadanie bułka serek trochę warzyw na obiad i kolacje nie mam kompletnie pomysłu. Mąż jak chce to nich sobie coś zamówi. 

Baz dzięki 🥰 A włosy sobie farbujesz? 

Witaj Edi miło cię poznać. Nie ma za co przepraszać, po to między innymi mamy ten topik żeby się wygadać, zawsze chętnie poczytamy i sobie doradzamy. Fajny masz cel, ale to wcale nie prawda że grubszym ludziom nie pasuje tatuaż. Ja zrobiłam sobie pierwszy jak ważyłam prawie stówe. Myślę nad kolejnym ale jakoś narazie mi nie po drodze. 

Pozdrawiam🧡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Jak dobrze ze już piatek. Remont powoli sie posuwa do przodu,  jeszcze dajemy radę.  Ale czasu mam malo na cokolwiek. Polowa za nami , wiec jestem dobrej mysli. 

K na wstepie przepraszam, spoznione ode mnie życzenia urodzinowe. Wszystkiego dobrego i w szczególności osiągnięcia swoich założonych celów.  Wczoraj nawet na tel nie spojrzałam i zapomnialam:( prezencik fajny sobie wybralas. I tez ostatnio mam jakas manie przeglądania ciuchow w internecie. A najgorsze ze raz cos zobaczysz to ci siepozniej reklamy pojawiaja i wszystko kusi.  Ale muszę na razie pozostac na ogladaniu bo remont wykancza finansowo. 

Marc cieszę sie ze z kicia ok. Jak po kontroli? 

Al jak ida ci cwiczenia z apka? Ja tez nie lubie jak sie ktos na mnie patrzy jak cwicze. Pazurki to tez moja przyjemnosc 🙂 ja ide dopiero 18.03. 

B jak nogi i samopoczucie? Nie zazdroszcze bolu, oby szybko przeszło.  Dietetyczka nauczyla mnie zeby do jajecznicy dawac kromke razowego pieczywka- kroje w kostke, smaze na pateli do tego np szynka i jajka i.mieszam wszystko. Jest duzo bardziej sycaca i nie az tak kaloryczna. polecam. Udanej imprezy!

Edi witaj wsrod nas. Ja to jesten tu rekordzista bo zaczymalam od 124 kg. A  teraz juz 20 mniej. 3maj sie i powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawie☕

U mnie dzisiaj misz masz pogodowy, trochę słońca, trochę śniegu, ogólnie typowy marzec😁

Na śniadanie dwa jajka na twardo, potem pół naleśnika, obiad ryba w warzywnym sosie, frytki z piekarnika i surówka z kap. kiszonej, na kolację mam wczorajszą zupę.  Robię sałatkę jarzynową, bo mnie jakaś chętka naszła😋 Postaram się jak najmniej majonezu dodać, co prawda mąż lubi dużo, ale łatwiej sobie go dołożyć niż odjąć😉

B, życzę miłego wieczoru przed kamerką😉 Dziękuję za toast, ja też dziś wypiję piwko za swoje zdrowie i zdrowie Al, no a najlepiej za zdrowie całej naszej ekipy😀 Gratuluję zrzuconego kiloska 👏

Al, już się pewnie jakieś dobre ciasto na jutro piecze😋 Ja wczoraj kupiłam taką pyszną, świeżutką babkę z mandarynkami, ale niech mnie piekło pochłonie jak zjem, chociaż kawałek🤣 Ładnie zrobione paznokcie od razu poprawiają nastrój, ja sobie zrobię w niedzielę, bo też mi się należy😉

Ai,  dziękuję za życzenia, nieważne, że spóźnione, ważne, że szczere😘 Dobrze, że już półmetek remontu, jakoś wytrzymacie. To jak długo Wam jeszcze zejdzie? Z tymi reklamami to szał normalnie, a do tego ciągle kuszą jakimiś promocjami, i weź tu człowieku oszczędź trochę grosza😣 Na razie dzielnie się trzymam, ale w końcu mnie na coś naciągną😉

Edi,  postanowienia są wielką motywacją, mam nadzieję, że wytrwasz, bo duża praca przed Tobą, trzymam kciuki😁 A ile czasu zajęło Ci zrzucenie tych kilku kilogramów?

