Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PiT90

Facet 30 lat, bez żadnego związku - co myślą o tym kobiety?

Polecane posty

Tak mnie zastanawia, bo jakoś tak mi się życie potoczyło, że w czasach liceum i studiów byłem chorobliwie nieśmiały, a potem przez okres 3 lat lat leczyłem się na stany lękowe i depresję.Terapia jako tako pomogła i od 2 lat funkcjonuję w miarę normalnie na gruncie zawodowym i psychicznym. Dodatkowo treningi na siłowni zrobiły swoje i wyglądam lepiej niż przed laty.  Niemniej jednak bagaż 30 lat życia bez żadnego związku i intymnych kontaktów z kobietami nadal czasem uwiera i to jest już chyba naturalne, że mam zjazdy na tym punkcie. Umawiałem się na randki ostatnimi czasy i ogólnie na powodzenie na portalach randkowych nie narzekam, ale zawsze kończy się to źle w realu, bo czuję po prostu dyskomfort związany z moją sytuacją i zawsze jestem spięty, nienaturalny. Każdy kolejny fail na tym gruncie tylko pogłębia ten problem.

Czy kobiety wyczuwają, że ktoś nie ma doświadczenia? Zapewne tak. Zastanawia mnie natomiast na ile jest to czynnik determinujący fakt, że będzie dalej zainteresowana. Przecież nie będę opowiadał na pierwszym spotkaniu o moich przejściach, a jednocześnie siłą rzeczy nie posiadam tyle przebojowości i pewności siebie, żeby zatuszować ten fakt. Mam kilka koleżanek, które mi kibicują, ale mam wrażenie, że im jestem starszy tym trudniej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demonizujesz, przestań o tym obsesyjnie myśleć. Masz koleżanki więc umiesz obcować z kobietami na co dzień. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu sugerujecie, że moim głównym problemem jest brak seksu. W pewnym stopniu to też się odbija na psychice, ale skorzystanie z płatnych usług seksualnych na pewno nie jest rozwiązaniem problemu.

To jest trochę tak jakby mieć problem z zarobieniem pieniędzy, ale wybrać drogę prostą i paskudną - po prostu kogoś okraść. Przykład abstrakcyjny, ale schemat podobny. Największa przyjemność jest z tego, żeby samemu coś osiągnąć. Płacenie za coś w ramach usług na gruncie uczuciowym/seksualnym potencjalnie jeszcze bardziej zryje psychę.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawe skąd teoria, że rzekomo wszystko wiem i na jakiej kanwie wywodzisz, że oczekuję kłamstw. Proszę o odkodowanie z mojej wypowiedzi takich wniosków. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Bicz pliz. 

Konstruktywnie. Intelektualny left hook niczym Mike Tyson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PiT90 napisał:

intymnych kontaktów z kobietami nadal czasem uwiera i

Żaden powód do wstydu, tak życie ułożyło się. Osobiście nie chciałabym być pierwszą. Prędzej czy później przychodzi Wam ciekawość jak to jest z inną. Natomiast ogólny brak doświadczenia jest kompletnie nieistotny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

A co za problem w czasie trwania związku trójkąta zrobić.

Prdolenie mnie słabi Leżaczku, rozłóż się i zamilcz. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Jak masz większy przebieg od prawiczka to nie powinno być problemu żeby mu pozwolić nadrobić zaległości.

Bo? Są różne sytuacje w życiu. Czyli powinniśmy podczas trwania związku dostukiwac partnerów, żeby było po równo? Remis jest nudny, waliłabym już na przewagę😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Bo? Są różne sytuacje w życiu. Czyli powinniśmy podczas trwania związku dostukiwac partnerów, żeby było po równo? Remis jest nudny, waliłabym już na przewagę😏

Czego by nie mówić, to interesująca koncepcja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ćwiczenia (zawierające wizualizacje) które pomagają. Można tak się "zaprogramować"  żeby odczuwać spokój i relaks w spotkaniu z kobietami.

To normalne że jak nie masz doświadczenia i spotykasz się pierwszy/drugi raz to możesz być skrępowany. Ćwicz dalej.

To tak jak z wszystkim, na początku masz treme, potem maleje. Tak jest z wszystkim, z pływaniem, występami publicznymi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotykaj się cały czas z kobietami aż stanie się to naturalne. Umawiaj się dwa razy w tygodniu z nową osoba bez żadnych nadziei i zobowiazan, tak po prostu zbeby się poznać i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×