Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ja wiem najlepiej XD

Aż nie chcę mi się wierzyć - wiele kobiet w wieku 18-22 lata są z facetami po 30 stce

Polecane posty

Gość Blackopium

Zależy od podejścia kobiety. Starsi aa bardziej dojrzali i stali w związkach, młodsi też no ale nie wszyscy poza tym wiek nie gra roli indywidualny wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tego nie rozumiem. Gdy byłam w tym wieku, to żadne magiczne sztuczki nie były w stanie sprawić, żebym spojrzała jak na partnera na takiego trzydziestoletniego "starca". Teraz to insza inszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od środowiska w jakim jesteś. Z moją żoną jesteśmy z jednego roku. Nie znam osób żeby miedzy nimi było więcej jak rok dwa różnicy. jest coś takiego jak siła wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

Nie wiem, ale może dla autora 10% takich związków to już dużo.

Nie wiem ale mam wrażenie że teraz młodzi to nie potrafią odczytać że nie każda dziewczyna czy chłopak szuka związku tylko dobrej zabawy. Nie potrafią odczytywać intencji dlatego też mają takie dziwne myślenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

Masz na myśli dobrej zabawy w dobrym dużym wygodnym łóżku w przestronnej dźwiękoszczelnej sypialni?
(mam na myśli, że sypialnia jest dźwiękoszczelna wraz z całym mieszkaniem)

No i też myślę, że wraz z wiekiem faceci polują lepiej.

No i uważałbym, że kobiety wyglądają lepiej po 30stce niż po 20stce.

Dlatego do związku - małżeństwa też facet będzie wolał 20stkę, a na jedną noc 30stkę

(tak gusta są różne)

Nie nie miałem nic takiego na myśli. nie wiem czemu dorosłym ludziom dobra zabawa kojarzy się z jednym.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też zależy jak człowiek o siebie dba i jak wygląda po tej 30-stce...

Ja mając 37-lat i prowadząc zdrowy tryb życia wyglądam lepiej i młodziej niż niektórzy faceci młodsi o dekadę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama mam 24 lata i jestem w związku z facetem który ma 34.

Poznaliśmy się gdy ja miałam 19 a on 29.

 

I tak jak już ktoś napisał,  faceci w tym wieku są bardziej dojrzali,  mają jasno sprecyzowane cele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

Odnośnie tego też masz rację.
Niektórzy 30latkowie będą lepiej flirtować, tańczyć, oraz będą mieli lepsze obycie towarzyskie.
Wielu też nie będzie się tak bać kobiet jak za młodu. 😜 
Lub też nie będzie tak niepewnych siebie, tonu głosu, czy wypada wprost zaprosić.

(Choć podejrzewałbym, że jakiś %cik będzie miał gorsze umiejętności jak za młodu)

Zależy kto się na co w życiu nastawia czy za wiecznym bieganiem za nową spódniczką czy na życie w małżeństwie. Ja mam żonę od dawna i nie mam zamiaru nic zmieniać. Nie rozumiem fascynacji krótkotrwałymi znajomościami, wolnymi związkami itd.  Moja żona byłą mało popularną osobą w środowisku wręcz nieznaną osobą. Mam z nią wyjątkowy luksus na który nigdy nie mógłbym liczyć gdybym miał takie podejście przed 30 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos musi sponsorować te ciuchy, telefony, kosmetyki, wyjazdy - chłopaków  w wieku 18-22 lata na to nie stać,  sami są  na utrzymaniu rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×