Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość888

Kawa w czasie karmienia piersią?

Polecane posty

Mamy czy kp pijecie kawę lub czarną herbatę? Jeśli tak to ile i czy ma to wpływ na sen waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można pić kawę spokojnie, ale z umiarem. Pamiętaj, że mleko to Twoja krew. Do krwi dostaje się kofeina , więc możesz pić 1 kawę dziennie z mlekiem. Ja piłam cały rok w czasie karmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast zwyklej kawy, pilam bezkofeinowa (w smaku nie czuc roznicy) albo zbożowa. Ani w ciazy, ani przy karmieniu nie pilam nic z kofeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można sobie poczytać o piciu kawy - ciąża to nie to samo co karmienie piersią. W czasie ciąży wszystko dostaje się przez łożysko, w czasie karmienia niekoniecznie, choć z kofeina i tak trzeba uważać,  ale można pić. Jeśli się napijesz kilka razy kawy i okaże się, że dziecko źle reaguje, zrezygnuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać, że herbata też zawiera związki dostajace się do krwi. Wszystko z umiarem. Możesz pić kawę, jeśli dziecko śpi po tym normalnie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, piłam jedną dziennie, przez cały okres ciąży i potem karmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku karmienia jadłam wszytko jałowe, nie piłam kawy i herbaty a dziecko i tak było nerwowe  i miało problem ze spaniem. Teraz pije herbatę, kawę jem smażone i wszystko tak samo jak przed ciążą. Dziecko sie zachowuje tak samo. Nie widzę różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×