Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marie3

Jak po 5 latach może was pociągać ten sam facet

Polecane posty

Nie potrafię sobie wyobrazić, zawsze coś się dzieje po drodze że cały pociąg fizyczny przechodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marie3 napisał:

Nie potrafię sobie wyobrazić, zawsze coś się dzieje po drodze że cały pociąg fizyczny przechodzi 

A konkretnie co się dzieje, że pociąg przechodzi? 

Masz słabą wyobraźnię najwyraźniej, że tak uważasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czyli kobiety tracą ochotę na seks a mężczyźni mają ochotę na seks ale nie tylko żona albo z innymi tak a z żoną nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A facet młodszy o 5 lat to lepiej czy gorzej? Czy lepiej starszy 5-10 lat? Żeby się "wyrównało" później 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 godziny temu, marie3 napisał:

Nie potrafię sobie wyobrazić, zawsze coś się dzieje po drodze że cały pociąg fizyczny przechodzi 

Jesteś płytka i powierzchowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
3 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Napisała prawdę i dlatego jest płytka? Szkoda ze faceci nie są tacy wyrozumiali i naiwni dla kobiet jak one wobec nich. To samooszukiwanie się to jakas norma u kobiet. 

Uważam inaczej i też piszę prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytka? No seks jest chyba ważnynw małżeństwie, przynajmniej dla facetów. Myślisz że bez seksu facet wytrzyma i cie nie zdradzi albo nie odejdzie do innej? Lepiej wcześniej mieć pojęcie o niektórych sprawach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Jeśli ktoś myśli ze kobieta czuje pociąg do starego po 20 latach taki jak na początku to gratuluje wybujałej wyobraźni i życia w kłamstwie. 

Jeżeli kogoś nie pociąga po iluś tam latach osoba z którą się jest to widocznie ta osoba musi się zapuścić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starość się tylko przydnie, poza tym ludzie nieraz po jakimś czasie mniej dbają o ubiór, czasem nawet higienę osobista 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marie3 napisał:

Płytka? No seks jest chyba ważnynw małżeństwie, przynajmniej dla facetów. Myślisz że bez seksu facet wytrzyma i cie nie zdradzi albo nie odejdzie do innej? Lepiej wcześniej mieć pojęcie o niektórych sprawach 

Oczywiście,  że seks jest ważny w małżeństwie i to nie tylko dla mężczyzn.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marie3 napisał:

Na starość się tylko przydnie, poza tym ludzie nieraz po jakimś czasie mniej dbają o ubiór, czasem nawet higienę osobista 😆

A te wnioski to na podstawie rodziców piszesz? Ludzie z wiekiem mniej dbają o ubiór i higienę?- gdzie ty mieszkasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekształciłas całkiem moje zdanie. I przestań obrażać ludzi może. Jak coś cie razi w tym wątku to do widzenia, nie chce twoich rad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja natomiast uważam że to zależy o tego jakie są podstawy bycia w związku. Jeżeli dwoje ludzi czuje coś do siebie i dbają o siebie tzn chociażby o wygląd to czy nawet ubiór jak i sposób bycia to pożądanie nie powinno zawodzić.

Tylko moje zdanie, a to że jestem młody mogę się mylić 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Wiesz ja natomiast uważam że to zależy o tego jakie są podstawy bycia w związku. Jeżeli dwoje ludzi czuje coś do siebie i dbają o siebie tzn chociażby o wygląd to czy nawet ubiór jak i sposób bycia to pożądanie nie powinno zawodzić.

Tylko moje zdanie, a to że jestem młody mogę się mylić 😜

Może i tak. Gorzej jak komuś przestaje zalezec albo jest niedojrzały (czasem całe życie) albo też flejtuchem (znałam faceta co nigdy się pozadnie nie ubrał, miał dwie pary spodni, sprane koszulki, nawet czasem dziurawe skarpetki i nieświeży oddech, nie wiem jak jego kobieta to tolerowała) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
9 minut temu, marie3 napisał:

Płytka? No seks jest chyba ważnynw małżeństwie, przynajmniej dla facetów. Myślisz że bez seksu facet wytrzyma i cie nie zdradzi albo nie odejdzie do innej? Lepiej wcześniej mieć pojęcie o niektórych sprawach 

Właśnie, lepiej mieć i dbać o związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marie3 napisał:

Może i tak. Gorzej jak komuś przestaje zalezec albo jest niedojrzały (czasem całe życie) albo też flejtuchem (znałam faceta co nigdy się pozadnie nie ubrał, miał dwie pary spodni, sprane koszulki, nawet czasem dziurawe skarpetki i nieświeży oddech, nie wiem jak jego kobieta to tolerowała) 

Dlatego o tym pisałem, liczy się całokształt!! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 godziny temu, marie3 napisał:

Nie potrafię sobie wyobrazić, zawsze coś się dzieje po drodze że cały pociąg fizyczny przechodzi 

Tobie czy mężczyźnie, może obydwojgu?

