Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
brokentiger87

kłótnia z teściową przy niedzielnym obiedzie aż mi kotlecik utknął!

Polecane posty

"wżeniłaś się podstępnie do rodziny, dla fortuny mojego syna, wywłoko"! tak usłyszałam od teściowej, bo nie przyprawiłam krupnika jak lubi! 

co robicie, jak się pokłócicie z rodziną? ja musiałam dla relaksu wejść do naszego basenu z drinkiem, potem do naszej sauny, potem na masaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie dziw się jak w środku dnia latasz z drinkiem polnaga po chacie. A kucharkę zwolnij za niedoprawiony krupnik..... A sorry to ty gotowalas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, IgaA napisał:

No nie dziw się jak w środku dnia latasz z drinkiem polnaga po chacie. A kucharkę zwolnij za niedoprawiony krupnik..... A sorry to ty gotowalas 

nie półnago, ale też nie będę się kryć jak kopciuch pod swetrami. lato jest, a ja tera pani na włościach 💍

tak, sama gotuję mężowi, i tej starej cholerze też chciałam się przypodobać 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Leżaczek napisał:

Dziś możne zrobię krupnik jak zjem jeszcze peto kiełbasy 😚

Ja mam pyszne pieczone mięso. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, brokentiger87 napisał:

nie przyprawiłam krupnika jak lubi

Krupnik w niedzielę to bida 😕

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BoniBluBubble napisał:

Ja mam pyszne pieczone mięso. 

O to już lepiej. Czuje się prawie zaproszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialabym ze powinna juz wziac torebke i wyjsc oraz odprowadzilabym do drzwi. I nie spotkala z nia wiecej. A potem zagralabym w bilard. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czysto hipotetycznie bo nie wyszlabym za maz za kogos, kto ma taka rodzine, ktora nie okazywalaby mi szacunku. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, BoniBluBubble napisał:

Niedobre było. 

Łooo a czemu?. To mięso było kupione czy znalezione?😉. No nic może następnym razem to przy okazji byśmy jakąś randkę zrobili 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wzorcowa tesciowa dogorywa w momencie kiedy sie konczy tort weselny

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2020 o 14:12, brokentiger87 napisał:

"wżeniłaś się podstępnie do rodziny, dla fortuny mojego syna, wywłoko"! tak usłyszałam od teściowej, bo nie przyprawiłam krupnika jak lubi! 

co robicie, jak się pokłócicie z rodziną? ja musiałam dla relaksu wejść do naszego basenu z drinkiem, potem do naszej sauny, potem na masaż...

Źle kłócisz się, następnym razem to jej ma kotlecik stanąć, nie pomyl się 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2020 o 07:12, brokentiger87 napisał:

"wżeniłaś się podstępnie do rodziny, dla fortuny mojego syna, wywłoko"! tak usłyszałam od teściowej, bo nie przyprawiłam krupnika jak lubi! 

co robicie, jak się pokłócicie z rodziną? ja musiałam dla relaksu wejść do naszego basenu z drinkiem, potem do naszej sauny, potem na masaż...

Jesli fortuna jest jego, to mozesz robic tak jak ci tu radza, albo nic nie robic. Jesli fortuna przechodzi od tesciowej , to radzilabym poprosic o pare lekcji poprawnego doprawiania zupy (wiesz, twojemu synowi tez nalezy sie lepiej doprawiona zupa na co dzien, a mamusia na taki wyczulony smak). Przy okazji moglabys wspomniec ze chetnie cwiczylabys gotowanie z dala od zgielku, a wypatrzylas taka urocza 7 pokojowa chatke na karaibach I chetnie bys tam pocwiczyla, tylko ze maz na teraz troszke innych wydatkow a mamusia jest zawsze taka wyrozumiala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×