Dziewczyny, wczoraj w końcu wcisnęłam się w spodnie, które były dla mnie największą motywacją w odchudzaniu🤩 i nawet mogłam usiąść🤣 Co prawda nie wyglądam w nich jeszcze tak jakbym chciała, ale jest bliżej niż dalej😁 Poza tym będę musiała sprawić sobie bieliznę bezszwową, bo w zwykłych gatkach mam ,,podwójne pośladki,,🤣 no i trzeba będzie popracować nad dolną częścią pleców😉

Miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaja masz rację mi po paznokciach bardzo się humor poprawił, mam różowe jeden czarny i na jednym róże 🙂🙂 A co do ciasta to jutro rano pójdę kupię jakieś świeże bo dzisiaj rano piekłam sernik i niestety nie wiem dlaczego ale się nie udał i wylądował w koszu. Kawałek tej babki ci nie zaszkodzi😜 

Ja w trakcie pakowania pierwszych rzeczy i przy okazji porządków w ubraniach zostawiłam sobie ...enkę która była tak za szczupła że nawet suwak się nie chciał zasnąć. Teraz ją niedawno przymierzałam i suwak się zasnął ale to tak na wdechu🤣 leży ona w szafie i to będzie moja taka miara w odchudzaniu. 

Mężowi usmażyłam kotlety ziemniaczane i niestety zjadłam dwa i trochę surówki z kiszonej kapusty, ale kolacji już nie było. 

Jutro sobie poszaleje z kaloriami🤣🤣🤣

Miłego wieczoru🧡

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie.

K wszystkiego najlepszego z okazji urodzin samych sukcesów. Osiągniecia wymarzonego celu. 

Te kilka kg to w sumie nie wiem w lutym coś tam próbowałam dietować wychodziło różnie ale teraz zaczęłam na poważnie z celami i zapiskami. 

Alicja nie chodziło mi o to że grubsi wyglądają zle w tatuażach tylko ja lepiej bede się czuć lepiej z tatuażem jak bede mieć mniej kg. 

Wiem ja też się odchudzam po to by zadbać o swoje zdrowie. Wyglądać lepiej a o ubraniach już nie mówie pół szafy czeka aż się do nich zmieszcze. A ten tatuaż ma być taką nagrodą wisienką na torcie. Może ta myśl będzie mnie trzymała przy postanowieniu i pozwoli wytrzymać. 

Pozdrawiam Dobrej Nocki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alicja wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrowia, radości, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń 🎂🍾🥂🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alicja, dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu, miłości, pociechy z dzieci i wszystkiego czego sobie zamarzysz❤️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od rana zrobiłam zakupy, sałatkę, naszykowałam do obiadu. Teraz ogarnę siebie i mogę świętować🎊🎈 😄😄

Miłego dnia🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do zyczen - Alicja, wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na popołudniową kawę😁

Efekt dzisiejszego ważenia mniej o 0,4 kg, niby niedużo, ale w sam raz😁 Powoli posuwam się do przodu.

Wczoraj zrobiłam sałatkę i oczywiście nie mogłam nie ulec pokusie, więc na kolację zamiast planowanej zupy była sałatka i dwa kawałki śledzia w oleju z cebulką😋 Kalorycznie wczoraj nieco przekroczyłam limit, ale wolę czasem przekroczyć niż pójść spać z burczącym brzuchem😉 A zupa była dzisiaj na obiad.

Zimno u nas dzisiaj, ale słonecznie, zrobiłam sobie lightowy godzinny spacer, nie chciało mi się maszerować😉

Al,  ja nie mam w szafie żadnych ...enek, bo w zasadzie to chodziłam w spodniach, ewentualnie w spódnicach, ale już mam kilka pięknych, letnich kiecek upatrzonych, takich długich i zwiewnych, no po prostu nie mogę się doczekać lata😁 Na razie oczywiście nie kupuję, czekam aż osiągnę swój 60-kilogramowy cel 😁 Mam nadzieję, że nie szalejesz aż tak bardzo z tymi kaloriami😉 Miłej imprezki😁

