Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jsjhsh

Co myślicie o powrocie dzieci do szkół we wsześniu?

Polecane posty

Predzej czy pozniej dzieci musza wrocic do szkol. Ja mam zamiar od 1 wrzesnia poslac corke do przedszkola. Szczerze to nie mam wyboru. Musimy z mezem pracowac. Co bedzie dalej czas pokaze. Moze sie okazac, ze po 2 tygodniach szkoly i przedszkola znowu zamkna. Ja zauwazylam, ze przez to siedzenie w domu dzieci mi dziczeja. Dla zdrowia psychicznego dzieciakow, lepiej by bylo gdyby mogly wrocic do szkol i znowu przebywac w srodowisku rowiesnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze zdrowiej dla dzieci  jak wrócą do szkół. Nasze wracają już od środy i cieszę się bardzo, wole jak chodzą i maja ten dzień bardziej zorganizowany, spotykają rówieśników czy przebywają trochę poza domem.... zobaczymy co będzie ale jestem za😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Mam to szczęście że w szkole moich dzieci jest ok 150 uczniów więc napewno jesteśmy w lepszej sytuacji niż uczniowie w miastach. Mam nadzieję że będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za. Szczególne, że syn w tym roku zdaje maturę, a nauka zdalna to żadna nauka.

Teraz młodzież się tez ze sobą spotyka, choc oczywiście nie w takim nagromadzeniu. Obawiam się jedynie dojazdów, bo u nas autobus juz na przystanek przyjeżdża kompletnie zatłoczony. Uważam jednak, że nie możemy wiecznie żyć w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mieszane uczucia. z jednej strony - dzieci, rodzice dzieci i nauczyciele - chyba wszyscy tego potrzebuja. dzieciaki chca kontaktu z rowniesnikami, rodzice maja swoje obowiazki a chyba wiekszosc nauczycieli woli tradycyjne nauczanie

ale druga strona medalu, covid. dzieci bez maseczek, wystarczy jedno chore zeby wiele rodzin i nauczycieli mialo kwarantanne. a warunki chyba będa sprzyjające, jesien, wszyscy w pomieszczeniu.

ktos wie jak inne kraje podjely decyzje? wiem ze np uniwersytety w Polsce zdecydowaly sie na pelne lub czesciowe zdalne, ale wiadomo ze nie mozna porownywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×