Ps. Możesz cytować, bo nie wiadomo komu odpowiadasz? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PNINA napisał:

Właśnie, lepiej mieć i dbać o związek.

A czy dbanie o związek można powiązać z uczuciami? Mi się wydaje, że jak najbardziej ale mlody jestem więc pytam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, PNINA napisał:

Tobie czy mężczyźnie, może obydwojgu?

Ps. Możesz cytować, bo nie wiadomo komu odpowiadasz? 🙂

Ogólnie kobietom. Ja też tak miałam.  

A mężczyznom jeśli kobieta się zaniedba. Znaczy nie przechodzi im ochota, ale zaczynają się oglądać za innymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, Solero napisał:

A czy dbanie o związek można powiązać z iczuciami? Mi się wydaje, że jak najbardziej ale mlody jestem więc pytam 😉

Siłą rzeczy wiąże się to z uczuciami. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PNINA napisał:

Siłą rzeczy wiąże się to z uczuciami. 🙂

Uff to jednak ze mną wszystko dobrze 😉

A czy można pokazać że się dba aby się odczepił/a? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Solero napisał:

Wiesz ja natomiast uważam że to zależy o tego jakie są podstawy bycia w związku. Jeżeli dwoje ludzi czuje coś do siebie i dbają o siebie tzn chociażby o wygląd to czy nawet ubiór jak i sposób bycia to pożądanie nie powinno zawodzić.

Tylko moje zdanie, a to że jestem młody mogę się mylić 😜

Dokładnie tak.  Należy także zdawać sobie sprawę, że z wiekiem człowiek się zmienia (także jeżeli dba się o siebie) - niektórzy wypowiadający się na kafe panowie uważają,  że tylko kobieta do 30 lat jest atrakcyjna (jakoś dziwnie uważając, że panowie są atrakcyjni o wiele dłużej). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Margo napisał:

Dokładnie tak.  Należy także zdawać sobie sprawę, że z wiekiem człowiek się zmienia (także jeżeli dba się o siebie) - niektórzy wypowiadający się na kafe panowie uważają,  że tylko kobieta do 30 lat jest atrakcyjna (jakoś dziwnie uważając, że panowie są atrakcyjni o wiele dłużej). 

Atrakcyjność jest w glównej mierze w wyglądzie ale żeby nie było tak kolorowo także osobowość, sposób bycia, mowie czy inteligencji.

Dbanie o siebie to bardzo dużo ciężkiej pracy ale efekt pracy rekompensuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solero napisał:

Atrakcyjność jest w glównej mierze w wyglądzie ale żeby nie było tak kolorowo także osobowość, sposób bycia, mowie czy inteligencji.

Dbanie o siebie to bardzo dużo ciężkiej pracy ale efekt pracy rekompensuje wszystko.

Nie do końca się zgodzę, że to taka ciężka praca- jak są osoby dobrze dobrane to nie ma w tym nic ciężkiego (co nie oznacza,  że zawsze jest sielanka i nie wymaga to pewnych kompromisów). 

Autorka chyba nie była w związku dłuższym, niż 5 lat jeżeli zadaje takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
3 godziny temu, Solero napisał:

Uff to jednak ze mną wszystko dobrze 😉

A czy można pokazać że się dba aby się odczepił/a? 😜

Nie dbaj, to Cię zostawi, a może nie zostawi. Ktoś lata za Tobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, PNINA napisał:

Nie dbaj, to Cię zostawi, a może nie zostawi. Ktoś lata za Tobą? 

Jeżeli ten ktoś będzie na tyle mądry i znający swoją wartość to pewnie zostawi bo od razu widać czy to z serca czy z myśli 😉

Skąd takie wnioski że lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×