Edi, dziękuję za życzenia😘  Masz jakiś konkretny sposób na odchudzanie, czy po prostu na zasadzie zmniejszenia ilości jedzenia? Ja na początku stosowałam typowe MŻ i wyeliminowanie przekąsek, ale teraz już liczę kalorie, bo przestało to na mnie działać. Grunt to się zaprzeć i działać😀

Dzisiaj na śniadanie było pół naleśnika co się ostało w lodówce, dwie kromki Wasy z pastą łososiową, na obiad jarzynowa, a na kolację zamawiamy hinduskie. Mamy dzisiaj zaplanowany wieczór filmowy, ale będę już tylko popijać herbatkę😋

Miłego wieczoru kobitki🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ☕

Ka... narobiłaś mi smaka na śledzia i dzisiaj miałam na sniadanie😋 

Edi...  masz bardzo ambitny cel, trzymam kciuki✊ I najważniejsze to mimo różnych wpadek a będą na pewno to się nie poddawać i iść dalej. 

B... Jak tam nogi i brzuch? Mam nadzieję, że już lepiej ale uważam, że powinnaś pójść do lekarza bo to może być coś poważnego. 

Ai... Pierwsza połowa minęła to dalej będzie z górki. Remont zawsze trwa dłużej niż zakładamy i pochłania więcej kasy niż zakładamy. Ja zawsze jak coś remontuje to przy okazji jeszcze inne rzeczy robię no bo jak już mam bałagan to czemu jeszcze czegoś nie zrobic😂

Al... Jak tam świętowanie? Było szaleństwo kaloryczne? 

U mnie dzisiaj na wadze 0.9 kg mniej😌 Na śniadanie śledź i bułka. Na obiad będzie karkówka pieczona w cieście z cebulką. Na kolację jeszcze nie ma planów ale coś się wymyśli. Wczoraj poszalałam bo wpadło parę drinków a mój mąż zamówił pizze. No i trochę orzeszków i chipsów wpadło ale tak sobie świętowałam jutrzejszy dzień kobiet😁 moja kicia już super, lata jak szalona aż czasami się boję, że sobie te szwy rozwali. Ja od kilku lat już planuje sobie zrobić tatuaż ale mam taki problem, że nie wiem co i gdzie chciałabym sobie wydziarać i tak odkładam na później. Mi podobają się długie luźne ...enki takie w stylu boho ale przy mojej wadze i wzroście wyglądam w nich okropnie. 

Miłej niedzieli wszystkim😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozne dzien dobry🙂

Zero wiekszych planow na dzisiaj, na lunch gotuje zupe krem z pora i ziemniaka, na obiadokolacje mini fileciki z kurczaka, surowka z pora i pieczone ziemniaki. Zupa raczej tylko dla mnie, dla B. robie keto bulki i moze cos zostanie na jutrzejszy lunch😎 samopoczucie juz lepsze, ostatnia noc przespalam juz dobrze. 

Edi, a jaki konkretnie wzor tatuazu planujesz i gdzie? Ja tez mam tatuaz, moja przyjaciolka, ktora jest tatuatorka zrobila mi na moja 30tke, jest dosc maly i nad pacha, wiec tylko jak podniose ramie to jest widoczny😉 

Al, mam nadzieje, ze poswietowalas porzadnie😉 sernika szkoda, ja pewnie i tak bym taki nieudany zjadla haha😀tak, w koncu zafarbowalam te moje siwki, tylko szamponem koloryzujacym ale pokrycie mam calkiem dobre, Boze, od razu czlowiek lepiej wyglada!! Zrobilam tez sobie cos na twarz, brewki i dzisiaj biore sie za stopki😎

K, obcinanie kalorii daje rezultaty, gratuluje kolejnego spadku😍 co zamowiliscie hinduskiego wczoraj, smakowalo?

Ai, dzieki za troske, juz lepiej! Z ta jajecznica to staram sie dodac cebulki i wedliny i zdecydowanie bardziej sycaca ale chyba bardziej jednak sa jajka na twardo, mam nadzieje, ze cholesterol mi jakos strasznie nie podskoczy😁 sprobuje dodac keto bulki nastepnym razem, dzieki za rade😍

Mar, gratuluje spadku wagi! Ja mam rwe kulszowa od kregoslupa, choruje juz od lat i dlatego mi ta noga i podbrzusze doskwieraja czasem. Roznie to bywa, czasami jest lagodnie czasami hardkor jak ostatnio. Jutro idziemy na masaz plecow do specjalisty, ot taki prezent sobie zrobilismy🙂 Fajnie, ze kicia juz okej😍

Pozdrawiam💛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek😁

Ale dzisiaj wygwizdowo się zrobiło, w uszy mi na spacerze nawiało, koszmarna pogoda😯 Ale już nigdzie nie muszę wychodzić😉 Na obiad była dzisiaj kaczuszka z sosem kurkowym, ziemniaczek i sałatka z pomidorów, na kolację będzie sałatka i śledzie w oleju😋 Takie śledzie to mogłabym chyba jeść codziennie🤣

M*, znowu poszalałaś z wagą super😁 Twój mąż to chyba jakąś odchudzającą pizzę zamawia🤣  Styl boho też bardzo celnie trafia w mój gust. Masz rację, że najlepiej w takich kieckach wyglądają osoby szczupłe i wysokie, a najlepiej jeszcze do tego młode🤣 Ja już wysoka i młoda nie będę, ale może chociaż szczupła😉 A ile masz wzrostu, bo nie pamiętam? Zawsze można szpilki założyć do takiej kiecki😉 A kicia skoro czuje się dobrze, to niech sobie używa, na pewno nic jej nie będzie😁

B,  masaż jest super, zazdroszczę😀 Kosmetyczka do której kiedyś chodziłam miała takie fajne łóżko masujące, ona mi zabiegi na twarz robiła, a moje plecki były w tym czasie dopieszczane masażem😉 Niesamowicie odprężające były te wizyty😁  Z restauracji zamówiliśmy tradycyjnie dania z pieca tandoor i naan maślany, smakowało aż nam się uszy trzęsły😋

A ja się umówiłam wreszcie na wizytę do trychologa, bardzo jestem ciekawa czego się pouczającego dowiem😉 mam nadzieję, że trafię na specjalistę, a nie na naciągacza, bo się naczytałam, że często polega to na tym, że próbują wciskać jakieś mega drogie kosmetyki do włosów, zamiast rzeczywiście zająć się problemem pacjenta. Zobaczymy.

Miłego wieczoru🤗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcelina, no to faktycznie niewiele😉 Ale co tam, nieważne jak w danym ciuszku wyglądasz, tylko czy się w nim dobrze czujesz😁 Mi też do wzrostu modelki nieco brakuje🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . 

Marcelinka ja mam 155cm taże rozumiem Cię doskonale. Właśnie najgorsze są wpadki zawsze tak miałam że do czasu pierwszej wpadki było ok a pozniej poszlo hak lawina. I tego boję się najbardziej ale mam nadzieję ze tym razem będę madrzejsza i mi się uda. Tak bardzo bym tego chciała. Ale już są małe sukcesy dziś weszłam w jeansy 42 które kiedyś kupiłam i były przyciasnawe i siedziały w szafie. 

Alicja Wszystkiego Najpelszego Przepraszam że tak pozno ale nie znam jeszcze wszystkich dobrze i trochę się gubie. 

Baz mam dwa wzory upatrzone niewielka różyczka lub nieskończoność z piórem chociaż bardziej bym była na chwilę obecną za tym drugim. Za nasgarskiem od wewnętrznej strony ręki bo chcę zeby był widoczny a rózyczkę to moze kiedys kiedys na ramieniu a Ty jaki masz wzór?? 

Ja narazie staram się poprostu jeść mniej bardziej zdrowe rzeczy i bez słodyczy. Wiem że liczenie kalorii robi robotę bo kiedyś mi pomogło ale te aplikacje mnie denerwują a liczenie i spisywanie na kartce jest czasochłonne. 

A Wy kiedy się ważycie raz w tygodniu czy częściej? I o jakiej porze dnia. 

Moja waga rano pokazała mi 91.2kg ucieszyłam się że jest spadek. A popołudniu weszłam z ciekawości i zobaczyłam 93. 

U mnie dziś na śniadanie płatki kukurydziane i jogurt naturalny. Obiad dziś u teściowej więc nie mogłam wybrzydzać ale rosołu nie jadłam a na drugie ze 3 młode ziemniaczki szynka pieczona i sałatka z białej kapusty i druga z zielonej sałaty bardziej skupiłam się na surówkach a mięska zostawiłam połowę. Na kolacje 2 mandarynki jablko i dwa wafle ryżowe. Wieczorem mnie rak podkusiło i wypi£am szkl maślanki truskawkowej ale za słodka jak dla mnie i było mi później nie dobrze. Odkąd nie jem słodyczy wszystko wydaje się słodkie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam rano przy kawce☕ 

Edi... Ja się ważę zawsze w niedzielę rano. 

Miłego poniedziałku dziewczyny🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce🙂☕ 

W urodziny tak bardzo nie poszalałam, przyszli tylko moi rodzice zrobiłam kolacje z takich zimnych przystawek trochę ciasta zjadłam dwa kawałki i jeden wczoraj. Trochę drinków i to wszystko. 

Edi dziękuję za życzenia 😘 A co do ważenie to ja tak różnie, a muszę w końcu ustalić jakiś dzień. Fajne te wzory 🙂 ja bym chciała jeszcze drugi na stopie.

Poćwiczyłam dwa dni z moją aplikacją i tyle, muszę poszukać innej. Zaczął mi się zawieszać tel, właśnie od tej aplikacji.

Miłego dnia🤗🧡

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny🙂

Ochlodzilo sie porzadnie u nas od paru dni, musialam wrocic do zimowej kurtki a od srody podobno deszcze non stop i wichura. Dzisiaj w planie spacer, na lunch zostaly mi zupa i surowki z wczoraj a wieczorem idziemy na masaz wiec jedzenie zamowimy, pewnie jakies hinduskie😉

K, super decyzja z tym trychologiem, informuj nas na bierzaco! A chodzisz wciaz na masaze i zabiegi do kosmetyczki?

Edi, ja waze okolo 70 kg i sprawdzam raz w tygodniu. U mnie z ruchem jest kiepsko, wracam dopiero za miesiac do pracy i wtedy porzadnie rusze z waga. Wazenie dwa razy dziennie nie ma sensu, ja to bym zawalu dostala🤣 jesli chodzi o tatuaz to mam maly fleur de lis, taki symbol przypominajacy lilie. 

Mar, Al👋

Milego dnia zycze💙

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej😁

W tym pięknym dniu życzę sobie i Wam, żebyśmy zawsze były zdrowe, piękne i młode😁 No i oczywiście smukłe😉

Obudziłam się dzisiaj z potwornym bólem karku, chyba musiałam spać w bardzo niewygodnej pozycji. Tabletką przeciwbólową musiałam ratować sytuację😉

Na śniadanie była bułka z szynką, to z pośpiechu tak wyszło. Na obiad rosół z mięskiem wołowym, na kolację jakaś jajecznica pewnie wpadnie.

Edi, ja właśnie na kartce sobie spisuję, ale do liczenia używam zwykłego kalkulatora z netu, no i nie liczę każdej marchewki wrzuconej do zupy, tylko tak mniej więcej. W końcu nie ma co wpadać w paranoję przy takim liczeniu co do jednej kalorii😉  Ja się ważę zawsze w sobotę rano, oczywiście po czynnościach toaletowych. A ważenie się po południu w ogóle nie ma sensu, raz mi się zdarzyło, gdy porównywałam nowo zakupioną wagę ze starą i też się za głowę złapałam🤣 Surówki też uwielbiam i jak mam możliwość to właśnie surówki nakładam sobie najwięcej ze wszystkiego.

B,  na pewno się pochwalę po wizycie u pani doktor, tak jak już kiedyś obiecałam😀 Z kosmetyczką to był tylko jeden raz, a właściwie jedna seria. Dostałam od męża na któreś tam urodziny voucher do salonu kosmetycznego i musiałam wykorzystać. Miałam chyba trzy czy cztery wizyty, ale to już było kilka lat temu. Napisz jak wrażenia po masażu.

Co do tatuaży to nie mam ani jednego i raczej nie planuję. Kilkanaście lat temu chciałam sobie zrobić, ale mój mąż nie lubi tatuaży, a ponieważ nie zależało mi aż tak bardzo to nie zrobiłam. Dzisiaj właściwie jestem mu za to wdzięczna. Szwagierka jakiś czas temu wydziarała sobie na ramieniu taki pokaźny kolorowy tatuaż i dzisiaj jak patrzę na jej ,,pelikany,, na rękach i ten tatuaż, to uwierzcie mi, kłóci się to z moim poczuciem estetyki🤣 Poza tym ciuchy można przebrać, biżuterię wymieniać codziennie, włosy przefarbować, a tatuaż zostaje na całe życie. Ale nie żebym była przeciwniczką tatuaży, bo nie jestem, jak ktoś lubi to ma prawo robić ze swoim ciałem na co ma ochotę😁 i nawet u innych ludzi czasem mi się podobają.

Miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 👋 witam przy kawce🙂 ☕

Ja już po śniadaniu taka głodna że zamiast najpierw kawę to zrobiłam sobie jajecznicę. Na obiad mam w planie krupnik i makaron z białym serem. Na kolacje się wymyśli. Wczoraj zrobiłam sobie pieczone warzywa w ziołach i sos czosnkowy do tego. Ja już nie wiem co jeść wieczorem bo jak zjem coś lekkiego to późno i tak jestem głodna i się szuka czegoś dobrego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.  U mnie też sie ochlodzilo, wczoraj to nawet snieg spadl. A rano dzis -5 i skrobanie auta. 

U mnie na wadze dzis 104.4. Lekki spadek ale nie jestem zadowolona. Zwalam trochę na remont i jedzenie w biegu, malo gotuje teraz.  Zrezygnowałam na razie z dietetyczki, za duzo mnie to kosztuje, nie mam tez za bardzo czasu.  Rozpisalam sobie dietę wg jej schematu na tydzien i jutro zrobie zakupy i bede sie trzymav. Zobaczymy jak mi to wyjdzie. I tez bede liczyc kalorie widze ze sie u was sprawdza:) 

K - gratki spadku, cieszę sie ze spodnie juz wchodzą.  Wiesz nad czym pracowaći oby tak dalej! Co do reklam to mnie skusili na torebke, juz sobie jao prezent na zajaczka ja traktuje:D ale normalnie non stop mi soe cos wyświetla:) kciuki trzymam za trychologa. 

 

Al- ladny wzorekna paznokciach,  zawsze sie lepiej czyje jak mam ladnie zrobione. Moze popatrzę od ciebie. No i kciuki za wejscie w ...enke, dla mnie ubrania to tez najlepszy wyznacznik wagi.  Podobno na wieczorne posilki najlepiej jeac cos białkowego bo najdluzej trzyma i nie kusi jedzenie na noc. 

Edi- 3 mam kciuki za twoja diete zeby ciuchyw szafie doczekaly sie drugiego zycia:) no i tatuaz jako nagroda super.  U mnie waga mocno sie waha w ciągu doby. Np wczoraj bylo 104 rano, po poludnou 105.4 a dzis rano 104.4...a nic wczoraj nir jadlam kalorycznego. Podobno najlepiej sprawdzać raz w tyg rano bo te dobowe wahania moga siegac nawet 2 kg.hmm

Marc dokladnie mam tak jak ty z remontemze ciagle cos dokladamy. Dzis maluje i mamy kilka dni przerwyna posprzatanie i odetchniecie. od poniedzialku wymiana paneli a pozniej juz czekamy na meble. Super spadek wagi idziesz jak burza!

B ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz. A juz nowy kolor na wlosach to na pewno lepszy humor od razu:) jak masaz?

Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aisha a jak w ogóle idzie remont? Nie martw się zawsze to jakiś spadek, powodzenia z samodzielną dietą🙂

U nas też dzisiaj zimno, w nocy był mróz i rano też -6, mąż skrobał szyby. Trochę słońce się przebija ale i tak chłodno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×